Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Cynamonowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Składowa, oferowane bezpośrednio przez

Awim Grupa Inwestycyjna

Kraków, Krowodrza, ul. Składowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 344 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty CynamonoweApartamenty Cynamonowe

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

"Apartamenty Cynamonowe" to 4- piętrowy budynek z kondygnacją garażu podziemnego. (w sumie 6 kondygnacji). Łącznie 96 mieszkań i 4 lokale usługowe na parterze. Oferujemy mieszkania 1-,2-,3-, i 4- pokojowe o powierzchni od ok. 29 m2 do 86 m2. Większość mieszkań będzie posiadała balkon lub taras, a mieszkania na parterze ogródki zielone. W kondygnacji garażowej znajdować się będą niezależne platformy parkingowe, które pomieszczą 92 samochody. Ilość miejsc do parkowania uzupełni dodatkowe 30 miejsc parkingowych przed budynkiem. W garażu podziemnym będą również komórki lokatorskie, a na parterze przestronna wózkownia/rowerownia do dyspozycji mieszkańców. Aby zapewnić komfort przyszłym Nabywcom w mieszkaniach na IV piętrze będzie możliwość wykonania klimatyzacji. Komunikację wewnątrz budynku uzupełnią nowoczesne windy. Wokół budynku przewidzieliśmy przestrzeń rekreacyjną z urządzoną zielenią i małą architekturą.

Inwestycja Apartamenty Cynamonowe znajduje się w Krowodrzy, ul. Składowa (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Awim Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Apartamenty Cynamonowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cynamonowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Awim Grupa Inwestycyjna nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wiemy, że lokalizacja inwestycji jest jedną z kluczowych rzeczy, która decyduje o wyborze miejsca zamieszkania. Mając na względzie zadowolenie i wygodę przyszłych mieszkańców postawiliśmy na lokalizację, która jest szczególnie dogodna. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta (750m od Nowego Kleparza, 1,5km od Starego Kleparza, 2km do Rynku Głównego). Atrakcyjna lokalizacja zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum miasta – miejskimi arteriami, autobusami i tramwajami, w pobliżu pętla autobusowa - Nowy Kleparz, stacje kolejowe: Kraków Główny i Kraków Łobzów. Rozwinięta sieć sklepów i placówek usługowych, Plac Targowy Nowy Kleparz, niedaleko do dużych centrów handlowych jak Galeria Krakowska. W sąsiedztwie: szkoły, przedszkola, uczelnie, przychodnie, szpitale. Niedaleko tereny zielone – w kierunku północno-zachodnim Park Miejski im. Stanisława Wyspiańskiego oraz Park Kleparski w kierunku południowo-wschodnim oraz niedawno powstały Park przy Łokietka pomiędzy ulicami: Łokietka, Składową i Oboźną.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Cynamonowe?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Cynamonowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 993 metrów od inwestycji Apartamenty Cynamonowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Cynamonowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cynamonowe znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Przystanek Szkoła w odległości 170 m, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie w odległości 408 m, Filemon w odległości 478 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Cynamonowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie w odległości 142 m, AdenticA w odległości 151 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Cynamonowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 278 m znajduje się Żabka, w odległości 358 m znajduje się Biedronka, w odległości 403 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cynamonowe w odległości 610 m znajduje się BeFit24GYM, w odległości 732 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 752 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.08.2022
Data aktualizacji: 20.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023