Łokietka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArmadaDom Zapiór sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1548 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pękovicka 2.0(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka (4.4 km od centrum Krakowa)
  Pękovicka 2.0
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 37 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k.
 • Stelmachów Park Etap II(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Stelmachów (4.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 099/m2
  Stelmachów Park Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 34 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 22 oferty
  Mak Dom
 • ul. Paszkowskiego/Pękowicka(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Paszkowskiego (5.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 400 brutto/m2
  ul. Paszkowskiego/Pękowicka
  Termin oddania: 2 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 63 - 128 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  HSD Inwestycje

Opis Inwestycji

ArmadaGarden to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Spółkę ArmadaFinanse w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, w odległości 5 km od rynku. Jej przedmiotem jest osiedle domów wielorodzinnych, które składać się będzie z 5 budynków, zlokalizowanych przy ul. Łokietka.Sposób zabudowy (budynki 3 kondygnacyjne) nadadzą osiedlu kameralny charakter zapewniając mieszkańcom ciszę i spokój, przy jednoczesnej bliskości dróg dojazdowych do centrum Krakowa. Każdy z wygodnych trzypiętrowych budynków będzie posiadał mieszkania od 32 m2 do 65 m2. Na nowych mieszkańców czekać będzie w sumie 60 komfortowych mieszkań o rozkładach od jedno- do trzypokojowych. Ich układy pozwolą na aranżacje, które spełnią potrzeby zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Na nabywców mieszkań parterowych czekają przydomowe ogródki do wyłącznego korzystania. Na terenie inwestycji znajdzie się także 60 miejsc postojowych – 20 w garażu podziemnym, usytuowanym w podziemiu budynku B1, a 40 na zewnątrz oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Łokietka znajduje się na Prądniku Białym, ul. Władysława Łokietka (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ArmadaDom Zapiór sp.j..

Inwestycja Łokietka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łokietka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ArmadaDom Zapiór sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
monolityczna, żelbetowa, wypełniona pustakiem ceramicznym, schody – żelebetowe monolityczne, stropy płyty żelbetowe docieplenie -styropian do ścian zewnętrznych, stropów, wełna mineralna -dach kondygnacja podziemna – żelebet 25 cm,kondygnacje nadziemne – pustaki ceramiczne Porotherem P+W 25 cm
Dach
dwuspadowy drewniany, krokwiowo-płatwiowy, dachówka ceramiczna angobowana
Elewacja
podmurówka - płytki elewacyjne klejone do styropianu, elementy drewniane -płyty HPL z imitacją drewna
Stolarka okienna
profil pięciokomorowy PCV o wartości Uf=0,9 W/m2K, o izolacyjności min 30 dB, z mikrowentylacją, w kolorze białym z okleiną zewnętrzną w kolorze złotego dębu
Drzwi zewnętrzne
antywyważeniowe
Balkony
wylewane na mokro z łącznikami balkonowymi z wkłądką termiczną, barierki balkonowe - stalowe malowane proszkowo
Ściany
pustaki akustyczne Teknoamerblok 18 cm ściany wewnetrzne działowe pustaki ceramiczne Porotherm 8 cm lub 12 cm, tynki cementowo-gipsowe, w pomieszczeniach mokrych cementowo-wapienne
Parapety zewnętrzne
blacha alucynkowa powlekana – kolor RAL 7005
Parapety wewnętrzne
PCV
Instalacje
instalacja wod-kan bez białego montażu, kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych ogrzewanie i c.w.u piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, grzejniki panelowe, płytowe, w łazienkach drabinkowe z głowicami termostatycznymi instalacja elektryczna gniazda 230V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo-prądowymi, instalacja oświetleniowa zakończona kostką, instalacja niskoprądowa okablowanie z jednym punktem w mieszkaniu RTV, domofon, dzwonek opomiarowanie indywidualne liczniki wody, gazu, energii elektrycznej na korytarzu
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Łokietka

W odległości 100 m od granicy działki, na której powstanie osiedle znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się duże centra handlowe: Ikea, Galeria Bronowice, Makro. Położenie inwestycji w pobliżu Autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 7 gwarantuje dogodne połączanie z drogami w kierunku Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz szybki dojazd do lotniska w Balicach.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łokietka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Łokietka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Łokietka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łokietka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "MISIOWE PRZEDSZKOLE" w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łokietka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 08.05.2015

Data aktualizacji: 29.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie