Verona House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Plac Bohaterów Getta, oferowane bezpośrednio przez ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.

Kraków, Podgórze, ul. Plac Bohaterów Getta 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1213 ofert w najbliższej okolicy!

Verona House

7 zdjęć

Verona House
Verona House
Verona House
Verona House

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

VERONA HOUSE to nowa inwestycja powstająca w sercu Starego Pogórza przy Placu Bohaterów Getta 3. Kameralny budynek usługowo – mieszkalny o stylowej, nowoczesnej architekturze starannie wkomponowany w istniejące zabudowania. W budynku powstanie 49 mieszkań o układach jedno-, dwu- i trzy- pokojowych i metrażach od 25 do 70m2 z funkcjonalnymi układami oraz przestronnymi balkonami. W parterze zaprojektowano lokale usługowe, a w kondygnacji -1 garaż podziemny z 33 stanowiskami postojowymi.

VERONA HOUSE położona jest w atrakcyjnej części Krakowa, w lokalizacji łączącej sąsiedztwo Centrum Miasta, dzielnicy Kazimierz, budynków biznesowych, muzeów oraz terenów zielnych i rekreacyjnych takich jak Bulwary Wiślane i Park Bednarskiego. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz placówki oświatowe. Bliskie położenie przystanków tramwajowych i kolejowych zapewnia szybką komunikacja z innymi częściami Krakowa oraz lotniskiem w Balicach.

Termin zakończenia budowy – IV kwartał 2021r.

Inwestycja Verona House znajduje się na Podgórzu, ul. Plac Bohaterów Getta 3 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.

Inwestycja Verona House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Verona House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Verona House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Verona House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Verona House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Verona House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Verona House znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 190 m, Szkoła Muzyczna I i II stopnia w odległości 290 m, Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Verona House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Verona House w odległości 110 m znajduje się Synergy, w odległości 390 m znajduje się Saturn, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.08.2019
Data aktualizacji: 01.02.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: