Zamieszkaj na osiedlu Lazurowym

Moderna Holding

Data publikacji: 27.05.2020,

Data aktualizacji: 12.08.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 7 głosów
Zamieszkaj na osiedlu Lazurowym
Szukasz rodzinnego osiedla, w którym Twoje dzieci, będą mogły beztrosko bawić się z rówieśnikami, a Ty będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu? Odkryj Osiedle Lazurowe.

W bezpiecznej odległości od turystycznej Starówki

W dynamicznie rozwijającym się Gdańsku przy ulicy Niepołomickiej, w otoczeniu pomników przyrody i założeń wodnych powstaje kameralne, rodzinne Osiedle Lazurowe. Zlokalizowane zaledwie 7 km od Głównego Miasta daje mieszkańcom komfort wyboru. Możesz korzystać z uroków i atrakcji tętniącego życiem Starego Miasta lub zregenerować siły i aktywnie wypocząć na łonie otaczającej osiedle natury.

Wyciszenie w naturalnym otoczeniu

Osiedle Lazurowe to kompleks czteropiętrowych budynków, współistniejących z otoczeniem. Zieleń charakterystyczna dla otaczających go łąk została zaproszona do środka osiedla.

- Zgiełk turystycznego Głównego Miasta tu nie dociera, choć osiedle dzieli od niej zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem. To idealne miejsce by wypocząć po ciężkim dniu.- dodaje Marcin Empel specjalista ds. sprzedaży w PB Kokoszki

Okolica bogata w lokalne usługi

Dynamiczny rozwój dzielnicy, sprawił, że okoliczna infrastruktura jeszcze lepiej zaspokaja codzienne potrzeby mieszkańców. W okolicy powstaje coraz więcej sklepów, w których można zrobić codzienne zakupy. Zwiększyła się oferta punktów handlowych, oferujących coraz ciekawsze usługi. Okolica staje się coraz bogatsza w lokalne kawiarnie i restauracje. W okolicy znajdują się: szkoła, przedszkole, żłobek i przychodnia. Coraz częściej też powstają inicjatywy, które sprawiają, że dzielnica zmienia swój charakter tj. Centrum Rozwoju Talentów „Sztukarium” czy pierwsza i jedyna w Gdańsku Biblioteka Sąsiedzka.

Osiedle Lazurowe Gdańsk

Rodzinne aktywności

Osiedle zaprojektowano z myślą o rodzinach z dziećmi. Budynki zaplanowano z oddechem, oddalenie ich od siebie zapewnia komfort i prywatność mieszkańców. Sąsiedzkie życie toczyć się będzie na kilku przestronnych placach zabaw, gdzie naturalnie budować się będą sąsiedzkie więzi.

Osiedle otoczone jest naturalnymi terenami zielonymi – niedaleko ulokowane są liczne zbiorniki retencyjne i łąki. Sprzyja to rodzinnym aktywnościom na świeżym powietrzu. Otaczająca ul. Niepołomicką fauna i flora zachęca do wspólnego odkrywania otaczającej przyrody. Odkrywać ją można podczas spacerów z rodziną (wokół zbiorników zbudowano ścieżki biegowo-rekreacyjne) czy wycieczek rowerowych w pobliskich lasach - opowiada Marcin Empel.

Zamieszkaj na Lazurowym

Osiedle sukcesywnie jest rozbudowywane o kolejne budynki, ich oddanie zaplanowane jest na grudzień 2020 roku. Już niedługo można będzie urządzać nowe mieszkanie na Lazurowym. A trzeba przyznać, że największym atutem osiedla są łatwe do zagospodarowania i funkcjonalne układy mieszkań. Szczególnie doceniana jest ustawność popularnych mieszkań, których powierzchnia zaczyna się już od 28 m². Większe mieszkania zarówno parterowe z ogródkami, jak i atrakcyjne lokale z skosami, również poddają się ciekawym i nowoczesnym aranżacjom. Pełną ofertę dostępnych mieszkań można poznać na https://kokoszki.pl/inwestycje-mieszkaniowe/osiedle-lazurowe/

Wymiana doświadczeń

Osiedle Lazurowe realizowane jest przez Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki, które w 2019 roku stało się częścią Grupy Moderna Holding. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości premium Moderny, PB Kokoszki będą prężnie rozwijać swoją działalność, zyskując wyższy standard i lepszą kontrolę jakości wykonania.

Osiedle lazurowe z lotu ptaka

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: