Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Fauna

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Hokejowa, oferowane bezpośrednio przez

Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Hokejowa 25

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1005 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

FaunaFauna

8 zdjęć

Fauna
Fauna
Fauna
Fauna
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 2,06 - 2,25 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Fauna powstaje na południu Gdańska, w nowej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice.

Tu oderwiesz się od zgiełku codzienności i odnajdziesz ciszę i spokój.

W pobliżu znajdują się naturalne atrakcje takie jak park Oruński, zbiornik retencyjny „Kolorowy” i potok Maćkowy.

Fauna współgra z naturą, która znajduje swoje własne miejsce wśród nowoczesnej zabudowy.

Oczy Mieszkańców cieszyć będzie krajobraz złożony z ogrodów deszczowych, porośniętych pnączami ścianek i pergoli, pachnących łąk kwietnych i drzew.

Pamiętaliśmy też o naturalnych mieszkańcach osiedla. Wśród zieleni stanie budka lęgowa i karmnik dla ptaków oraz hotel dla owadów.

Fauna sąsiaduje z Florą – naszą wcześniejszą inwestycją.

Obie realizacje współgrają ze sobą, tworząc przytulny, otoczony zielenią i bezpieczny zakątek, w którym możesz cieszyć się spokojem i prywatnością.

Cechy osiedla

Wielkomiejskie życie blisko natury

Bez względu na to, czy poszukujesz przytulnego małego gniazdka czy większego lokalu dla całej rodziny, w Faunie znajdziesz przestrzeń odpowiadającą Twoim potrzebom.

W bezpośrednim sąsiedztwie Fauny znajdują się: przedszkole, żłobek, pasaż handlowy, urocze restauracje, kolorowe place zabaw, siłownia na świeżym powietrzu oraz przytulne sklepiki na parterach budynków.

Wszystko to w zasięgu spaceru, bez konieczności wsiadania do samochodu!

Przytulnie i praktycznie

Zwracamy szczególną uwagę na detale, materiały wykończeniowe i nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić nie tylko piękne, ale również trwałe i funkcjonalne mieszkania.

Inwestycję otacza rozbudowana infrastruktura osiedlowa. Wśród udogodnień znajdą się m.in: parkingi dla rowerów (w tym zadaszone), hale garażowe z powiększonymi miejscami postojowymi, cichobieżne windy, energooszczędne oświetlenie części wspólnych, szlabany oraz monitoring.

Stworzona do życia

Kameralna, niska zabudowa, przestrzenie między budynkami, rodzinny profil dzielnicy oraz sąsiedzi tworzący zżytą i pomocną społeczność, dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Co więcej, urzekające widoki oraz liczne możliwości na poranne bieganie, popołudniowy spacer czy weekendowy wypad na rower sprawiają, że można tu odetchnąć pełną piersią.

Inwestycja Fauna znajduje się Oruni Górnej - Gdańsk Południe, ul. Hokejowa 25 (5.9 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fauna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 2,06 - 2,25 m2.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fauna?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fauna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2514 metrów od inwestycji Fauna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Lipce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fauna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fauna znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 574 m, przedszkole w odległości 590 m, Przedszkole MegaMocni w odległości 599 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fauna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 66 m znajduje się Żabka, w odległości 358 m znajduje się Żabka, w odległości 427 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fauna w odległości 430 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 628 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 785 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.09.2023
Data aktualizacji: 09.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023