Osiedle Zielony Południk w Gdańsku

Euro Styl

Data publikacji: 24.08.2020,

Data aktualizacji: 24.08.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 7 głosów
Osiedle Zielony Południk w Gdańsku
Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Zielony Południk w Gdańsku. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w  Polsce, uruchamia sprzedaż 88 mieszkań w ramach kolejnego etapu osiedla Zielony Południk w Gdańsku. Inwestycja wychodzi naprzeciw tym, którzy cenią sobie rekreację w  otoczeniu natury i sąsiedzką integrację. Atutem osiedla jest także położenie w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych: Obwodnicy Trójmiasta i Obwodnicy Południowej. Mieszkania z tego etapu przekazane zostaną w pierwszym kwartale 2022 roku.

 We wprowadzanej właśnie ofercie nowego budynku znajduje się 88 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o  metrażach od 36 do 83 mkw. Ceny lokali kształtują się od 247 tys. zł do 503 tys. zł. Do  dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 96 komórek lokatorskich. Zmotoryzowani będą mogli korzystać z 49 miejsc w hali garażowej oraz 55 zewnętrznych miejsc postojowych.

 Zielony Południk wyróżnia niska, kameralna zabudowa, a duże odległości między budynkami dają poczucie swobodnej przestrzeni. Na terenie osiedla zaprojektowano miniparki ze ścieżkami spacerowymi oraz place i skwery z ławkami zachęcającymi do odpoczynku. Znajdą się tu także kamienne lapidarium oraz zielniki z miejscem na własne zioła i rośliny. Nie zabraknie też bogatej infrastruktury sportowej. Zwolennicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać między innymi z boiska do streetballu i strefy crossfit. Tereny zielone, w otoczeniu których położone jest osiedle, skuszą wielbicieli dłuższych spacerów, biegania czy nordic walking.

– Zielony Południk to świetne miejsce do życia dla każdego, w tym przyjazne dla rodzin. Otoczenie budynków i infrastruktura osiedlowa zostały zaprojektowane tak, by zachęcać dzieci i dorosłych do aktywności i do wspólnego spędzania czasu. Miniparki, ławki, pomost, grillowisko, zielnikito miejsca tworzone z myślą o relaksie i integracji mieszkańców. Dodatkowym atutem osiedla są znajdujące się w odległości kilkuset metrów sklepy, przedszkola, szkoły i przychodniemówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Zielony Południk położony jest u zbiegu ulic Starogardzkiej i Władysława Jagiełły w dzielnicy Gdańsk Południe. To dynamicznie rozwijająca się część miasta, w bliskim sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych – Obwodnicy Trójmiasta, Obwodnicy Południowej oraz części tras ekspresowych S6 i  S7. Dzięki temu łatwo dojechać stąd zarówno do centrów Gdańska, Gdyni i Sopotu, jak i autostrady A1, lotniska, czy też nad morze i kaszubskie jeziora. Położone w pobliżu ulice: Starogardzka oraz Trakt Św. Wojciecha pozwalają szybko i wygodnie dotrzeć do gdańskiego Śródmieścia.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: