Między morzem a centrum Gdańska - nowy etap Zajezdni Wrzeszcz już w sprzedaży!

ROBYG SA
ROBYG SA
27.08.2020
Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów
Nowy etap Zajezdni Wrzeszcz już w sprzedaży!
Deweloper ROBYG oddał właśnie do sprzedaży kolejny etap inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz. Czytaj więcej!

Zajezdnia Wrzeszcz to charakterystyczna i rozpoznawalna już inwestycja Grupy ROBYG w przestrzeni miejskiej Gdańska. Osiedle zwraca uwagę nie tylko doskonałą lokalizacją między morzem a centrum miasta, ale również podwyższonym standardem i industrialnym stylem architektonicznym. Deweloper oddał właśnie do sprzedaży kolejny etap tego wyjątkowego przedsięwzięcia budowlanego.

Zajezdnia Wrzeszcz

Nowy etap Zajezdni Wrzeszcz

Zajezdnia Wrzeszcz powstaje przy ulicy Bolesława Chrobrego na granicy dwóch dzielnic - Wrzeszcza i Zaspy. Nowy etap inwestycji, którego budowa już ruszyła, to budynek "I". ROBYG oddaje tutaj do sprzedaży 118 mieszkań.

- W ramach nowego etapu w swojej ofercie posiadamy zarówno lokale mniejsze, o powierzchni 33,61 m2, jak również cztero- i pięciopokojowe przestronne mieszkania do 120,21 m2. Ceny rozpoczynają się od 360 000 złmówi Robert Graszek, Doradca handlowy ROBYG.

Podobnie, jak już stojące budynki, również te z nowego etapu charakteryzuje podwyższony standard. 

Mieszkania są ustawne i przestronne, na co wpływa dodatkowo ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (od ok. 270 cm). Uwagę zwracają również wysokie drewniane okna, które zapewniają nie tylko komfort akustyczny, ale pozwalają również na swobodne operowanie słońca wewnątrz mieszkania. Ściany działowe w tej inwestycji mają właściwości wygłuszające, dzięki czemu mieszkańcy Zajezdni Wrzeszcz mogą swobodnie aranżować wnętrza. Dodatkowe udogodnienia to antywłamaniowe drzwi o ponadstandardowej wysokości, nowoczesny wideofon, a także system Robyg Smart House, czyli nowoczesna technologia pozwalająca zdalnie sterować mieszkaniem.

Dla mieszkańców nowego etapu Zajezdni Wrzeszcz deweloper przewidział dodatkowe udogodnienia, jak strefę fitness i kidsplay. W budynkach znajdzie się również lobby obsługiwane przez portiera. Osiedle będzie chronione - umożliwi to całodobowy monitoring inwestycji.

Uwagę zwraca zewnętrzny, industrialny styl budynków i ich modna kolorystyka. Architektura Zajezdni Wrzeszcz nawiązuje do dawnego, przemysłowego charakteru dzielnicy. Ten dialog między dawnym, a nowym, eksponowany jest przez formy brył budynków i użyte materiały. Zastosowano tutaj klinkier, stal oraz metalowe, czarne profile. Ich surowy wygląd przypomina szyny tramwajowe. 

- Przestronne wnętrza Zajezdni Wrzeszcz oddają charakter Wrzeszcza XXI wieku - mówi Robert Graszek. - Klienci zainteresowani lokalami tej inwestycji, zwracają uwagę na podwyższony standard i doskonałą lokalizację. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi.   

Zajezdnia Wrzeszcz

Miejsce z historią w tle

Projekt architektoniczny i aranżacja części wspólnych tej inwestycji przypomina o historii miejsca, w którym usytuowane jest osiedle. Ściany w holu już stojących budynków Zajezdni Wrzeszcz zostały ozdobione niepowtarzalnymi zdjęciami autorskimi Krzysztofa Jakubowskiego. Artysta uwiecznił na nich pojazdy komunikacji miejskiej z ubiegłego wieku. Mieszkańcy osiedla, wchodząc do budynków, mijają fotografie starych gdańskich autobusów, tramwajów, a nawet starego Polmozbytu. Zdjęcia zostały wykonane w latach 1972-1990. 

Bogata lokalna infrastruktura

Dzisiaj okolica bardzo się zmieniła. To miejsce tętniące życiem o bogatej lokalnej infrastrukturze. Zajezdnię Wrzeszcz z każdej strony otaczają miejsca rekreacyjne, jak Park Millenium Gdańska, Park Prezydenta Ronalda Reagana, Park im. Jana Pawła II czy plaża i molo w Brzeźnie. Nie brakuje tu sklepów, m. in. lokalnej Biedronki i Lidla, punktów edukacyjnych, jak Przedszkole Gedania 1922 czy Szkoła Podstawowa nr 48. W pobliżu jest również Szpital św. Wojciecha, centra medyczne Lux Med i FCM Zdrowie Gdańsk, a także kościół przy parafii Opatrzności Bożej.

Osiedle wielofunkcyjne

Zajezdnia Wrzeszcz to miejsce wielofunkcyjne, które swoim mieszkańcom oferuje szereg udogodnień. Na terenie inwestycji znajdują się sklepy, place zabaw, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów i zadaszone stojaki rowerowe. Wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. 

Budynki Zajezdni Wrzeszcz będą miały od pięciu do trzynastu kondygnacji nadziemnych. W sumie w ramach całej inwestycji Robyg powstanie około 2000 mieszkań. 

 

 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: