Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Horizon

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Starowiejska, oferowane bezpośrednio przez

J.W. Construction Holding S.A.

Gdańsk, Letnica, ul. Starowiejska 67

Osiedle HorizonOsiedle Horizon

10 zdjęć

Osiedle Horizon
Osiedle Horizon
Osiedle Horizon
Osiedle Horizon
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

44 - 90/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

6 - 17

Budynki

5

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Stadion Expo - 1265 m

Przystanek Tramwajowy - 723 m

Przystanek Autobusowy - 633 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 8 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 10 sklepów, 15 obiektów sportowych, 10 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 149 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, loggia

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 59 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 90 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Horizon to kompleks budynków zlokalizowanych przy ul. Starowiejskiej. Budynki mają zróżnicowaną wysokość, od siedmiu do osiemnastu kondygnacji, a na dachu każdego z nich znajduje się wspólna zielona strefa rekreacyjna. Z mieszkań na wyższych piętrach będzie można podziwiać panoramę miasta i piękne widoki na Zatokę Gdańską.

W budynkach będą mieszkania 1-2-3-4 pokojowe o powierzchni od 26 do 98 m kw. Pod każdym z budynków przewidziano hale garażowe, zaś w parterach – lokale usługowe o powierzchni od 26 do ok. 100 m kw. Na terenie osiedla będą również wydzielone miejsca na rowery.

Rozwiązania, które zastosowali architekci w Osiedlu Horizon spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców, także tych, którym bliska jest idea dbania o środowisko:

zielone tarasy rekreacyjne na dachach (zalety ekologiczne i mniejsze zużycie energii)

platformy widokowe

plac zabaw dla dzieci

dziewięć lokali usługowych

udogodnienia dla rowerzystów (stojaki rowerowe na terenie osiedla i w hali garażowej)

indywidualne miejsca garażowe w hali podziemnej

ledowe oświetlenie klatek schodowych

wideofony

Inwestycja Osiedle Horizon znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska 67 (4.8 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 149 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Horizon w sprzedaży jest 59 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 90 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców J.W. Construction Holding S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Letnica to najmniejsza dzielnica Gdańska, która bardzo dynamicznie się rozwija od momentu, gdy władze miasta zdecydowały o budowie stadionu piłkarskiego na Euro 2012. Uważany za jeden z najciekawszych stadionów piłkarskich świata, stał się atrakcją nie tylko dla fanów piłki nożnej ale także muzyki. Odbywają się tutaj koncerty światowej klasy artystów. Nowe perspektywy rozwoju Letnicy otworzył także kompleks – Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo, w którym znajdziemy 3 hale wystawiennicze i 4 sale konferencyjne, powierzchnie biurowe oraz strefy rekreacyjne i restauracyjne.

Sąsiedztwo Stadionu i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo zapewni dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych, a w niedalekiej przyszłości powstanie w okolicy Nautilus Gdańsk – obiekt rekreacyjno-sportowy z parkiem wodnym i kompleksem basenów i saun oraz egzotyczna laguna.

Pobliski tunel pod Martwą Wisłą zapewnia szybkie połączenie dzielnicy z lotniskiem i sprawia, że Letnica stała jednym z najciekawszych obszarów inwestycyjnych Trójmiasta.

Wspaniała lokalizacja i duży potencjał rozwojowy przekonały nas, że to wyjątkowe miejsce do życia.

Osiedle Horizon powstaje w sąsiedztwie Drogi Zielonej – jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, zapewniającej wygodny wyjazd z miasta w kierunku obwodnicy południowej, Autostrady A1, oraz drogami ekspresowymi w kierunku Warszawy, Łodzi i Szczecina, przez tunel pod Martwą Wisłą. Dojazd samochodem do centrum zajmuje zaledwie

11 minut. Równie szybko można przedostać się do okolicznych dzielnic (Wrzeszcz, Oliwa, Zaspa, Jelitkowo i Brzeźno). Do przystanku komunikacji miejskiej jest kilka minut spacerem.

Osiedle Horizon jest idealne dla osób w każdym wieku. W pobliżu znajdziemy bogate zaplecze edukacyjne, przedszkola, szkołę podstawową, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Szkołę Międzynarodową oraz Zespół Szkół Morskich. W krótkim czasie można dojechać również do Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W okolicy osiedla znajdują się liczne sklepiki, supermarket oraz przychodnia zdrowia.

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Horizon?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Horizon mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1265 metrów od inwestycji Osiedle Horizon znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Stadion Expo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Horizon znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Horizon znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 155 m, szkoła w odległości 192 m, International School of Gdansk w odległości 241 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Horizon jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VitalMed Clinic w odległości 120 m, MM Dental Clinic w odległości 123 m, Przychodnia Letnica w odległości 133 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Horizon składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 79 m znajduje się Sobowidz, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 132 m znajduje się Stokrotka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Horizon w odległości 195 m znajduje się boisko / kort, w odległości 215 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 414 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 02.05.2022
Data aktualizacji: 28.05.2024
J.W. Construction Holding S.A. logo

J.W. Construction Holding S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Starowiejska 52 lok.105, 80-534 Gdańsk

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023