Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Gaja Park

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez

Doraco Nieruchomości Sp. z o.o.

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, ul. Pomorska 68

Ceny od: 27 750 zł/m2
Gaja ParkGaja Park

4 zdjęcia

Gaja Park
Gaja Park
Gaja Park
Gaja Park
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

30 - 175/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Żabianka - AWFiS - 1459 m

Przystanek Tramwajowy - 194 m

Przystanek Autobusowy - 306 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 22 kawiarnie i restauracje, 44 sklepy, 47 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 39 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 175 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Odnajdź spokój

Jest takie miejsce, w którym człowiek i natura żyją ze sobą w nierozerwalnej harmonii. Miejsce, którego tajemnice odkrywane są na nowo przez kolejne pokolenia.

To właśnie tu, w środku tętniącego życiem miasta, powstała Gaja Park – wyjątkowa oaza wytchnienia. Ludzie od wieków, jakby przywoływani przez samą Matkę Naturę, znajdują tu upragniony spokój i wytchnienie.

By dotrzeć do tego miejsca, musisz przekroczyć historyczną, ukrytą wśród sędziwych drzew bramę. Symbolizuje ona granicę między dynamicznym miastem a domowym zaciszem.

Gaja Park czerpie z bogatej historii okolicy. Pozostałością wartościowej konserwatorsko przeszłości są średniowieczne piwnice wpisane do rejestru zabytków, w których znajdować się będzie przestrzeń wspólna oraz winiarnia ze starannie wyselekcjonowanymi winami.

Zabytkowa piwnica sprzyja celebracji życia i zacieśnianiu więzi.

Dostęp do ukrytych i bezpiecznie przechowywanych skarbów mają wyłącznie posiadacze niezbędnego klucza – Mieszkańcy.

Kameralne osiedle, otoczone ze wszystkich stron zielenią, łączy współczesny rytm życia z potrzebą wyciszenia. Ten, kto czuje nieodpartą chęć przebywania blisko natury powinien odkryć Gaję.

Inwestycja powstała z myślą o osobach, które chcą żyć w harmonii ze sobą. Bliskość restauracji, obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych daje możliwość korzystania z uroków życia w aglomeracji, a nadmorskie szlaki pieszo-rowerowe i plaże zachęcają do aktywności.

Gaja Park to kojąca zmysły, starannie zaprojektowana i współgrająca z naturalnym otoczeniem przestrzeń. Cała tajemnica tkwi malowniczym ogrodzie. Wypełniają go rozmaite gatunki roślin i twórczo zagospodarowane, funkcjonalne części wspólne.

W zacisznych zakątkach Mieszkańcy mogą zapomnieć o wszelkich troskach i zatracić się w marzeniach. Kojący cień zapewniają tu sędziwe drzewa, które pamiętają żyjące tu przed laty pokolenia.

Całość Gaja Parku wykończona jest szlachetnymi i ponadczasowymi materiałami, które gwarantują komfort i wygodę. Finezja detalu oraz przyjęte proporcje pozostawiają wrażenie ponadczasowej harmonii oraz wysublimowanego smaku.

W trosce o doskonałą jakość oraz komfort życia, mieszkania zostały wyposażone w nowoczesne udogodnienia i rozwiązania SMART HOME.

Umożliwiają one zdalne oraz zautomatyzowane sterowanie funkcjami i wyposażeniem apartamentu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami jego Lokatorów. Zaawansowana technologia monitoruje i optymalizuje zużycie mediów.

Dzięki temu Mieszkańcy oszczędzają pieniądze i – co jeszcze cenniejsze – czas, który mogą przeznaczyć na korzystanie z uroków życia w Gai i poznawania jej najskrytszych zakątków.

Inwestycja Gaja Park znajduje się w Żabiance-Wejhera-Jelitkowie-Tysiącleciu, ul. Pomorska 68 (8.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Doraco Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Gaja Park w sprzedaży jest 39 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 175 metrów kwadratowych , w cenie od 27 750 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Doraco Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gaja Park to kameralne osiedle w Gdańsku stworzone dla osób, które chcą czerpać z życia garściami, pozostając jednocześnie w stałym kontakcie z naturą.

Bliskość restauracji, obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych daje możliwość korzystania z uroków nowoczesnej aglomeracji, a nadmorskie szlaki pieszo-rowerowe i plaże zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu.

Niewielkie (2 km kw) osiedle Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia mieści się w kwadracie ograniczonym oz zachodu torami przy stacji Gdańsk Żabianka, od południa Potokiem Oliwskim, od Wschodu plażą i Morzem Bałtyckim a od północy ul. Droga Zielona, za którą zaczyna się Sopot. Na tym terenie mieszka 18 500 mieszkańców. Na osiedla składają się głównie domy jednorodzinne i niska zabudowa bloków. Największą atrakcją(poza licznymi parkami, takimi jak Park Przymorze czy Park Jelitkowski) jest Ergo Arena, na której odbywają się najważniejsze mecze piłkarskie. Główną arterią dzielnicy jest ul. Pomorska wzdłuż której biegnie linia tramwajowa zakończona pętlą. Za zachodnią granicą dzielnicy ciągną się Lasy Oliwskie, hala Olivia a także Ogród Zoologiczny. Do najbliższego kina (Helion, Multikino) a także muzeum (Muzeum Etnograficzne, oddział Muzeum Sztuki Współczesnej) od granic dzielnicy jest 2 km.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gaja Park?

Główną ulicą osiedla jest ul. Pomorska, która umożliwia dojazd do pozostałych dzielnic Gdańska. Ruch w kierunku Sopotu możliwy jest głównie dzięki stacji SKM Gdańsk Żabianka. Na terenie dzielnicy kursują również tramwaje. Port lotniczy im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 5 km na południe od osiedla Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gaja Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1459 metrów od inwestycji Gaja Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Żabianka - AWFiS.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gaja Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gaja Park znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 199 m, British International School Gdańsk - Szkoła w odległości 203 m, Przedszkole nr 48 z oddziałami integracyjnymi w Gdańsku w odległości 281 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gaja Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzka Poradnia Leczenia Zeza i Niedowidzenia w odległości 369 m, Dom Medyczny „Gospody” w odległości 715 m, Gospody-Med w odległości 792 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gaja Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 272 m znajduje się Żabka, w odległości 396 m znajduje się Sklep Zajezdnia, w odległości 439 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gaja Park w odległości 255 m znajduje się boisko / kort, w odległości 256 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.04.2023
Data aktualizacji: 06.05.2024
Doraco Nieruchomości Sp. z o.o. logo

Doraco Nieruchomości Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Gdańsk

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023