+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe kawalerki na sprzedaż Toruń

58 ofert w 6 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 039 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle JAR Heweliusza
  4 kw. 2025
  Inwestycja obecnie jest zaplanowana do oddania na 4 kw. 2025 roku. Cały projekt docelowy składać się będzie z kameralnych, 4-rech budynków wielorodzinnych. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z 1 kondygnacją podziemną Dla przyszłych mieszkańców PRES Grupa Deweloperska przewidział: miejsca postojowe podziemne -fotowoltaika na dachach -śmietniki podziemne -osiedle i wjazd do garażu

  Osiedle JAR Heweliusza

  od 7 600 zł/m2
  ul. Jana Keplera 50 , Toruń(4.6 km od centrum)
  PRES Grupa Deweloperska
 • Osiedle 4 Pory Roku - Etap V
  gotowe
  Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w lewobrzeżnej części miasta (Stawki). To wyjątkowy projekt na skalę Torunia gdzie oprócz dopracowania tak charakterystycznych elementów jak architektura, funkcjonalne rozkłady mieszkań, duże przeszklenia, dodano nowy pomysł na przestrzenie wspólne. W ramach zagospodarowania terenu przewidziano zieleń, która zdominuje wspólne przestrzenie. Znaczące nakłady na jej

  Osiedle 4 Pory Roku - Etap V

  ul. Cztery pory Roku 19, 21 , Toruń(3.2 km od centrum)
  Apro Investment Sp. z o.o.
 • Murapol Aviator
  4 kw. 2024
  Murapol Aviator to 170 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych zaprojektowanych w 4-piętrowym budynku sąsiadującym z zaciszną okolicą rodzinnego ogrodu działkowego. Inwestycja powstaje w dzielnicy Koniuchy, której nazwa pochodzi od znajdującego się tutaj niegdyś pastwiska koni. Położenie blisko ulicy Grudziądzkiej i placu Ugrechelidzego plasuje to przedsięwzięcie w znakomitym punkcie

  Murapol Aviator

  ul. Grudziądzka , Toruń(1.9 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Murapol Osiedle Smart
  gotowe

  % Promocje

  Murapol Osiedle Smart to nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Torunia. Powstaje przy ul. H. Strobanda, w otoczeniu sosnowego lasu, blisko nowo powstałego Parku na Jarze, a jednocześnie niedaleko Śródmieścia i centrum handlowego. Oferujemy tu 515 komfortowych mieszkań zaprojektowanych w kameralnych, 3-piętrowych budynkach. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne

  Murapol Osiedle Smart

  ul. Strobanda , Toruń(4.3 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Osiedle Harmonia
  gotowe

  % Promocje

  Osiedle Harmonia to nowa inwestycja powstająca przy ul. Strobanda na popularnym i bardzo dynamicznie rozwijającym się osiedlu JAR w Toruniu. Niewątpliwym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych – doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, jak również aktywny tryb życia na świeżym powietrzu. Osiedle Harmonia to projekt, na który składać się będzie osiem

  Osiedle Harmonia

  ul. Strobanda 3 , Toruń(4.3 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.
 • Apartamenty Brzoskwiniowa
  4 kw. 2023
  Apartamenty Brzoskwiniowa to osiedle zlokalizowane na terenie Wrzosów – dzielnicy Torunia uważanej od wielu lat za najbardziej komfortową i elegancką sypialnię miasta. Doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura tworzona tutaj przez wiele lat zapewniają idealne warunki do życia, a otoczenie lasów i natury zapewnia niezwykłe możliwości rekreacyjne. Na osiedlu powstaną trzy budynki wielorodzinne.

  Apartamenty Brzoskwiniowa

  od 8 177 zł/m2
  ul. Brzoskwiniowa 23, 25-31 , Toruń(4.4 km od centrum)
  Fasterm

Wiadomości na temat Torunia:

Jeśli mieszkanie dla singli w Toruniu, to tylko kawalerka! Mieszkania jednopokojowe wynajmują lub kupują głównie osoby, które nie założyły jeszcze rodzin, w dodatku spora część z nich to studenci i osoby w wieku do 30 lat. W cenie jest zatem bliskość do uczelni, pracy czy centrum. Choć warto wspomnieć, że coraz popularniejszy staje się wynajem krótkoterminowy, np. na kilka dni, tydzień, miesiąc, turystom oraz pracownikom sezonowym. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej kawalerki w Toruniu? Czy opłaca się kupować pod wynajem lub sprzedaż?

Mieszkanie dla singli w Toruniu

Miasto jest jednym z najpopularniejszych wśród turystów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Toruńskich pierników próbował chyba każdy, a Mikołaj Kopernik, jeśli nie w pierwszej, to w drugiej kolejności, zaraz po astronomii, powinien się kojarzyć z Toruniem. Piękne zabytki i bogata historia przyciągają nie tylko turystów, ale także rzesze studentów i osób w wieku produkcyjnym. Wielu z nich chce mieć mieszkanie jednopokojowe w Toruniu tylko dla siebie. Dlatego często zdarza się tak, że kawalerki w nowych inwestycjach są wyprzedane jeszcze zanim deweloper skończy budować. A ich cena nie jest duża na rynku pierwotnym. Waha się pomiędzy 4 100 zł/mkw a 5 500 zł/mkw Wartość takich nieruchomości stale wzrasta, więc wiele osób wykupuje je w celu późniejszej odsprzedaży. Zazwyczaj właśnie ponad 70% lokali z rynku pierwotnego jest przeznaczona na wynajem lub na sprzedaż.

Kawalerki w Toruniu na nowych osiedlach

Coraz częściej osoby, które szukają mieszkania dla singli w Toruniu, zwracają uwagę na aspekty takie, jak budownictwo, otoczenie, standard, udogodnienia. Z tego względu preferowane są lokale usytuowane na nowych osiedlach. Bogate są w wiele nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i użytkowych, jak np. parkingi pod- i naziemne, monitoring, duże solidne okna, przestronne tarasy, dużo zieleni, ochronę, klimatyzację, a nawet prywatne ogrody zimowe. Oprócz tego istotne znaczenie ma obecność administracji niezależnej od tradycyjnych spółdzielni mieszkaniowych. Oczywiście nieco inne aspekty biorą pod uwagę osoby pracujące i osoby studiujące, niemniej wiele ich potrzeb jest tożsamych. Obydwie te grupy zwracają uwagę na to, czy w pobliżu kawalerki w Toruniu dostępnych jest wiele sklepów i lokali usługowych: restauracji, fryzjerów, fast-foodów, ksero itp. Bogata infrastruktura miejska przyciąga każdego, kto chce w kilkanaście minut załatwić swoje sprawy, zamiast tracić czas na dojazdy i stanie w korkach np. do centrum handlowego.

Cena, lokalizacja, rozrywka

Innymi warunkami, branymi pod uwagę przy wynajmie mieszkania dla singli w Toruniu, są cena zakupu lub wynajmu, lokalizacja - dobry dojazd na uczelnię/do pracy/centrum, a także dostępna rozrywka sportowo-kulturowa. Biorąc pod uwagę pierwszy z nich, można dojść do wniosku, że koszt zakupu mieszkania dla singli w Toruniu plasuje się na poziomie średniej krajowej. Nie jest on tak wysoki, jak np. w Warszawie czy Krakowie, natomiast wyprzedza miasta o podobnej wielkości, ale z mniejszym potencjałem turystycznym. Na cenę najbardziej wpływa lokalizacja. Często najemcy lub kupcy wolą zapłacić więcej, albo żyć w nieco gorszym standardzie, ale mieć blisko do centrum, do pracy, na uczelnię. Co za tym idzie, kawalerki w Toruniu, które znajdują się w dobrym punkcie komunikacyjnym, szybciej się sprzedają lub wynajmują. Poza lokalizacją, ważny jest dostęp do wielkomiejskiej rozrywki w postaci ośrodków kultury, teatrów, klubów, pubów.

 1. Najchętniej wybieranym mieszkaniem dla singli w Toruniu jest kawalerka.
 2. Kawalerki są wynajmowane w dużej mierze studentom, osobom pracującym oraz turystom.
 3. Ceny mieszkania jednopokojowego w Toruniu to koszt od ok. 4 100 zł/mkw do 5 500 zł/mkw.
 4. Chętniej kupowane są lokale na osiedlach zamkniętych położonych w dobrym punkcie komunikacyjnym.

Nowe kawalerki na sprzedaż w Toruniu

W Toruniu dostępnych jest 76 ofert kawalerek znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich.

Ile kosztują nowe kawalerki w Toruniu?

Najtańsza kawalerka w Toruniu dostępna w sprzedaży kosztuje 289 695 zł. Aktualnie średnia cena za m2 kawalerki w Toruniu wynosi 13 412 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Toruniu obowiązują 4 oferty promocyjne na kawalerki.

Toruń - kawalerka gotowa do odbioru

Obecnie deweloperzy w Toruniu oddali do użytku 5 kawalerek. 11 kawalerek zostanie oddanych do 3 miesięcy. 11 kawalerek zostanie oddanych do 6 miesięcy. 11 kawalerek zostanie oddanych do roku.

Oferty kawalerek dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty kawalerek w Toruniu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • kawalerki na parterze - 35 lokali
 • kawalerki na parterze z ogródkiem - 15 lokali
 • kawalerki na niskich piętrach - 41 lokali
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: