Przystań Wiślana

Oferta archiwalna

Toruń, ul. Rybaki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 609 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przystań Wiślana

7 zdjęć

Przystań Wiślana
Przystań Wiślana
Przystań Wiślana
Przystań Wiślana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Przystań Wiślana logo

Apartamenty Przystań Wiślana w dzielnicy Rybaki to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort i wysoki standard, który zapewnią nowoczesne rozwiązania techniczne budynku oraz doskonałe połączenie lokalizacji mieszkania w malowniczej, zielonej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.

Obiekt zaprojektowany bryłą jako efektowna willa miejska przez Studio Projektowe Kolektyw wyróżnia się nowoczesną i elegancką architekturą, która formą, barwą i detalem nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Rybaków, doskonale wpisując się w otoczenie, wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej zabytkowego dotychczasowego klimatu otaczającej zieleni i zróżnicowanego ukształtowania terenu. Dodatkowo umiejscowienie budynku w rozległym ogrodzie, który przeznaczony jest do wyłącznego korzystania przez mieszkańców zapewnia unikatową wręcz kameralność lokalizacji tej inwestycji w tkance miejskiej Torunia.

W tym kameralnym budynku na 3 kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano łącznie 17 apartamentów o powierzchni od 33 do 105 metrów kwadratowych. Lokale zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalny rozkład, z dużymi przeszkleniami, balkonami i tarasami.

Podwyższony standard wykończenia apartamentów obejmuje między innymi: rolety zewnętrzne opuszczane elektrycznie, klimatyzatory w salonach w każdym z apartamentów, balustrady ze stali nierdzewnej i szkła bezpiecznego, balkony i tarasy wykończone deskami tarasowymi.

Wielką zaletą inwestycji jest wyposażenie w elementy ID - systemu Inteligentny Dom firmy DELTA DORE, które zagwarantują mieszkańcom Przystani Wiślanej zdalne sterowanie ogrzewaniem w zimie i klimatyzacją w salonach w lato, a tym samym oszczędność energii i zmniejszenie wydatków związanych z eksploatacją. System inteligentny dom zintegrowany jest z videodomofonem wyposażonym w panel dotykowy, a interfejs IP umożliwia zdalne i lokalne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu.

Dodatkowym i ważnym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców Przystani Wiślanej jest winda łącząca wszystkie kondygnacje z garażem podziemnym. Dodatkowo właściciele apartamentów na parterze od strony południowej, poza obszernymi tarasami będą posiadali również własne przydomowe ogródki.

Na zewnątrz obiektu, w ogrodzie zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz altanę dla wszystkich mieszkańców. Komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców zapewni ogrodzenie inwestycji oraz monitoring garażu podziemnego i terenu wokół apartamentowca. 18 miejsc postojowych usytuowanych w garażu podziemnym oraz miejsca naziemne od strony ul Popiełuszki zapewnią wygodę dojazdu przyszłym użytkownikom. Komfortu użytkowania nieruchomości dopełnią schowki lokatorskie.

DEWELOPER DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN W ZALEŻNOŚCI OD WYSOKOŚCI WPŁAT

Inwestycja Przystań Wiślana znajduje się w Toruniu, ul. Rybaki (0.7 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Dompol Sp. z o.o.

Inwestycja Przystań Wiślana została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Wiślana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dompol Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań Wiślana?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Wiślana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Przystań Wiślana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Rapackiego.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Wiślana w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 17.03.2015
Data aktualizacji: 19.12.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: