Zimowe Zacisze

Mieszkania na sprzedaż ul. Zimowa 27, oferowane bezpośrednio przez

Ekonomiczny Dom Sp. j.

Toruń, ul. Zimowa 27

Zimowe Zacisze

26 zdjęć

Zimowe Zacisze
Zimowe Zacisze
Zimowe Zacisze
Zimowe Zacisze

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

44 - 90/m2

Przedział pokoi

2

Kondygnacje

3

Budynki

2

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 260 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 obiekty sportowe, 1 sklep

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (49): zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku: 4 garaże podwójne, 1 garaż pojedynczy, zewnętrzne: 39, zakup nieobowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 90 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Zimowe Zacisze

To inwestycja, która powstaje przy ul. Zimowej 27 w Toruniu. Nieruchomość stanowi alternatywę dla osób ceniących sobie komfort, spokój oraz dogodną lokalizację. W nowoczesnych trzykondygnacyjnych budynkach przygotowujemy dla przyszłych mieszkańców 49 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33 m2 do 109 m2.

Poznaj Zimowe Zacisze

Już nie musisz zastanawiać się co wybrać! Wygodne mieszkanie w centrum, czy ciszę i spokój. Przyjazna przestrzeń w niewielkiej odległości od centrum, w której zadbano o najmniejszy detal. Duża ilość zieleni gwarantuje bliskość natury. Wszystkie mieszkania posiadają ogródek, taras lub balkon. Na terenie inwestycji przewidziano również 50 miejsc parkingowych.

Bezpiecznie i rodzinnie!

Pomiędzy dwoma budynkami powstanie plac zabaw, który będzie idealnym miejscem do zabaw dla Twoich dzieci. Będzie on możliwie jak najbardziej oddalony od drogi oraz z każdej strony otulony zielenią. W takim miejscu Twoje dzieci pokochają zabawę! Ponadto system monitoringu zadba o Wasze bezpieczeństwo!

Budujemy zgodnie z naturą

Miejsca postojowe nie znajdą się bezpośrednio pod budynkiem. Zastosowany podział pozwolił nam na ratowanie jak największej ilości drzew oraz zapewnienie bezpieczeństwa Twoim dzieciom. Ponadto na terenie inwestycji zostanie zainstalowany system fotowoltaiczny oraz pompa ciepła, które będą wspierać kotłownię gazową. Takie rozwiązanie będzie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Inwestycja Zimowe Zacisze znajduje się w Toruniu, ul. Zimowa 27 (3.4 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Ekonomiczny Dom Sp. j.

Inwestycja Zimowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zimowe Zacisze w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 90 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Ekonomiczny Dom Sp. j. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 49 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Cicha i spokojna okolica

Inwestycja Zimowe Zacisze znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Stanowi świetne rozwiązanie ze względu na swoje otoczenie oraz lokalizację. W tym miejscu Ty i Twoja rodzina poczujecie się naprawdę szczęśliwi!

Doskonała Lokalizacja

Inwestycja Zimowe Zacisze jest usytuowana po lewobrzeżnej stronie Torunia. Bliskość wielu punktów, oraz ciągły rozwój obszaru sprawie, że jest to pewna i bezpieczna inwestycja w przyszłość.

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zimowe Zacisze?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zimowe Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Zimowe Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stacja Benzynowa.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zimowe Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zimowe Zacisze w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.08.2021
Data aktualizacji: 18.07.2023
Ekonomiczny Dom Sp. j. logo

Ekonomiczny Dom Sp. j.

Adres biura sprzedaży:

Toruń

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: