Strefa Czasu

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 533 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Artystyczne Osiedle - etap II(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Targowa (2.5 km od centrum Torunia)
  Artystyczne Osiedle - etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 66 - 94 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Budlex Sp. z o.o.
 • Awangarda etap II(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Szosa Lubicka 13B (2.8 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 6 100 brutto/m2
  Awangarda etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 45 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.
 • Apartamenty Lubicka(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Targowa (2.6 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 6 100/m2
  Apartamenty Lubicka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 57 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Willa Developer Sp. j

Opis Inwestycji

Prawdziwą sztuką jest łączyć proste formy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasza inwestycja powstanie z kombinacji szlachetnego betonu, dużej ilości szkła i mocnej nierdzewnej stali. Będzie prosto, ale wyrafinowanie, stylowo ale bardzo przytulnie. Dbałość o detale oraz jakość wykończeń zbuduje niepowtarzalne, stylowe i wyjątkowe miejsce.Duża liczba miejsc parkingowych sprawi, że znalezienie przestrzeni do pozostawienia auta nie będzie stanowić problemu. Z garażu podziemnego wyjedziesz oszkloną, oświetloną i widoczną z zewnątrz windą, a przestronne oraz ustawne metraże mieszkań, dadzą Ci nieograniczone możliwości do aranżowania przestrzeni swoich marzeń.To miejsce żyje razem z rytmem miasta i spełnia potrzeby wszystkich nowocześnie żyjących osób. Nieopodal znajdziesz kluby fitness, które pozwolą na relaks, odprężenie i budowę sportowej sylwetki. W sąsiedztwie osiedla funkcjonują długo otwarte sklepy osiedlowe oraz galerie handlowe, w których szybko zrobisz wszystkie niezbędne zakupy, a pobliska Starówka otworzy przed Tobą bogatą bazę restauracji, pubów, dyskotek i stanie się miejscem wypadowym do spotkań z przyjaciółmi.

Inwestycja Strefa Czasu znajduje się w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 1 (2.7 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Strefa Czasu została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Strefa Czasu pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 65 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przynależne do części miejsc parkingowych znajdujących się w podpiwniczeniu lub do zakupienia w piwnicy budynku.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: przynależne do części miejsc parkingowych znajdujących się w podpiwniczeniu lub do zakupienia w piwnicy budynku.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne na terenie ogrodzonym.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Strefa Czasu

Lokalizacja jest niekwestionowanym atutem naszej inwestycji. Zmotoryzowanych ucieszy rozwinięta sieć dróg otaczająca inwestycje, która umożliwi szybkie podróżowanie między domem a pracą. Bogata liczba połączeń komunikacji miejskiej w okolicach osiedla sprawi, że nawet bez auta komfortowo dotrzemy w każdy zakątek miasta. Lubiących aktywny wypoczynek pod gołym niebem ucieszą zróżnicowane trasy biegowe, długie ścieżki rowerowe oraz miejsca sprzyjające spacerom.

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strefa Czasu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Strefa Czasu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wschodni.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Czasu znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Policealna Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Toruniu w odległości 140 m, Centrum Kształcenia Gastronomicznego w odległości 140 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Toruniu w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Strefa Czasu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Strefa Czasu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 240 m znajduje się Kobus, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Czasu w odległości 30 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 50 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie