Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Przystań Stawki - etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Włocławska, oferowane bezpośrednio przez

Fasterm

Toruń, ul. Włocławska 33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 931 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przystań Stawki - etap IIPrzystań Stawki - etap II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przystań Stawki znajduje się w lewobrzeżnej części miasta, tuż przy zbiegu głównych szlaków komunikacyjnych i nowego mostu dzięki czemu można stąd łatwo dotrzeć w każdy zakątek Torunia.

Synergia doskonałej lokalizacji, komfortu życia i rozsądnej ceny. Wyjątkowe miejsce na mapie Torunia oferujące zarówno mieszkania jak i domki szeregowe zamknięte w jednym, ogrodzonym osiedlu.

Inwestycja Przystań Stawki - etap II znajduje się w Toruniu, ul. Włocławska 33 (3.5 km od centrum Torunia), jest realizowana przez Fasterm.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przystań Stawki - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fasterm nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań Stawki - etap II?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Stawki - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1610 metrów od inwestycji Przystań Stawki - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań Stawki - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Stawki - etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 663 m, Sosnowe Skrzaty w odległości 754 m, Prywatne Przedszkole Delfinek 2 w odległości 816 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystań Stawki - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Rudak-Med w odległości 983 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań Stawki - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Lidl, w odległości 403 m znajduje się Biedronka, w odległości 694 m znajduje się Sklep Spożywczy Pod Sosną.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Stawki - etap II w odległości 585 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 592 m znajduje się boisko / kort, w odległości 642 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.12.2022
Data aktualizacji: 22.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023