Nowe Torpo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żwirki i Wigury, oferowane bezpośrednio przez

PRES Grupa Deweloperska

Toruń, ul. Żwirki i Wigury 55

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 593 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Torpo

4 zdjęcia

Nowe Torpo
Nowe Torpo
Nowe Torpo
Nowe Torpo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe Torpo logo

Osiedle NOWE TORPO zawdzięcza swoją nazwę lokalizacji inwestycji. W 1947 roku otwarto tu Zakład Przemysłu Odzieżowego „TORPO”. W szczytowym okresie rozwoju zakładu, zatrudniał ponad 1000 osób. Szanujemy historię tego miejsca, zakładu, a przede wszystkich ludzi z nim związanych. To przecież całe rodziny toruńskich szwaczek. Teraz przy ul. Żwirki i Wigury 55 my będziemy szyć, ale już nie garnitury, tylko mieszkania na miarę.

Osiedle NOWE TORPO składać się będzie z 4 atrakcyjnie zaprojektowanych segmentów mieszkaniowych wielorodzinnych, o zróżnicowanej wysokości od 2-4 pięter. Duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie każdego mieszkania, a przestronne balkony i loggie staną się indywidualnym miejscem wypoczynku. Segmenty posadowione będą na podziemnych halach garażowych.

Warto podkreślić, że w ofercie poza mieszkaniami pojawią się również lokale usługowe, dzięki temu wszystko znajdować się będzie w zasięgu ręki.

Wysoka jakość projektu oraz atrakcyjny design inwestycji sprawiają, że NOWE TORPO to doskonały przykład nieruchomości o atrakcyjnej wartości inwestycyjnej, która z czasem będzie jedynie pomnażała generowane zyski.

Inwestycja Nowe Torpo znajduje się w Toruniu, ul. Żwirki i Wigury 55 (1.6 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez PRES Grupa Deweloperska.

Inwestycja Nowe Torpo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 166 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Torpo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PRES Grupa Deweloperska przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Torpo?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Torpo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2260 metrów od inwestycji Nowe Torpo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Torpo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Torpo znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Skrzat w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w odległości 110 m, szkoła w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Torpo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny EG w odległości 550 m, Gabinety od Serca w odległości 640 m, Dom Zdrowia w odległości 690 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Torpo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 170 m znajduje się POLOmarket, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Torpo w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.05.2020
Data aktualizacji: 31.03.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: