Słowiańskie Wzgórze II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marchołta, oferowane bezpośrednio przez WAKO

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Marchołta 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 767 ofert w najbliższej okolicy!

Słowiańskie Wzgórze II

12 zdjęć

Słowiańskie Wzgórze II
Słowiańskie Wzgórze II
Słowiańskie Wzgórze II
Słowiańskie Wzgórze II

Najbliższe inwestycje

 • Park Zaczarowanej Dorożki
  od: 12 950 zł/m2

  Park Zaczarowanej Dorożki

  HSD Inwestycje

  Mieszkanie Prądnik Czerwony, Kraków
  ul. Dominikanów
  2.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 50 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Dobrego Pasterza 30A
  od: 11 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Dobrego Pasterza 30A

  Emmerson Lumico Sp. z o.o.

  Mieszkanie Prądnik Czerwony, Kraków
  ul. Dobrego Pasterza 30A
  2.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 46-111 m2
  • Mieszkań: 12
  • Pokoje: 2-6
 • ul. Meiera 16E - II etap
  od: 8 300 zł/m2
  Pod wynajem

  ul. Meiera 16E - II etap

  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

  Mieszkanie Prądnik Biały, Kraków
  ul. Meiera 16E
  4.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 38-80 m2
  • Mieszkań: 67
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Dwupoziomowe mieszkanie – Twoja przestrzeń do realizacji marzeń

Kupujący mieszkania na rynku pierwotnym często narzekają, że większość lokali jest do siebie łudząco podobna. Ty także znudziłeś się już przeglądaniem planów, które różnią się od innych tylko kolejnością pomieszczeń? Wejdź ponad to – na inny poziom mieszkalnictwa.

Dla tych którzy w nieruchomościach szukają oryginalności, stawiają na funkcjonalność i dobry design, dla tych, którzy pragną stworzyć kreatywną przestrzeń, która choć ulokowana w bloku, daje namiastkę domu jednorodzinnego – dla najbardziej wymagających klientów architekci Słowiańskich Wzgórz zaprojektowali dwupoziomowe mieszkania z przestronną antresolą z łazienką. Tam gdzie jedni widzą tylko schody, wprawne oko konesera pięknych wnętrz, dojrzy bardzo wysokie i przestrzenne mieszkanie oraz szerokie możliwości aranżacji.

Mieszkaj na poziomie. Skończ z nudą

Dwupoziomowe mieszkania do kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Kuszące jest m.in. posiadanie namiastki własnego domu w zabudowie wielorodzinnej – ulokowane na ostatnich kondygnacjach mieszkania to gwarantują. Delikatne Skosy dachu i wygodne schody prowadzące na antresolę sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. Co istotne – w tym przypadku nie wpływają one na utratę cennych metrów kwadratowych, a wręcz przeciwnie. Dwukondygnacyjne mieszkania na Słowiańskich Wzgórzach zaprojektowano tak, by maksymalnie wykorzystać każdy centymetr. Schody pozwalają na stworzenie pod nimi przestrzeni do przechowania, a nachylenie dachu jest na tyle łagodne, by nie zmniejszać przestrzeni do życia.

Antresola do zadań specjalnych. Układ idealny

Pierwszy poziom naszych mieszkań to dobrze przemyślana, rozkładowa przestrzeń z obszernym salonem i kuchnią z charakterystycznym wysokim stropem (wreszcie jest czym oddychać!), dwoma sypialniami, łazienką, balkonem oraz przestrzenią na pomieszczenie gospodarcze lub spiżarkę (dzięki niej kuchnia otwarta na salon to schludne i porządkowe miejsce a gospodarzom nigdy nie brakuje przestrzeni na sprzęty, naczynia i przetwory).

Drugi poziom mieszkania to ponad dwudziestometrowa antresola z łazienką. Co można tu urządzić? Możliwości są nieograniczone. Czwarty pokój? Studio do pracy? Romantyczną sypialnię z bardzo pojemną garderobą,w której nareszcie, wszystko ma swoje miejsce? Pokój gier z konsolą, rzutnikiem i stołem bilardowym? A może pokój dla starszych dzieci z miejscem do realizacji ich pasji? Wnętrze będzie także doskonałym azylem dla miłośników jogi, domową siłownią albo czytelnią z wielkimi fotelami, w których zanurzysz się z ulubioną lekturą i kubkiem herbaty. To może być Twoje miejsce do realizacji marzeń – w końcu jesteś tu nieco bliżej nieba.

Słowiańskie Wzgórza. Wygodna perspektywa

Słowiańskie Wzgórze 2 to kolejny już etap bardzo dobrze ocenianej przez kupujących inwestycji. Kameralny blok zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, w północnej części Krakowa, przy ul. Marchołta 3, jest bardzo dobrze skomunikowany i gwarantuje łatwy dostęp do centrum miasta. Bliskość terenów zielonych, takich jak Park Zaczarowanej Dorożki, Park Reduta, Park Tysiąclecia oraz terenów spacerowych wzdłuż potoku Sudoł, spodobają się miłośnikom rekreacji na świeżym powietrzu i właścicielom psów. Bliskość centrów handlowych, takich jak Serenada i Krokus, a także Multikina i Parku Wodnego, oraz licznych centrów biznesowych, żłobków, przedszkoli i szkół sprawia, że mieszka się tutaj wygodnie i przyjemnie.

Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie marzenia o własnej przestrzeni chciałbyś zrealizować w dwupoziomowym mieszkaniu na Słowiańskich Wzgórzach. Nasi doradcy pomogą Ci je spełnić.

Inwestycja Słowiańskie Wzgórze II znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Marchołta 3 (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez WAKO.

Inwestycja Słowiańskie Wzgórze II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słowiańskie Wzgórze II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAKO przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (139 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 253 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Elewacja

fragmenty elewacji okładzina z płytek ceramicznych, pozostałe fragmenty elewacji – tynk elewacyjny cienkowarstwowy np. Ceresit

Stolarka okienna

ślusarka okienna parteru aluminiowa, pozostała stolarka okienna PVC z wbudowanymi nawietrzakami w ilości przewidzianej normami

Drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wiatrołapu wejściowego aluminiowe przeszklone, drzwi zewnętrzne do mieszkań– antywłamaniowe klasy C, płytowe bez profilowań, przylgowe

Balkony

płytki na balkonach z płytek ceramicznych – mrozoodpornych lub z betonu wibroprasowanego, względnie imitacja drewna

Posadzka

posadzki w hollach wejściowych oraz na klatkach schodowych – płytki ceramiczne

Ściany

ściany wewnętrzne między mieszkaniowe oraz między mieszkaniem a korytarzem pustak o podwyższonej izolacyjności akustycznej np. Porotherm AKU lub ściana żelbetowa w zależności od projektu konstrukcji, ściany wewnętrzne działowe z bloczków gipsowych np. VG-ORTH

Parapety wewnętrzne

parapety wewnętrzne: marmur syntetyczny z wyłączeniem drzwi balkonowych

Instalacje

instalacje: ciepłej wody użytkowej i zimnej wody użytkowej, instalacja kanalizacyjna, ogrzewanie budynku - MPEC instalacja centralnego ogrzewania, grzejniki z termozaworami oraz grzejniki typu „ręcznikowiec”, instalacja wentylacji mechanicznej w garażu, możliwość wykonania klimatyzacji w wybranych mieszkaniach na koszt kupującego, instalacja elektryczna w mieszkaniach – gniazda wtykowe, łączniki oświetleniowe, wypusty oświetleniowe, rozdzielnia elektryczna, instalacja trójfazowa do kuchenek elektrycznych, połączenia wyrównawcze, instalacja okablowania strukturalnego dla gniazd komputerowych i telefonicznych w mieszkaniach, instalacja telewizyjna multiswitchowa (DVB-S, DVB-T) w mieszkaniach, instalacja oświetlenia w częściach wspólnych, linie zasilające do lokali usługowych, instalacja domofonowa, instalacja detekcji tlenku węgla (CO) oraz propan-butanu (LPG) w garażu, instalacja oddymiania klatek schodowych i szybów windowych

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (139 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w centralnej części działek w tym etapie osiedla, u zbiegu ulic Marchołta oraz ul. Nikifora.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słowiańskie Wzgórze II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słowiańskie Wzgórze II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Słowiańskie Wzgórze II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Wodny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słowiańskie Wzgórze II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słowiańskie Wzgórze II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE MONTESSORI "SAMODZIELNY MALUCH" w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słowiańskie Wzgórze II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słowiańskie Wzgórze II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słowiańskie Wzgórze II w odległości 190 m znajduje się Basen, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.07.2017
Data aktualizacji: 06.03.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: