Słowiańskie Wzgórze II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez WAKO

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Słowiańskie Wzgórze II dostępnych jest 12 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
M117 366 m23
M32 395 m23
M72 277 m23
M30 394 m23
M119 370 m23
M29 490 m23
M33 372 m23
M35 366 m23
M68 373 m23
M69 378 m23
M75 372 m23
M77 366 m23

Dwupoziomowe mieszkanie – Twoja przestrzeń do realizacji marzeń
Kupujący mieszkania na rynku pierwotnym często narzekają, że większość lokali jest do siebie łudząco podobna. Ty także znudziłeś się już przeglądaniem planów, które różnią się od innych tylko kolejnością pomieszczeń? Wejdź ponad to – na inny poziom mieszkalnictwa.
Dla tych którzy w nieruchomościach szukają oryginalności, stawiają na funkcjonalność i dobry design, dla tych, którzy pragną stworzyć kreatywną przestrzeń, która choć ulokowana w bloku, daje namiastkę domu jednorodzinnego – dla najbardziej wymagających klientów architekci Słowiańskich Wzgórz zaprojektowali dwupoziomowe mieszkania z przestronną antresolą z łazienką. Tam gdzie jedni widzą tylko schody, wprawne oko konesera pięknych wnętrz, dojrzy bardzo wysokie i przestrzenne mieszkanie oraz szerokie możliwości aranżacji.
Mieszkaj na poziomie. Skończ z nudą
Dwupoziomowe mieszkania do kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Kuszące jest m.in. posiadanie namiastki własnego domu w zabudowie wielorodzinnej – ulokowane na ostatnich kondygnacjach mieszkania to gwarantują. Delikatne Skosy dachu i wygodne schody prowadzące na antresolę sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. Co istotne – w tym przypadku nie wpływają one na utratę cennych metrów kwadratowych, a wręcz przeciwnie. Dwukondygnacyjne mieszkania na Słowiańskich Wzgórzach zaprojektowano tak, by maksymalnie wykorzystać każdy centymetr. Schody pozwalają na stworzenie pod nimi przestrzeni do przechowania, a nachylenie dachu jest na tyle łagodne, by nie zmniejszać przestrzeni do życia.
Antresola do zadań specjalnych. Układ idealny
Pierwszy poziom naszych mieszkań to dobrze przemyślana, rozkładowa przestrzeń z obszernym salonem i kuchnią z charakterystycznym wysokim stropem (wreszcie jest czym oddychać!), dwoma sypialniami, łazienką, balkonem oraz przestrzenią na pomieszczenie gospodarcze lub spiżarkę (dzięki niej kuchnia otwarta na salon to schludne i porządkowe miejsce a gospodarzom nigdy nie brakuje przestrzeni na sprzęty, naczynia i przetwory).
Drugi poziom mieszkania to ponad dwudziestometrowa antresola z łazienką. Co można tu urządzić? Możliwości są nieograniczone. Czwarty pokój? Studio do pracy? Romantyczną sypialnię z bardzo pojemną garderobą,w której nareszcie, wszystko ma swoje miejsce? Pokój gier z konsolą, rzutnikiem i stołem bilardowym? A może pokój dla starszych dzieci z miejscem do realizacji ich pasji? Wnętrze będzie także doskonałym azylem dla miłośników jogi, domową siłownią albo czytelnią z wielkimi fotelami, w których zanurzysz się z ulubioną lekturą i kubkiem herbaty. To może być Twoje miejsce do realizacji marzeń – w końcu jesteś tu nieco bliżej nieba.
Słowiańskie Wzgórza. Wygodna perspektywa
Słowiańskie Wzgórze 2 to kolejny już etap bardzo dobrze ocenianej przez kupujących inwestycji. Kameralny blok zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, w północnej części Krakowa, przy ul. Marchołta 3, jest bardzo dobrze skomunikowany i gwarantuje łatwy dostęp do centrum miasta. Bliskość terenów zielonych, takich jak Park Zaczarowanej Dorożki, Park Reduta, Park Tysiąclecia oraz terenów spacerowych wzdłuż potoku Sudoł, spodobają się miłośnikom rekreacji na świeżym powietrzu i właścicielom psów. Bliskość centrów handlowych, takich jak Serenada i Krokus, a także Multikina i Parku Wodnego, oraz licznych centrów biznesowych, żłobków, przedszkoli i szkół sprawia, że mieszka się tutaj wygodnie i przyjemnie.
Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie marzenia o własnej przestrzeni chciałbyś zrealizować w dwupoziomowym mieszkaniu na Słowiańskich Wzgórzach. Nasi doradcy pomogą Ci je spełnić.

Inwestycja Słowiańskie Wzgórze II znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Marchołta 3 (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera WAKO.

Inwestycja Słowiańskie Wzgórze II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań w tym 113 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słowiańskie Wzgórze II pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 66 do 95 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni 77 m2 (1 mieszkanie ) ,
 • 3-pokojowe o powierzchniach od 66 do 95 m2 (10 mieszkań ) ,
 • 4-pokojowe o powierzchni 90 m2 (1 mieszkanie ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WAKO przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne (139 miejsc).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 253 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Elewacja:
fragmenty elewacji okładzina z płytek ceramicznych, pozostałe fragmenty elewacji – tynk elewacyjny cienkowarstwowy np. Ceresit
Stolarka okienna:
ślusarka okienna parteru aluminiowa, pozostała stolarka okienna PVC z wbudowanymi nawietrzakami w ilości przewidzianej normami
Drzwi zewnętrzne:
drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wiatrołapu wejściowego aluminiowe przeszklone, drzwi zewnętrzne do mieszkań– antywłamaniowe klasy C, płytowe bez profilowań, przylgowe
Balkony:
płytki na balkonach z płytek ceramicznych – mrozoodpornych lub z betonu wibroprasowanego, względnie imitacja drewna
Posadzka:
posadzki w hollach wejściowych oraz na klatkach schodowych – płytki ceramiczne
Ściany:
ściany wewnętrzne między mieszkaniowe oraz między mieszkaniem a korytarzem pustak o podwyższonej izolacyjności akustycznej np. Porotherm AKU lub ściana żelbetowa w zależności od projektu konstrukcji, ściany wewnętrzne działowe z bloczków gipsowych np. VG-ORTH
Parapety wewnętrzne:
parapety wewnętrzne: marmur syntetyczny z wyłączeniem drzwi balkonowych
Instalacje:
instalacje: ciepłej wody użytkowej i zimnej wody użytkowej,
instalacja kanalizacyjna,
ogrzewanie budynku - MPEC
instalacja centralnego ogrzewania, grzejniki z termozaworami oraz grzejniki typu „ręcznikowiec”,
instalacja wentylacji mechanicznej w garażu,
możliwość wykonania klimatyzacji w wybranych mieszkaniach na koszt kupującego,
instalacja elektryczna w mieszkaniach – gniazda wtykowe, łączniki oświetleniowe, wypusty oświetleniowe, rozdzielnia elektryczna, instalacja trójfazowa do kuchenek elektrycznych, połączenia wyrównawcze,
instalacja okablowania strukturalnego dla gniazd komputerowych i telefonicznych w mieszkaniach,
instalacja telewizyjna multiswitchowa (DVB-S, DVB-T) w mieszkaniach,
instalacja oświetlenia w częściach wspólnych,
linie zasilające do lokali usługowych,
instalacja domofonowa,
instalacja detekcji tlenku węgla (CO) oraz propan-butanu (LPG) w garażu,
instalacja oddymiania klatek schodowych i szybów windowych
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne (139 miejsc).
Udogodnienia: winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań w tym 12 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: od 66 do 95 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:systematycznie z zaawansowaniem prac na budowie..
Warunki rezerwacji:tylko ustna..
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słowiańskie Wzgórze II

Inwestycja znajduje się w centralnej części działek w tym etapie osiedla, u zbiegu ulic Marchołta oraz ul. Nikifora.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych. W odległości 350 metrów od inwestycji Słowiańskie Wzgórze II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Strzelców.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Słowiańskie Wzgórze II znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Montessori "Samodzielny Maluch" w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 350 m, Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka"Magdalena Jedynak w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m PHARMAMED. APTEKA. ŁACH M., w odległości 350 m GOVITA. APTEKA, w odległości 450 m APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 350 m, PKO BANK POLSKI. BANKOMAT w odległości 400 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: OJK Eden-PolSad  w odległości 250 m, Aquapark Kraków w odległości 400 m, DAKO PROFESSIONAL w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 31 lipca 2017 14:17

Data aktualizacji: 13 czerwca 2019 12:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

WAKO

WAKO

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
WAKO
  +48 12 ...
  +48 12 291 63 96

  Umów spotkanie

  Słowiańskie Wzgórze II

  adres biura sprzedaży

  31-416 Kraków ul. Dobrego Pasterza 121 (wjazd od ul. Strzelców)

  Wybierz datę

  • środa

   26

   czerwca

  • czwartek

   27

   czerwca

  • piątek

   28

   czerwca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z WAKO

  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego Roku 2014

  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego Roku 2014

  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013

  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013

  Mieszkanie przy rzece Wildze

  Mieszkanie przy rzece Wildze