Mitturba
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mitturba
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 926 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
:format(jpg)/offers/offer/main_image/mitturba.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/main_image/mitturba.jpg)
1 zdjęcie
Mitturba
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- winda
- rowerownia
- Standard deweloperski
Instalacje i energetyka
- internet
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski - segment 1 posiada 11 kondygnacji nadziemnych - wysokość 33,0 m
- segment 2 posiada 6 kondygnacji nadziemnych - wysokość 18,8 m Konstrukcja budynku Budynek wykonany w technologii mieszanej żelbetowo-murowanej. Konstrukcja kondygnacji podziemnej żelbetowa – monolityczna – ściany żelbetowe monolityczne, strop żelbetowy. Konstrukcja nośna kondygnacji nadziemnych – w technologii monolitycznej żelbetowej w układzie płytowo-tarczowym oraz płytowo-słupowym zróżnicowana w poszczególnych segmentach: - segment 1 do poz. 15,10 w osiach 1-5 oraz do poz. 26,46 w osiach 5-12 - segment 2 do poz. 12,26. Stolarka okienna PCV. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Posadzka wylewka cementowa. Ściany Ściany ocieplone na zewnątrz warstwą styropianu. Parapety wewnętrzne konglomerat. Instalacje - Instalacja wodno-kanalizacyjna – według projektu bez białego montażu. - Instalacja wentylacji mechanicznej. - Instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami indywidualnie opomiarowana. - Instalacja elektryczna – według projektu, indywidualnie opomiarowana (licznik energii elektrycznej montowany jest przez zakład energetyczny po podpisaniu umowy przez nabywcę), instalacja oświetleniowa bez opraw. - Instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa. - Instalacja domofonowa. |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | posiada |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | informacja u dewelopera |
Opis inwestycji
Nowoczesny budynek zaprojektowany w stylu skandynawskim mieszczący 116 mieszkań i kilka lokali użytkowych. Dzielnica przepełniona zielenią to fantastyczne miejsce do spokojnego życia, a przyjazny ogródek będzie idealny do odpoczynku i spotkań z sąsiadami.
Inwestycja Mitturba znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Walerego Sławka (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Mitturba.
Inwestycja Mitturba została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Mitturba nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Mitturba deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Polecane Lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce (21 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Bieżanów (335 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Bieżanów-Prokocim (569 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Bronowice (492 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Czyżyny (659 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Dębniki (773 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Grzegórzki (604 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Krowodrza (350 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Łagiewniki-Borek Fałęcki (50 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Mistrzejowice (304 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Nowa Huta (25 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Podgórze (1884 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Prądnik Biały (2770 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Prądnik Czerwony (1126 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto (256 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Swoszowice (10 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Wzgórza Krzesławickie (297 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Zwierzyniec (83 oferty)
Inwestycje w pobliżu na Podgórzu Duchackim
- Osiedle przy Malborskiej II (18 ofert)
- Osiedle przy Malborskiej (2 oferty)
- Trybuny Ludów 3 (29 ofert)
- Punkt Wola (52 oferty)
- Bona (127 ofert)
- Skowronia (18 ofert)
- Takt Lirników (49 ofert)
- Mieszkaj w mieście - przy Bonarce (328 ofert)
- Łużycka 71 (26 ofert)
- Kordiana 46 (16 ofert)
- Bochenka (21 ofert)
- Podedworze 13 (80 ofert)





