Bonarka - ul. Strumienna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHsd&Arrow Sp. z o.o.

Ceny od: 8 350 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bonarka - ul. Strumienna dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C26
5
96,04 m²
3
801 934 zł8 350 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Strumiennej to II etapowa kameralna zabudowa składająca się z 5 nowoczesnych budynków.W II etapie inwestycji oferujemy w sprzedaży 74 mieszkania w trzech budynkach C -31 mieszkania, budynek D - 31 mieszkania, E – 12 mieszkań oraz 1 lokal użytkowy w budynku E.Charakteryzują się dużymi balkonami oraz tarasami usytuowanymi na dachach budynków. Mieszkania znajdują się w trzypiętrowych budynkach o podwyższonym standardzie części wspólnych. Wszystkie kondygnacje łączyć będzie nowoczesna winda.Oferta mieszkań od 1-pokojowych do 5-pokojowych o powierzchniach od 20,06m2 do 104,59m2.Pod budynkami przewidziana jest hala garażowa z 49 miejscami postojowymi oraz 45 komórkami lokatorskimi.Teren wokół zostanie ogrodzony i zagospodarowany.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz!

Inwestycja Bonarka - ul. Strumienna znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Strumienna (4.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Hsd&Arrow Sp. z o.o..

Inwestycja Bonarka - ul. Strumienna jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bonarka - ul. Strumienna pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 96 metrów kwadratowych w cenie od 8 350 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 96 m2 w cenie od 801 934 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hsd&Arrow Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 96 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 801 934 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 350 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:2000.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bonarka - ul. Strumienna

Lokalizacja inwestycji umożliwia łatwą komunikację z centrum miasta oraz z trasą nr 7 Kraków/Zakopane. Jak również ułatwia szybką komunikację z autostradą A4. W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się sklepy, restauracje, apteka, urząd pocztowy, placówki edukacyjne oraz centrum handlowe „Bonarka City Center”.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bonarka - ul. Strumienna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Bonarka - ul. Strumienna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Turowicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bonarka - ul. Strumienna znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 56 im. Tadeusza Rejtana w Krakowie w odległości 380 m, Zespół Szkół Nr 3 w odległości 490 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 22 w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bonarka - ul. Strumienna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bonarka - ul. Strumienna w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.04.2017

Data aktualizacji: 24.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie