Pszenna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Nieruchomości Kraków

Ceny od: 8 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pszenna dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M5
7
143,24 m²
2
1 145 920 zł8 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Pszenna

Do sprzedaży nowe mieszkania w stanie developerskim, które znajdują się w kameralnym II piętrowym apartamentowcu, charakteryzującym się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia.Inwestycja składa się jedynie z 5 mieszkań i jest położona w spokojnej, atrakcyjnej i bezpiecznej okolicy, w której przeważa zieleń oraz niska zabudowa mieszkaniowa.W standardzie zakupu nieruchomości, otrzymają Państwo w cenie instalacje inteligentnego mieszkania.Do dyspozycji mieszkańców są przypisane zewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.W inwestycji znajdują się mieszkania o atrakcyjnym, funkcjonalnym rozkładzie. Wielkość i układ mieszkań zostały zaprojektowane tak, by każdy z Nabywców znalazł mieszkanie na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych. Całość terenu jest ogrodzona oraz monitorowana.Kameralne położenie mieszkań, z licznymi terenami zielonymi wokoło, przy jednoczesnym bardzo dobrym połączeniu komunikacyjnym z każdą częścią Krakowa, zapewnia komfortowe i wygodne życie w Naszej inwestycji.

Inwestycja Pszenna znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Pszenna 26 (4.7 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków

Inwestycja Pszenna jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pszenna pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 143 metrów kwadratowych w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 7-pokojowe o powierzchni od 143 m2 w cenie od 1 145 920 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich cena od 7000zł do 10 000zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada (6): cena od 7000zł do 10 000zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc): cena 20 000zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 143 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 7-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 1 145 920 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:5000zł.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pszenna

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

W odległości 300 metrów od inwestycji Pszenna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wola Duchacka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Pszenna znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Żyrafa w odległości 200m, Prywatne Przedszkole nr 12 Radość w odległości 250m, Akademia Rozwoju Dziecka CHICHOTEK w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się HERBASAN. APTEKA ZIELARSKA, w odległości 1200 m znajduje się PRZYCHODNIA WOLA DUCHACKA. NZOZ, w odległości 1250 m znajduje się APTEKA LEKÓW GOTOWYCH.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. ŚW. KINGI, w odległości 1450 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Studio 5, w odległości 1650 m znajduje się Strefa Fit, w odległości 1850 m znajduje się Studio Lidia Fitness.

Data publikacji: 01.07.2019

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie