Apartamenty przy Bulwarze

Oferta archiwalna

Kraków, Grzegórzki, ul. Masarska 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 295 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty przy Bulwarze

26 zdjęć

Apartamenty przy Bulwarze
Apartamenty przy Bulwarze
Apartamenty przy Bulwarze
Apartamenty przy Bulwarze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • monitoring
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 209 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

Drewniana

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 36600 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

APARTAMENTY PRZY BULWARZE to miejsce stworzone z myślą o aktywnych mieszkańcach współczesnego miasta. Wygodne, przestronne pomieszczenia w efektownych, nowoczesnych budynkach to gwarancja komfortu - tak w domu, jak i w jego otoczeniu.

Projekt Apartamentów przy Bulwarze stworzony został przez jedną z najsłynniejszych polskich pracowni architektonicznych Ingarden & Ewy. Pięć kameralnych, niewysokich nowoczesnych budynków, tworzy zwarty kwartał miejski. Utrzymane w nowoczesnej, oszczędnej stylistyce, doskonale wpisują się w istniejącą i nową zabudowę dzielnicy.

Nowoczesne budynki tworzą pięć wewnętrznych, zielonych dziedzińców. Prosta forma doskonale utrzymanych zieleńców podkreśla dynamikę i nowoczesny charakter całego zespołu. Wzdłuż budynków, przecinając wszystkie dziedzińce, biegnie szeroka aleja spacerowa, łącząca ulice Rzeźniczą i Kotlarską - spinająca dodatkowo rysunek całości.

Inwestycja Apartamenty przy Bulwarze znajduje się na Grzegórzkach, ul. Masarska 13 (1.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez GP-Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty przy Bulwarze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 209 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Bulwarze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GP-Investments Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Apartamentów przy Bulwarze to jedna z ich największych zalet. Położone są one zaledwie dwie przecznice od Kazimierza, 15 minut spacerem od Rynku i tylko 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny – a więc w samym centrum. Na tyle jednak daleko od największego natężenia ruchu i najsłynniejszych krakowskich zabytków, że miejski zgiełk i gwar tłumnie zjeżdżających turystów nie zakłócają spokoju mieszkańców. Najważniejsze i najczęściej odwiedzane na co dzień instytucje i budynki usługowe: urzędy, banki, poczta, kioski i doskonale zaopatrzone sklepy w eleganckiej Galerii Kazimierz są tak blisko, że swobodnie można do nich dotrzeć spacerem, bez konieczności włączania się w ruch uliczny.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy Bulwarze?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy Bulwarze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Apartamenty przy Bulwarze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Grzegórzeckie 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy Bulwarze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Bulwarze znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 80 w odległości 160 m, Policealna Szkoła Zawodowa BHP w odległości 230 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ASLAN w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy Bulwarze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 190 m znajduje się Galeria Kazimierz, w odległości 210 m znajduje się Galeria Kazimierz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Bulwarze w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 01.06.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Grzegórzkach

Oferty na Grzegórzkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: