Rezydencja Stare Podgórze

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEmmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1238 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lofty Lwowska(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Lwowska 4 (2.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 999 brutto/m2
  Lofty Lwowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 33 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  SUPEROPCJA Sp. z o.o.
 • Verona House(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Plac Bohaterów Getta 3 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 800/m2
  Verona House
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 25 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.
 • Zabłocie Concept House II(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Zabłocie (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 000 brutto/m2
  Zabłocie Concept House II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 33 - 127 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 56 ofert
  Grupa Arkada

Opis Inwestycji

Rezydencja Stare Podgórze to zespół dwunastu apartamentów powstający we wschodniej części dzielnicy. Lokalizacja to nie tylko wygoda i bliskość centrum, to również magia i duch historii otaczających zabytków, miejsc i wyjątkowej atmosfery. Z takim założeniem budujemy ten niezwykle kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o każdy najdrobniejszy nawet szczegół. Położyliśmy duży nacisk na detale wpływające na komfort codziennego życia. Stąd duża troska o odpowiednie doświetlenie, wszystkie apartamenty projektowane z dużymi przeszkleniami, każdy posiada balkon z widokiem na zaciszny ogród z fontanną urządzony na tyłach. Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz liczne udogodnienia, w tym przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz winda.Niezwykle atrakcyjne rozkłady, z założeniem uzyskania optymalnego wykorzystania przestrzeni, a zarazem nieprzekombinowane i w pełni funkcjonalne. Kompaktowy metraż przekładający się na atrakcyjną cenę całościową w dobrej lokalizacji. Idealna propozycja dla inwestora.

Inwestycja Rezydencja Stare Podgórze znajduje się na Podgórzu, ul. Dąbrowskiego (2.5 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Stare Podgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Stare Podgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 22 metrów kwadratowych w cenie od 7 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
dodatkowo deweloper wykonuje gładzie gipsowe w mieszkaniach. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Stare Podgórze

Stare Podgórze przeżywa ostatnio swoją drugą młodość i staję się jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych adresów w Krakowie. Zarówno do zamieszkania, jaki i pod inwestycję. Okolica zapewnia dostęp wszelkich usług decydujących o komforcie codziennego życia; bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, przede wszystkim tramwajowej, na terenie dzielnicy są szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, oczywiście również zaplecze handlowe i gastronomiczne. Wypoczynek i rekreacja dzięki dostępowi m.in. do jednego z najbardziej malowniczych parków w Krakowie, Parku im. Wojciecha Bednarskiego czy Bulwarów Wiślanych. Funkcję inwestycyjną wspomaga wymieniona wcześniej komunikacja, która wraz z bliską odległością umożliwia bardzo szybkie dotarcie do Starego Miasta, czy na Kazimierz. Ale nie tylko sama bliskość ścisłego centrum wpływa na wartość inwestycją, gdyż samo Stare Podgórze staję się coraz częściej kierunkiem dla osób odwiedzających Kraków, dzielnica wiele ciekawych zabytków oraz coraz więcej wydarzeń kulturalnych przyciągających turystów.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Stare Podgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Rezydencja Stare Podgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podgórze SKA.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Stare Podgórze znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna policealna szkoła artystyczna "AMA" w odległości 270 m, XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki w Krakowie w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Stare Podgórze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Larmed w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Stare Podgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Stare Podgórze w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Saturn.

Data publikacji: 27.01.2017

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie