Jerozolimska

Mieszkania gotowe do odbioru!

Mieszkania na sprzedaż ul. Jerozolimska, oferowane bezpośrednio przez

Cordia Polska

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska

Ceny od: 14 297 zł/m2
Jerozolimska

12 zdjęć

Jerozolimska
Jerozolimska
Jerozolimska
Jerozolimska

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

47 - 66/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

7

Budynki

2

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 320 m

Przystanek Autobusowy - 310 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 obiekty sportowe, 4 placówki edukacyjne, 1 sklep, 5 placów zabaw, 4 kawiarnie i restauracje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 159 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (207 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 47 do 66 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 571 828 do 941 250 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 297 do 14 490 zł

Opis płatności:

Zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji

Warunki rezerwacji:

5 000 zł zwrotnej opłaty rezerwacyjnej

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Jerozolimska znajduje się 6 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Jerozolimska logo

Mieszkania gotowe do odbioru!

Dla osób, które nie chcą przeciętności

Jerozolimska to stylowy kompleks dwóch budynków mieszkalnych, który w założeniach wybiega poza sztampowe, konwencjonalne rozwiązania. Wszystkie elementy osiedla zostały dokładnie przemyślane – począwszy od doboru wyjątkowej lokalizacji, przez nowoczesny projekt architektoniczny, aż po staranny dobór materiałów. Uwagę przyciągają oryginalne, szerokie, okna narożne o podwyższonej izolacji akustycznej znajdujące się w apartamentach z widokiem od ulicy Wielickiej. Wysoki standard wykończenia, nowoczesny design, elegancka i ponadczasowa kolorystyka – to propozycja dla osób, które oczekują ponadprzeciętnej jakości.

Jerozolimska dopasowana do Ciebie

Dla przyszłych mieszkańców osiedla Jerozolimska przygotowaliśmy wachlarz propozycji. Metraże zostały przemyślane tak, by każdy mógł dopasować mieszkanie do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak i przestrzenne apartamenty czteropokojowe. Każde mieszkanie ma szeroki, przestronny balkon. Dodatkowo do mieszkań na parterze, które są standardowo wyposażone w rolety antywłamaniowe, przylegają ogródki. Lokale są przystosowane do montażu klimatyzacji. W garażu podziemnym nie zabraknie także miejsc parkingowych z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

Udogodnienia

Już na etapie projektu zaplanowaliśmy wygody, które sprawią, że codzienne życie stanie się bardziej atrakcyjne. Wideodomofony i monitoring zagwarantują kontrolę i bezpieczeństwo, a dwie windy w każdym budynku – komfort. Rowerownia z wózkownią pomoże oszczędzić przestrzeń prywatnego M. Teren otaczający Jerozolimską również został zagospodarowany z myślą o przyjemności jej mieszkańców. Zadbaliśmy o plac zabaw dla najmłodszych, zieleń niską i wysoką, wiaty rowerowe i ławki.

Inwestycja Jerozolimska znajduje się na Podgórzu, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Cordia Polska.

Inwestycja Jerozolimska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 159 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jerozolimska w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 66 metrów kwadratowych , w cenie od 14 297 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Cordia Polska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (207 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Ulica Jerozolimska, od której nazwę przyjęło osiedle, jest położona w zielonym zaciszu Krakowa, które zdobią okazałe klony i jesiony. Jerozolimska jest położona niedaleko terenów zielonych i rekreacyjnych (Staw Płaszowski, Zalew i Plaża Bagry, Rezerwat Przyrody Bonarka oraz historyczny Kopiec Krakusa). Krakowianie przywiązani do tradycji miasta będą cieszyć się bliskością Starego Podgórza i Kazimierza. Lokalizacja zaspokaja wszystkie potrzeby mieszkańców – 2,5 km od Jerozolimskiej znajduje się centrum handlowe Bonarka City Center, centrum rozrywki z kinem, licznymi sklepami i restauracjami. Z kolei mieszkańcy prowadzący aktywny tryb życia docenią znajdujące się w sąsiedztwie ścieżki rowerowe, ściankę wspinaczkową, siłownię, tor gokartowy, czy boisko do squasha.

Historia

Urok dzisiejszego Podgórza tworzy atmosfera małego miasteczka, którego historia zachęca do spacerów i odkrywania jego tajemniczych zakątków. Rynek, na którym kiedyś urządzane było targowisko, dzisiaj również tętni życiem. Na placu znajdują się ławeczki chętnie zajmowane przez mieszkańców. Podgórze jest położone u stóp Krzemionek – wzgórza zrębowego, którego pozostałością jest park im. Bednarskiego, założony na dnie średniowiecznego kamieniołomu. Niedaleko znajduje się Kopiec Krakusa, którego powstanie owiewa tajemnica, a ze wzgórza można podziwiać panoramę Krakowa.

Komunikacja

Przez ulicę Wielicką, wzdłuż której wznosi się osiedle, przebiega linia tramwajowa zapewniająca łatwy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych w mieście. Ponadto Jerozolimska jest w świetnej lokalizacji dla osób zmotoryzowanych – szybki dojazd do ulic Powstańców Śląskich i Kamieńskiego sprawia, że dotarcie autem do innych dzielnic Krakowa lub wyjazd za miasto są bezproblemowe. Droga do Centrum to zaledwie 15 minut.

Okolica

Budynek Jerozolimska został zaprojektowany z uwzględnieniem miejsca na cztery lokale usługowe. W pobliżu znajdują się sklepy oraz restauracje. W okolicy mieszczą się także placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, a wśród nich ciesząca się dobrymi opiniami Szkoła podstawowa im. J. Matejki oraz IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jerozolimska?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jerozolimska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Jerozolimska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz Podgórski 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jerozolimska znajdują się szkoły/przedszkola?

W najbliższej okolicy mieszczą się 3 przedszkola. W niedalekiej odległości także podstawowe i średnie, a wśród nich ciesząca się dobrymi opiniami Szkoła podstawowa im. J. Matejki oraz IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj: Centrum Stomatologii Dental Esthetic, kilka aptek, Centrum Medyczne LUX-Med czy Centrum Fizjoterapii.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

W odległości 6 minut jazdy samochodem znajduje się Centrum Hanldowe Bonarka z licznymi sklepami, restauracjami i punktami usługowymi. 2 minuty piechotą zajmuje dotarcie do sklepu Lidl. W bliskiej okolicy także inne, mniejsze sklepy i punkty gastronomiczne.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jerozolimska w odległości 90 m znajduje się Studio Express, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 17.02.2020
Data aktualizacji: 30.08.2023
Jerozolimska logo

Adres biura sprzedaży:

al. Pokoju 1 (biurowiec K1 „Błękitek”, parter), Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:30 - 17:30
 • Wtorek: 09:30 - 17:30
 • Środa: 09:30 - 17:30
 • Czwartek: 09:30 - 17:30
 • Piątek: 09:30 - 17:30
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: