Beskidzka 22

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArmadaDom Zapiór sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 447 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bonarka - ul. Strumienna(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Strumienna (4.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 350/m2
  Bonarka - ul. Strumienna
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 96 m2
  Liczba pokoi: 5
  Hsd&Arrow Sp. z o.o.
 • mieszkania przy chmielnej(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa)
  mieszkania przy chmielnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 64 m2
  Liczba pokoi: 4
  Miastologia
 • Apartamenty Nowa Bonarka(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 000/m2
  Apartamenty Nowa Bonarka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 56 - 62 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Wawel Service Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Beskidzka 22 to budynek zaprojektowany jako dwie połączone prostopadłościenne bryły. Wyższa część posiada 13 kondygnacji (w tym 2 podziemne), niższa część posiada 5 kondygnacji (w tym 1 podziemną ). Budynek wypełnia pierzeję ulicy Beskidzkiej, gabarytami wpisując się w istniejącą zabudowę wielorodzinną i usługową. Każda z części posiada odrębną klatkę schodową.Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku wysokiego – zaprojektowano dwupoziomowy parking dla samochodów osobowych zamykany bramami garażowymi; brama segmentowa zamykana na pilota. Parter i część podziemna obiektu niskiego to z kolei miejsce z przeznaczeniem na lokal usługowy oraz pomieszczenia techniczne. Łącznie w inwestycji dostępne w sprzedaży są mieszkania o metrażu od 32,62 m2 do 117,1 m2.Bliskość licznych punktów handlowych i usługowych w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji to wygoda codziennych zakupów i znacząca oszczędność czasu. Ponadto dostęp do wielu linii autobusowych i tramwajowych zapewnia bardzo dobre połączenie z centrum Krakowa. Wszystko to czyni inwestycję przyjazną do zamieszkania.

Inwestycja Beskidzka 22 znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Beskidzka 22 (5.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ArmadaDom Zapiór sp.j..

Inwestycja Beskidzka 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Beskidzka 22 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ArmadaDom Zapiór sp.j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Beskidzka 22

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Beskidzka 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Beskidzka 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Beskidzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 22 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Laloba w odległości 110 m, Samorządowe Przedszkole Nr 179 w odległości 120 m, First Step - Niepubliczne Przedszkole Językowe w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Beskidzka 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Lewiatan, w odległości 100 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 22 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie