Wrocławska activ

Oferta archiwalna

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 400 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wrocławska activ

2 zdjęcia

Wrocławska activ

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (98 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wrocławska to nowoczesny budynek powstający w samym centrum Krakowa. Niedalekie sąsiedztwo rozrywkowej części miasta sprawia, że w ciągu zaledwie kilkuminutowego spaceru można znaleźć się wśród najbardziej atrakcyjnych zakątków Krakowa. To idealne miejsce dla osób energicznych, aktywnych zawodowo, lubiących czynnie spędzać czas wolny. Inwestycja składa się z 11 – kondygnacyjnego budynku, w którym znajdzie się 126 mieszkań o powierzchni od 24,1 m kw. do 121,66 m kw. Wszystkie lokale zostaną oddane w standardzie deweloperskim, a zróżnicowana powierzchnia mieszkań sprawi, że osiedle będzie idealną przestrzenią dla osób ceniących niewielkie kawalerki, jak również rodzin poszukujących przestronnych apartamentów. Dla wygody mieszkańców, na parterze budynku znajdą się lokale użytkowe o powietrzni 686 m kw., zaś na pierwszym piętrze inwestycji powierzchnie biurowe zajmujące 915 m kw. Dodatkowym udogodnieniem będzie podziemny, dwupoziomowy parking, na którym znajdzie się 98 miejsc postojowych.

CENA: od 6400 zł/m2

Inwestycja Wrocławska activ znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Wrocławska activ została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wrocławska activ nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (98 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Budynek leży kilkaset metrów od jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych: skrzyżowania Alei Trzech Wieszczów z Długa i Prądnicką.

Do Rynku Głównego pieszo 15 min, do Stacji PKP i PKS w podobnym czasie. Dogodny dojazd na obwodnice autostradową i do lotniska w Balicach.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wrocławska activ?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrocławska activ mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Wrocławska activ znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocławska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wrocławska activ znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska activ znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 43 w odległości 190 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Małe Impresje w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 106 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wrocławska activ jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrocławska activ składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska activ w odległości 260 m znajduje się UKS judo, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: