Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Targi mieszkaniowe Trójmiasto 2023: targi mieszkań i domów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Dominika Perkowska
Dominika Perkowska

Data publikacji: 14.06.2022, Data aktualizacji: 30.09.2024

6 minut czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 7 głosów

Targi Mieszkaniowe w Trójmieście
Jak wyglądają targi mieszkaniowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie? Sprawdź szczegóły targów mieszkań i domów i poznaj ceny biletów! Musisz tam być!

Szukasz wymarzonego mieszkania? Potrzebujesz porady na temat aranżacji wnętrz? A może chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie na targach w Trójmieście! To idealna okazja dla wszystkich, którzy planują zakup nieruchomości, szukają porad na temat wykończenia wnętrz, a także chcą poznać ceny mieszkań i domów. Sprawdź ofertę okolicznych deweloperów, skorzystaj z porad ekspertów i weź udział w ciekawych warsztatach!

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

  • dlaczego warto wziąć udział w targach mieszkaniowych w Gdańsku
  • które trójmiejskie targi mieszkaniowe zasługują na uwagę
  • jakie atrakcje czekają na odwiedzających targi rynku nieruchomości

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe Gdynia Arena

Wydarzenie jest organizowane przez Pomerania Expo i skierowane jest do wszystkich osób, poszukujących nowego mieszkania, domu czy okazji inwestycyjnych w Trójmieście, "Małym Trójmieście Kaszubskim" i okolicach. Każdy uczestnik może przy wejściu odebrać bogaty przewodnik po trójmiejskich inwestycjach mieszkalnych. Ponadto organizatorzy zapewniają prelekcje oraz indywidualne porady ekspertów w zakresie budownictwa, obrotu nieruchomościami, aranżacji wnętrz, finansów, prawa oraz ubezpieczeń.

Targi mieszkaniowe Trójmiasto – najważniejsze informacje

Co konkretnie czeka na odwiedzających? Spotkanie z okolicznymi deweloperami, zapoznanie z ofertą mieszkań na sprzedaż w Gdyni i Gdańsku na rynku pierwotnym i wtórnym, sprawdzenie zdolności kredytowej i konsultacja z doradcą kredytowym, zaznajomienie z ekologicznymi rozwiązaniami w budowie domów oraz najnowszymi trendami związanymi z optymalizacją energetyczną gospodarstwa domowego. 

W programie także prelekcje i wykłady na temat inwestowania w nieruchomości oraz debata ekspercka podsumowująca aktualną sytuację na rynku mieszkaniowym i jego perspektywy w obliczu zapowiadanych programów rządowych.

Wstęp na targi, parking przed halą oraz materiały targowe są bezpłatne dla zwiedzających.

Targi Mieszkaniowe w Gdańsku

Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

Kolejne miejsce i kolejne wydarzenie warte uwagi to targi nieruchomości – Gdańsk. Impreza targowa organizowana cyklicznie dwa razy w roku, przez Nowy Adres w kilku miastach w Polsce. W programie wydarzenia znajduje się bogata oferta wystawców – deweloperów i agencji nieruchomości, doradców finansowych i innych usługodawców, a także wiele dodatkowych atrakcji. Uczestnicy targów mogą wziąć udział w bezpłatnych seminariach (strefa najmu i zakupu oraz strefa finansów), skorzystać z porad ekspertów czy skonsultować swoje pomysły i rozwiać wątpliwości w kwestii najmu, zakupu oraz aranżacji wnętrz, a także – oczywiście – poznać mieszkania na sprzedaż w Gdyni, Sopocie czy Gdańsku. Nie brakuje także firm, które chętnie prezentują swoje produkty i usługi na Targach Mieszkań i Domów. Gdynia oraz Gdańsk mają w tej kwestii wiele do zaoferowania.

W poprzednich edycjach pojawili się tacy wystawcy, jak: Leroy Merlin, Hossa, Property Scout, Sun Sol, ItoDesign. 

Podczas jesiennej edycji targów będzie można spotkać takie firmy jak: Idea House Development, Castorama, Ekodeweloper, Expobud, Castor czy Fides. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bowiem przewidziano ciekawe prelekcje w tematyce około nieruchomościowej. Wśród nich znajdą się m.in.: Jak współpraca z projektantami wnętrz może wpłynąć na sprzedaż nieruchomości, Jak nie stracić na wynajmie nieruchomości czy Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym?. Przygotowano także strefy specjalne: Bezpłatną Strefę Zakupu i Zagranicznych Inwestycji – szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy szukają domów wakacyjnych lub alternatywnych form inwestowania poza granicami Polski oraz Bezpłatną Strefę Finansów – gdzie można dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą ofertę kredytową i jak wygląda rządowy program kredyt 2 procent. Będzie także Strefa Porad, która najbardziej zainteresuje wynajmujących lokale mieszkalne. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji, kiedy bilet na wydarzenie można było kupić przez stronę organizatora już za 5 zł od osoby, w tym roku wstęp na Targi domów i mieszkań Gdańsk jest bezpłatny. Targi mieszkaniowe Gdańsk odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo przy ulicy Żaglowej 11.

Targi Mieszkaniowe Trójmiasto

Dlaczego warto odwiedzić trójmiejskie targi nieruchomości?

Wydarzenia związane z branżą nieruchomości cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na rynku nie brakuje szerokiej oferty zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Osoby, decydujące się na zakup mieszkania czy domu, muszą przebrnąć przez szereg wyborów – od lokalizacji i konkretnej inwestycji, przez metraż i układ mieszkania, aż do późniejszego procesu wykańczania i aranżacji. Ogrom możliwości może przytłoczyć, tym bardziej, że często pojawia się pytanie – gdzie szukać?

Odpowiedzią są targi mieszkaniowe Gdańsk. Październik i wrzesień to atrakcyjny czas pod kątem nieruchomości. Obie imprezy targowe skupiają najlepszych wykonawców w okolicy. Uczestnicy otrzymują dostęp do pełnej oferty, dzięki czemu z łatwością mogą porównać konkretne produkty, usługi i inwestycje, a co za tym idzie – wybrać najlepsze. Dodatkową zaletą tego typu imprez jest fakt, że wystawcy chętnie przygotowują specjalne oferty. Osoby odwiedzające targi mogą więc liczyć na promocje i rabaty, a także preferencyjne warunki zakupu. Nierzadko też pojawiają się konkursy. 

Ostatnim, ale równie istotnym powodem, dla którego warto odwiedzić trójmiejskie targi nieruchomości, jest możliwość zdobycia wiedzy na temat aktualnych trendów rynkowych. Targi stanowią doskonałą wizję stanu branży nieruchomości w danym regionie. Obecność wielu wystawców, od deweloperów po firmy świadczące usługi związane z nieruchomościami, pozwala na poznanie obecnych i przyszłych kierunków rozwoju. To także doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie inwestycje są planowane w okolicy, co może wpłynąć na cenę nieruchomości i jej wartość w dłuższej perspektywie czasowej. Dla osób planujących zakup nieruchomości na inwestycję, takie informacje są nieocenione, ponieważ pozwalają podejmować bardziej świadome decyzje.

Targi mieszkaniowe Trójmiasto: podsumowanie

Targi mieszkaniowe w Trójmieście to cykliczne wydarzenia, które gromadzą zarówno przyszłych nabywców, jak i sprzedawców nieruchomości z całego regionu. W ciągu kilku intensywnych dni prezentowane są najnowsze trendy w branży budowlanej i nieruchomościowej. To doskonała okazja dla deweloperów, aby zaprezentować swoje inwestycje oraz dla klientów, którzy poszukują swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Podczas targów nie brakuje ciekawych paneli dyskusyjnych oraz prezentacji dotyczących rynku nieruchomości na Pomorzu. Te wydarzenia są doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, zdobycia wiedzy na temat aktualnych trendów i innowacji w budownictwie, a także do znalezienia idealnego miejsca do zamieszkania. Targi mieszkaniowe w Gdańsku i Gdyni to nie tylko miejsce, gdzie można porównać różne oferty, ale także doskonała okazja do inspiracji i rozwijania wiedzy na temat rynku nieruchomości na tym malowniczym obszarze Polski.

Dlaczego warto uczestniczyć w targach mieszkaniowych? Czytaj

Dominika Perkowska

Copywriterka i korektorka z kilkuletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do komunikacji w intrenecie. Zawodowo i hobbystycznie uczestniczy w prowadzeniu kilku blogów branżowych. Lubi podejmować trudne tematy i przedstawiać je w sposób przystępny.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

    Artykuły powiązane

    • Budownictwo mieszkaniowe - Raporty GUS

      Budownictwo mieszkaniowe - Raporty GUS

      Liczba mieszkań oddanych do użytku w październiku 2024 roku notuje spadek rdr oraz wzrost względem poprzedniego miesiąca. Równolegle liczba wydanych pozwoleń na budowę notuje wzrost rok do roku i wzrost w porównaniu do września 2024 r. Ponadto najnowszy raport GUS informuje, jak przebiega bieżąca budowa mieszkań w Polsce.

      21 listopada 2024

      Redakcja

    • Pracownicy jakich branż mają największą szansę na własne mieszkanie?

      Pracownicy jakich branż mają największą szansę na własne mieszkanie?

      Czy dzisiejsze zarobki pozwalają myśleć o własnym lokum? Zależy, gdzie pracujesz. Pracownicy branży “informacja i komunikacja” musieliby odłożyć 73 pensje netto, aby zgromadzić na koncie równowartość mieszkania o powierzchni 50 m kw. Mniej szczęścia mają ci, którzy pracują w gastronomii oraz zakwaterowaniu. Im potrzeba aż 175 pensji. I to przy założeniu, że nie będą nic wydawać… Eksperci portalu RynekPierwotny.pl sprawdzili, w jakich branżach szansa na własne lokum jest największa. Wyniki analizy mogą zaskoczyć!

      20 listopada 2024

      Redakcja

    • Umowa darowizny pieniędzy: wzór w PDF i Word

      Umowa darowizny pieniędzy: wzór w PDF i Word

      Darowizna środków pieniężnych lub materialnych składników majątku wymaga zawarcia odpowiedniej umowy. Nie wiesz, jak powinna wyglądać umowa darowizny? Właśnie tutaj znajdziesz wzór PDF i Docx do pobrania. Jak wypełnić wzór umowy darowizny pieniężnej? Kiedy trzeba płacić podatek od darowizn oraz jaki druk służy do złożenia deklaracji. Sprawdź na rynekpierwotny.pl.

      20 listopada 2024

      Daniel Grzegorzek

    • Prowizja pośrednika nieruchomości: ile wynosi prowizja dla agenta nieruchomości?

      Prowizja pośrednika nieruchomości: ile wynosi prowizja dla agenta nieruchomości?

      Prowizje dla agentów nieruchomości, a więc koszty współpracy z agencją nieruchomości uzależnione są od wartości przeprowadzonej transakcji. Konkretne stawki prowizyjne pośredników zależą też często od lokalizacji, rodzaju czy sytuacji prawnej nieruchomości. Ile trzeba zapłacić za pośrednictwo przy zakupie lub wynajmie nieruchomości? Ile wynosi prowizja agenta nieruchomości przy jednej transakcji? Podpowiadamy.

      19 listopada 2024

      Dagmara Osińska

    Nagrody i wyróżnienia

    Nagroda Forbes 2022
    Nagroda Forbes 2021
    Nagroda Digital Excellence Awards 2022
    Nagroda Laur Klienta 2023
    Nagroda Dobry Pracodawca 2023
    Nagroda Gazele Biznesu 2023