Targi mieszkaniowe w Olsztynie - które warto odwiedzić?

Dominika Perkowska
Dominika Perkowska

Data publikacji: 26.07.2022, Data aktualizacji: 26.10.2022

2 minuty czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 12 głosów

Targi mieszkaniowe w Olsztynie
W stolicy województwa warmińsko-mazurskiego każdego roku odbywają się targi i eventy związane z branżą nieruchomości. Które z nich warto odwiedzić i dlaczego? Sprawdź.

Targi mieszkaniowe to niepowtarzalna okazja nie tylko po to, by zapoznać się z ofertą okolicznych deweloperów, wykonawców i architektów, ale też uzyskać cenne porady od ekspertów w dziedzinie nieruchomości czy wziąć udział w pouczających warsztatach. Szukasz mieszkania dla siebie? Czeka Cię wykończenie wnętrza? Sprawdź, co oferują targi w Olsztynie!

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jakie targi mieszkaniowe są organizowane w Olsztynie
 • dlaczego warto wziąć w nich udział 
 • jakie atrakcje przygotowano dla odwiedzających 

Olsztyńskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Olsztyńskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu każdego roku przyciągają wystawców i licznych klientów zainteresowanych ofertami olsztyńskich deweloperów i przedsiębiorców realizujących inwestycje jednorodzinne. Na targach pojawia się również wielu wystawców materiałów budowlanych, wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz. Wydarzenie jest organizowane przez Expo Property od 9 lat i zainteresuje wszystkich tych, którzy chcą kupić mieszkanie albo kupić lub wybudować dom w Olsztynie czy okolicach.

Odwiedzający mogą spodziewać się przeglądu rynku dewe­lo­per­skiego oraz rynku wtórnego, a także wystawców z zakresu budowy domu od A-Z, fotowoltaiki, projektów domów oraz budowy domów drewnianych, modułowych i z keramzytu. Na chętnych czekają również porady ekspertów w zakresie prawa czy architektury i aranżacji wnętrz. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a ich przebieg jasno pokazał, że olsztyński rynek deweloperski jest mocno rozpędzony i nie ma zamiaru zwalniać.

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w październiku 2023 roku. Wśród partnerów targów pojawią się Budlex, Salus Expo, Mak Dom, Budextan czy Mas-Bud. Na tematy prelekcji i warsztatów trzeba jeszcze poczekać. E-bilet można pobrać już teraz za darmo. Na miejscu bilet wstępu będzie kosztował 10 zł od osoby.

Olsztyńskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

14 - 15 października 2023 r.

sobota 10: 00 - 16:00, niedziela 10:00 - 16:00

Hala Urania

ul. Piłsudskiego 44, Olsztyn

Szczegóły wydarzenia

Targi mieszkaniowe w Olsztynie

Targi Home Design Olsztyn

Wydarzenie jest połączone z Targami Nieruchomości & Budowa Domu - odbywa się w tym samym miejscu i terminie. Home Design skupia się jednak przede wszystkim na aranżacji wnętrz. W tej części targów, odwiedzający mogą spotkać się z producentami i dystrybutorami dekoracji, mebli wypoczynkowych oraz kuchennych, a także przedstawicielami branży łazienkowej, kamieniarskiej, oświetleniowej, dekoracyjnej.

Regularnie pojawiają się też stolarze, architekci wnętrz oraz firmy oferujące podłogi i drzwi, stiuki, farby, tapety oraz inne materiały wykończeniowe. Impreza adre­so­wana jest do wszyst­kich, któ­rzy mają zamiar kompleksowo wykończyć swoje mieszkanie, przeprowadzić jego remont lub idąc z duchem czasu wymienić część wyposażenia na nowe.

Podczas najnowszej edycji u niektórych z wystawców będzie można skorzystać ze specjalnych, ograniczonych czasowo promocji. Dla odwiedzających przygotowane zostaną kupony i vouchery rabatowe, które będą rozdawane wraz z biletami i katalogiem przy wejściu.

Targi HOME DESIGN

14 - 15 października 2023 r.

sobota 10: 00 - 16:00, niedziela 10:00 - 16:00

Hala Urania

ul. Piłsudskiego 44, Olsztyn

Szczegóły wydarzenia

Dlaczego warto uczestniczyć w targach mieszkaniowych? Sprawdź

Dominika Perkowska
Dominika Perkowska

Copywriterka i korektorka z kilkuletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do komunikacji w intrenecie. Zawodowo i hobbystycznie uczestniczy w prowadzeniu kilku blogów branżowych. Lubi podejmować trudne tematy i przedstawiać je w sposób przystępny.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: