Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Bielany, Młociny

Znaleziono 8 ofert w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Jak się mieszka na warszawskich Młocinach?

Młociny położone są w jednej z warszawskich dzielnic Bielany. To jeden z najszybciej rozwijających się obszarów zarówno w samej dzielnicy, jak miasta. Coraz więcej powstaje tutaj punktów handlowo-usługowych, a także nowych inwestycji, w tym powierzchni na wynajem m.in. biura. Młociny zyskują na popularności, ze względu na dobrą lokalizację, a także łatwy dostęp do transportu miejskiego. Warto wspomnieć, iż dobrze rozbudowana sieć węzłów komunikacyjnych ma bardzo duży wpływ na deweloperów oraz inwestorów, którzy starają się, aby ich projekty inwestycyjne zyskały na atrakcyjności wśród przyszłych mieszkańców. Jak wygląda rynek mieszkaniowy na Bielanach i czym charakteryzują się Młociny? Czy nowe mieszkania na Młocinach cieszą się zainteresowaniem przyszłych nabywców? 

Mieszkanie na Bielanach? Czemu nie?!

Biorąc pod uwagę zakup nowego mieszkania na warszawskich Bielanach, warto zwrócić uwagę na szereg udogodnień, jakie oferuje dzielnica. W pobliżu mieści się wiele sklepów, ośrodków sportowo-rekreacyjnych, ścieżek rowerowych, boisk oraz place zabaw. Dodatkowo zarówno na dorosłych, jak i młodszych mieszkańców Bielan czeka wiele atrakcji. Na atrakcyjność obszaru wpływa zdecydowanie fakt, że znaczną część dzielnicy stanowi natura, która zajmuje 28% powierzchni całej dzielnicy, plasując Bielany w czołówce najbardziej zielonych obszarów Warszawy. Jak wyglądają nowe mieszkania na Bielanach?

Powstaje tutaj coraz więcej nowoczesnych bloków, które tworzone są od samego początku z myślą o przyszłych lokatorach. Deweloperzy starają się, aby nowe inwestycje deweloperskie na Bielanach, pasowały przede wszystkim do klimatu i charakteru dzielnicy. Szukając mieszkania od dewelopera, warto zwrócić uwagę na podział wyodrębnionych terenów m.in. Chomiczówka, Las Bielański, Marymont-Kaskada, czy Młociny, które należą do jednego z atrakcyjniejszych obszarów z punktu widzenia inwestora. 

Co nowego na Młocinach?

W ostatnim czasie Młociny przeszły spektakularną metamorfozę. Pojawia się tutaj coraz więcej nowych inwestycji w otoczeniu licznych punktów usługowych. Większość nowych mieszkań z rynku pierwotnego położonych jest w otoczeniu terenów zielonych. Nowe mieszkania na Młocinach charakteryzują się szerokim wachlarzem metraży, a także wysokim standardem wykończenia. Dużym atutem jest to, że lokale posiadają wyjścia na taras, bądź przestronne balkony, z których można podziwiać widok na miasto. Zatem jak się mieszka na warszawskich Młocinach? -Do dyspozycji mieszkańców jest osiedlowa ochrona, a także całodobowy monitoring, dla osób posiadających własny transport dedykowane są hale garażowe oraz liczne miejsca postojowe. Ceny nowych mieszkań na Młocinach kształtują się na średnim poziomie. W zależności od lokalizacji, a także jakości i metrażu mieszkania na sprzedaż, ceny będą się różnić. 

Warto wspomnieć również o tym, że Młociny są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Znajduje się tutaj stacja Metro Młociny oraz pętla, z której odjeżdżają linie autobusowe oraz tramwajowe. Dojazd do centrum nie stanowi już żadnych problemów, gdyż metrem można się tam dostać w zaledwie 16 minut, a na warszawski mordor w 35 minut. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania na warszawskich Młocinach? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Młocinach

Na Młocinach dostępnych jest 8 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Młocinach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 44 do 70 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (6 mieszkań).
 • 3-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Młocinach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Młocinach kosztuje 596 000 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: