Nocznickiego 29 bud. B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nocznickiego 29, oferowane bezpośrednio przez

Strus Development Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 147 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nocznickiego 29 bud. BNocznickiego 29 bud. B

12 zdjęć

Nocznickiego 29 bud. B
Nocznickiego 29 bud. B
Nocznickiego 29 bud. B
Nocznickiego 29 bud. B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 202 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Pomieszczenia gospodarcze: dostępne od 2,95 m² do 10,72 m²

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Nocznickiego powstaje w zielonej dzielnicy Warszawy – Bielany. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią komfort i wygodę jaką daje ta atrakcyjna lokalizacja. Nieopodal inwestycji znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych, a od najbliższej stacji metra (Młociny) dzieli ją 600m. W okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, zarówno dla maluchów jaki i młodzieży. Wciąż powiększa się również infrastruktura handlowo – usługowa. W 2018r planowane jest otwarcie Galerii Młociny, która będzie stanowiła jeden z największych tego typów obiektów w stolicy.

W naszej ofercie, znajdą Państwo zarówno przytulne kawalerki, jaki i przestronne mieszkania z antresolami. Nowoczesna i ponadczasowa architektura osiedla, dopełniona starannie przemyślanym projektem zagospodarowania terenu oraz części wspólnych, to gwarancja dobrej inwestycji.

Inwestycja Nocznickiego 29 bud. B znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Nocznickiego 29 (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Strus Development Sp. z o.o.

Inwestycja Nocznickiego 29 bud. B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 202 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nocznickiego 29 bud. B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Strus Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Pomieszczenia gospodarcze: dostępne od 2,95 m² do 10,72 m².

Lokalizacja inwestycji

Komunikacja

Stacja metra Młociny- 600m

Linia tramwajowa od strony ul. Nocznickiego- 70m

Linia autobusowa od strony ul. Sokratesa- 80m

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nocznickiego 29 bud. B?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nocznickiego 29 bud. B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 650 metrów od inwestycji Nocznickiego 29 bud. B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młociny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nocznickiego 29 bud. B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nocznickiego 29 bud. B znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka" w odległości 175 m, Koko i Muu żłobek muzyczny w odległości 295 m, Zespół Szkół nr 49 w odległości 463 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nocznickiego 29 bud. B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 148 m, Eurodental w odległości 614 m, Goldoniego w odległości 695 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nocznickiego 29 bud. B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 45 m znajduje się Biedronka, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 178 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nocznickiego 29 bud. B w odległości 218 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 538 m znajduje się boisko / kort, w odległości 556 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 11.04.2018
Data aktualizacji: 24.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: