Osiedle Słoneczne - Etap III, IV

Oferta archiwalna

Radom, ul. Zegara Słonecznego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 207 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Słoneczne - Etap III, IV

5 zdjęć

Osiedle Słoneczne - Etap III, IV
Osiedle Słoneczne - Etap III, IV
Osiedle Słoneczne - Etap III, IV
Osiedle Słoneczne - Etap III, IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Słoneczne to zespół harmonijnie skomponowanych budynków mieszkalnych o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowanych w samym centrum Radomia.

W najbliższej okolicy Osiedla Słonecznego znajduje się szereg obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły podstawowe, gimnazja, żłobki, przedszkola, szkoły średnie, przychodnie, teatr. Tuż obok inwestycji położony jest park, w którym znajdują się dwa place zabaw, ciągi piesze oraz ścieżki rowerowe.

Ponadto Osiedle Słoneczne jest całkowicie przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich poprzez zastosowanie wind, łagodnych podjazdów na krawężniki oraz zastosowania bezprogowe we wszystkich drzwiach na Osiedlu.

Inwestycja Osiedle Słoneczne - Etap III, IV znajduje się w Radomiu, ul. Zegara Słonecznego (0.8 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez White Star Real Estate.

Inwestycja Osiedle Słoneczne - Etap III, IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Star Real Estate przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malczewskiego / Wernera.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu w odległości 190 m, Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza IDOL w odległości 240 m, Przedszkole Publiczne nr 15 w Radomiu w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Galeria Słoneczna, w odległości 210 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 220 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne - Etap III, IV w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.10.2015
Data aktualizacji: 17.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: