Osiedle Słoneczne

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chrobrego/Struga/Malczewskiego, oferowane bezpośrednio przez White Star Real Estate

Radom, ul. Chrobrego/Struga/Malczewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Słoneczne

11 zdjęć

Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Słoneczne to zespół harmonijnie zaprojektowanych trzech apartamentowców o wysokim standardzie. Na lokalnym rynku mieszkaniowym wyróżnia je zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych, wentylacji mechanicznej i wideofonów. Na komfort mieszkańców Osiedla Słonecznego wpływa również garaż podziemny, z poziomu którego kursują ciche i niezawodne windy Kone, a także przestronne tarasy wyposażone w zewnętrzne oświetlanie i zasilanie elektryczne. Na najmłodszych mieszkańców Osiedla Słonecznego czekają dwa place zabaw, jedyne w mieście wyłożone bezpieczną, poliuretanową okładziną, zapewniające atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Osiedle Słoneczne jest niepowtarzalne również dlatego, że stanowi część szerszego kompleksu, jakim jest Centrum Słoneczne – nowe śródmieście Radomia. Sąsiedztwo Aquaparku i Galerii Słonecznej, najpopularniejszych w mieście i świetnie prosperujących obiektów: rekreacyjnego i handlowo – usługowego sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą załatwić niemal wszystkie codzienne sprawy bez konieczności wychodzenia poza Centrum Słoneczne.

Inwestycja Osiedle Słoneczne znajduje się w Radomiu, ul. Chrobrego/Struga/Malczewskiego została zrealizowana przez White Star Real Estate.

Inwestycja Osiedle Słoneczne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Star Real Estate nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Pustaki ceramiczne typu np. Porotherm o grubości 25 cm, stropy monolityczne, system ociepleń typu np. STO.

Stolarka okienna

Okna PCV, które kolorem i fakturą stylizowane są na drewno. Okna te posiadają nawietrzaki oraz mechanizm umożliwiający ich rozszczelnianie zapewniający naturalną wentylację pomieszczeń.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań wysokiej jakości, stalowe.

Balkony

Tarasy wyposażone w zewnętrzne oświetlanie i zasilanie elektryczne.

Ściany

Otynkowane, pomalowane jednokrotnie białą farbą emulsyjną – gruntowanie ścian (oprócz łazienek i toalet).

Sufity

Otynkowane, pomalowane jednokrotnie białą farbą emulsyjną – gruntowanie.

Parapety zewnętrzne

Z aluminium malowanego proszkowo.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, orurowanie pod instalacje telefoniczne i telewizyjne.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w mieście Radom przy ul. Chrobrego, Struga, Malczewskiego.

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego / Traugutta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące SUKCES dla Dorosłych w Radomiu w odległości 130 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego SUKCES w Radomiu w odległości 130 m, I Liceum Ogólnokształcące w Radomiu w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Słoneczne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Bernardyńska w odległości 180 m, Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w odległości 230 m, Budynek Specjaliatyczny w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Cukiernia u Michała, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia Kazana, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Pop Gym, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.03.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: