Apartamenty Kolberga

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kolberga, oferowane bezpośrednio przez Archi-Rad Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Radom, ul. Kolberga 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Kolberga

3 zdjęcia

Apartamenty Kolberga
Apartamenty Kolberga
Apartamenty Kolberga

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Kolberga logo

Apartamenty Kolberga to inwestycja zlokalizowana w śródmieściu Radomia, przy ul. Kolberga 7. Na dużej, ogrodzonej działce (ponad 2100 m2) powstanie nowoczesny, kameralny budynek z niewielką ilością komfortowych mieszkań (42 szt.), garażem podziemnym, windą z poziomu garażu, komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi na terenie posesji. Wszystkie mieszkania posiadają obszerne tarasy / balkony, a do mieszkań usytuowanych na parterze dodatkowo przewidziano ogródki.

Zakup ogródków jest obligatoryjny. Cena wynosi 12 000 zł.

• Miejsce lokalizacji inwestycji charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą komunikacyjną, edukacyjną oraz rekreacyjną (tereny zielone).

• W sąsiedztwie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 33, Przedszkole nr 17 oraz tereny rekreacyjne Park Leśniczówka, Pływalnia Orka, a także obiekty sportowe Radomskie Centrum Sportu (w budowie).

• W niewielkiej odległości zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe, a w odległości kilkuset metrów powstanie (inwestycje w trakcie przygotowań ) węzeł komunikacyjny obsługujący Lotnisko Pasażerskie w Radomiu z przystankiem kolejowym włącznie.

Położenie inwestycji w samym śródmieściu, w połączeniu z wielkością działki oraz niewielką ilością mieszkań zapewniać będzie komfortowe warunki do zamieszkania, przy jednoczesnej bliskości pełnej infrastruktury miejskiej.

Termin rozpoczęcia inwestycji II kwartał 2020, zakończenia inwestycji IV kwartał 2021r.

Grunt jest własnością Dewelopera ( brak ukrytych dodatkowych kosztów w postaci użytkowania wieczystego), sprzedaż mieszkań z własnością gruntu.

Inwestycja Apartamenty Kolberga znajduje się w Radomiu, ul. Kolberga 7 (1.7 km od centrum Radomia), jest realizowana przez Archi-Rad Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kolberga nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archi-Rad Invest Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kolberga?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kolberga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Kolberga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zbrowskiego / Leśniczówka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kolberga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kolberga znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 w Radomiu w odległości 50 m, Przedszkole Publiczne Nr 17 w Radomiu w odległości 90 m, Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri w Radomiu w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kolberga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Stokrotka, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kolberga w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Pływalnia Orka.

Data publikacji: 11.03.2020
Data aktualizacji: 13.05.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: