Osiedle 4 Pory Roku Zima

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINVEST 15 Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 292 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Żakowice(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Radom, ul. Toruńska 12 (2.9 km od centrum Radomia)
  Ceny od: 5 190 brutto/m2
  Nowe Żakowice
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 32 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  B&U Building Construction Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle 4 Pory Roku Zima

Najnowsza, kolekcja Szyta na Miarę to budynek C – ZIMA, w którym znajdzie się 30 mieszkań 3 i 4 pokojowych o powierzchniach od 61m2 do 80m2.Do mieszkań na parterze, usytuowanych od strony wschodniej, przynależne będą ogródki oraz tarasy. Pozostałe mieszkania będą z tarasami – jednym lub dwoma.W każdym z mieszkań zaprojektowano miejsce na garderobę lub spiżarnię. W największych mieszkaniach projekt zakłada obydwa te pomieszczenia.Mieszkania rozmieszczone będą w dwóch klatkach schodowych. Budynek wyposażony będzie w nowoczesne windy panoramiczne oraz parking podziemny. W halach garażowych znajdą się miejsca parkingowe, część z nich ze schowkami. Dodatkowo przygotowane zostaną ogólnodosępne miejsca parkingowe na zewnątrz budynku.Mieszkańcy budynku ZIMA będą mogli korzystać z ogólnodostępnych, istniejących na osiedlu terenów rekreacyjnych.Osiedle 4 Pory Roku to inwestycja zlokalizowana w Radomiu przy ul. Warsztatowej 9 (miejskie osiedle Południe).Cały projekt obejmuje 3 budynki: A - Wiosna, B1+B2 - Lato i Jesień oraz C - Zima. Każdy budynek posiada podziemny parking, parter oraz cztery piętra. Budynki wyposażone są w windy. Dodatkowo przygotowane są miejsca parkingowe ogólnodostępne na zewnątrz.Na terenie osiedla znajdują się tereny rekreacyjne dla mniejszych i większych mieszkańców, elementy małej architektury, zieleń, chodniki itp. Osiedle jest monitorowane.Przed budynkiem Wiosna znajduje się przystanek autobusowy linii 14 i 25.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku Zima znajduje się w Radomiu, ul. Warsztatowa 9 (4.6 km od centrum Radomia), jest realizowana przez dewelopera INVEST 15 Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku Zima jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 4 830 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INVEST 15 Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warsztatowa / Potokowa (NŻ).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Radomskie Centrum Krav Maga Dariusz Kołodziej w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Lewiatan, w odległości 290 m znajduje się Cukiernia, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.07.2020

Data aktualizacji: 19.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie