Osiedle 4 Pory Roku Zima

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Warsztatowa, oferowane bezpośrednio przez

INVEST 15 Sp. z o.o.

Radom, ul. Warsztatowa 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle 4 Pory Roku ZimaOsiedle 4 Pory Roku Zima

6 zdjęć

Osiedle 4 Pory Roku Zima
Osiedle 4 Pory Roku Zima
Osiedle 4 Pory Roku Zima
Osiedle 4 Pory Roku Zima

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle 4 Pory Roku Zima logo

Najnowsza, kolekcja Szyta na Miarę to budynek C – ZIMA, w którym znajdzie się 30 mieszkań 3 i 4 pokojowych o powierzchniach od 61m2 do 80m2.

Do mieszkań na parterze, usytuowanych od strony wschodniej, przynależne będą ogródki oraz tarasy. Pozostałe mieszkania będą z tarasami – jednym lub dwoma.

W każdym z mieszkań zaprojektowano miejsce na garderobę lub spiżarnię. W największych mieszkaniach projekt zakłada obydwa te pomieszczenia.

Mieszkania rozmieszczone będą w dwóch klatkach schodowych. Budynek wyposażony będzie w nowoczesne windy panoramiczne oraz parking podziemny. W halach garażowych znajdą się miejsca parkingowe, część z nich ze schowkami. Dodatkowo przygotowane zostaną ogólnodosępne miejsca parkingowe na zewnątrz budynku.

Mieszkańcy budynku ZIMA będą mogli korzystać z ogólnodostępnych, istniejących na osiedlu terenów rekreacyjnych.

Osiedle 4 Pory Roku to inwestycja zlokalizowana w Radomiu przy ul. Warsztatowej 9 (miejskie osiedle Południe).

Cały projekt obejmuje 3 budynki: A - Wiosna, B1+B2 - Lato i Jesień oraz C - Zima. Każdy budynek posiada podziemny parking, parter oraz cztery piętra. Budynki wyposażone są w windy. Dodatkowo przygotowane są miejsca parkingowe ogólnodostępne na zewnątrz.

Na terenie osiedla znajdują się tereny rekreacyjne dla mniejszych i większych mieszkańców, elementy małej architektury, zieleń, chodniki itp. Osiedle jest monitorowane.

Przed budynkiem Wiosna znajduje się przystanek autobusowy linii 14 i 25.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku Zima znajduje się w Radomiu, ul. Warsztatowa 9 (4.6 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku Zima została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1852 metrów od inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radom Potkanów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w odległości 433 m, szkoła w odległości 436 m, szkoła w odległości 458 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Dentamedica w odległości 735 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 289 m znajduje się Lewiatan, w odległości 290 m znajduje się Cukiernia Ambrozja, w odległości 293 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku Zima w odległości 477 m znajduje się boisko / kort, w odległości 501 m znajduje się boisko / kort, w odległości 542 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.07.2020
Data aktualizacji: 31.03.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: