Królowej Jadwigi 21

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Królowej Jadwigi, oferowane bezpośrednio przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Radom, ul. Królowej Jadwigi 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Królowej Jadwigi 21

4 zdjęcia

Królowej Jadwigi 21
Królowej Jadwigi 21
Królowej Jadwigi 21
Królowej Jadwigi 21

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

BUDYNEK MIESZKALNY Z PARKINGIEM PODZIEMNYM I LOKALAMI USŁUGOWYMI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 21 W RADOMIU.Budynek przy ul. Królowej Jadwigi 21 przeznaczony jest dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo. Różnorodność mieszkań i ich przemyślany układ funkcjonalny pozwalają wygodnie mieszkać zarówno jednej osobie, jak i pięcioosobowej rodzinie. W ofercie dostępne są mieszkania od 30 m2 do ponad 70 m2- kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz mieszkania z tarasami. W budynku mieszczą się cztery klatki, które w zależności od usytuowania mają siedem lub osiem pięter – 28 lub 32 mieszkania. W każdej klatce znajduje się nowoczesna, cicha winda kursującą z poziomu “-1” (parking podziemny, piwnice). Na poziomie parteru znajduje się dziesięć lokali usługowo-handlowych. Godne uwagi są mieszkania na wyższych kondygnacjach. Z okien mieszkań na ostatnich pięter rozciągają się piękne widoki (Las Kapturski, Katedra, Stare Miasto, Trasa E7, Firlej). Nieograniczona przestrzeń ucieszy każdego, kto ceni ciszę, prywatność i piękno.Budynek posiada wiele udogodnień. Jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Dla wygody mieszkańców przygotowaliśmy także podziemny parking, który pozwoli na łatwe i bezpieczne garażowanie samochodu oraz komórki lokatorskie, pozwalające na przechowywanie różnorodnych przedmiotów. Pamiętaliśmy także o najmłodszych mieszkańcach. Na głównym dziedzińcu powstał plac zabaw dla dzieci, który jest odgrodzony od strony osiedla. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, budynek posiada monitoring i dozór ochrony.Całość została harmonijnie wzbogacona zielenią. Wokół budynku zostały nasadzone liczne drzewa i krzewy ozdobne.Budynek został oddany do użytkowania w listopadzie 2010 r. Nasza inwestycja to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą wygodnie i szybko zamieszkać we własnym mieszkaniu. To także świetny sposób na bezpieczną i pewną lokatę kapitału. Nie czekaj na mieszkanie – u nas gotowe mieszkania czekają na Ciebie!

Inwestycja Królowej Jadwigi 21 znajduje się w Radomiu, ul. Królowej Jadwigi 21 (3.1 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Królowej Jadwigi 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Królowej Jadwigi 21 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Królowej Jadwigi 21?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królowej Jadwigi 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Królowej Jadwigi 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Michałów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Królowej Jadwigi 21 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Królowej Jadwigi 21 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepublicze Przedszkole Językowe "Kids College" w odległości 60 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego "STELLA-DORI" Ziółko-Romanowska Dorota w odległości 160 m, Przedszkole Publiczne nr 8 w Radomiu w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Królowej Jadwigi 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 390 m, Fresenius Nephrocare w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Królowej Jadwigi 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Stokrotka, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królowej Jadwigi 21 w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 26.04.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: