Królowej Jadwigi 21

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Królowej Jadwigi, oferowane bezpośrednio przez

INVEST 15 Sp. z o.o.

Radom, ul. Królowej Jadwigi 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Królowej Jadwigi 21Królowej Jadwigi 21

4 zdjęcia

Królowej Jadwigi 21
Królowej Jadwigi 21
Królowej Jadwigi 21
Królowej Jadwigi 21

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

BUDYNEK MIESZKALNY Z PARKINGIEM PODZIEMNYM I LOKALAMI USŁUGOWYMI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 21 W RADOMIU.Budynek przy ul. Królowej Jadwigi 21 przeznaczony jest dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo. Różnorodność mieszkań i ich przemyślany układ funkcjonalny pozwalają wygodnie mieszkać zarówno jednej osobie, jak i pięcioosobowej rodzinie. W ofercie dostępne są mieszkania od 30 m2 do ponad 70 m2- kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz mieszkania z tarasami. W budynku mieszczą się cztery klatki, które w zależności od usytuowania mają siedem lub osiem pięter – 28 lub 32 mieszkania. W każdej klatce znajduje się nowoczesna, cicha winda kursującą z poziomu “-1” (parking podziemny, piwnice). Na poziomie parteru znajduje się dziesięć lokali usługowo-handlowych. Godne uwagi są mieszkania na wyższych kondygnacjach. Z okien mieszkań na ostatnich pięter rozciągają się piękne widoki (Las Kapturski, Katedra, Stare Miasto, Trasa E7, Firlej). Nieograniczona przestrzeń ucieszy każdego, kto ceni ciszę, prywatność i piękno.Budynek posiada wiele udogodnień. Jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Dla wygody mieszkańców przygotowaliśmy także podziemny parking, który pozwoli na łatwe i bezpieczne garażowanie samochodu oraz komórki lokatorskie, pozwalające na przechowywanie różnorodnych przedmiotów. Pamiętaliśmy także o najmłodszych mieszkańcach. Na głównym dziedzińcu powstał plac zabaw dla dzieci, który jest odgrodzony od strony osiedla. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, budynek posiada monitoring i dozór ochrony.Całość została harmonijnie wzbogacona zielenią. Wokół budynku zostały nasadzone liczne drzewa i krzewy ozdobne.Budynek został oddany do użytkowania w listopadzie 2010 r. Nasza inwestycja to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą wygodnie i szybko zamieszkać we własnym mieszkaniu. To także świetny sposób na bezpieczną i pewną lokatę kapitału. Nie czekaj na mieszkanie – u nas gotowe mieszkania czekają na Ciebie!

Inwestycja Królowej Jadwigi 21 znajduje się w Radomiu, ul. Królowej Jadwigi 21 (3.1 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Królowej Jadwigi 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Królowej Jadwigi 21 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Królowej Jadwigi 21?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królowej Jadwigi 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2304 metrów od inwestycji Królowej Jadwigi 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radom Stara Wola.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Królowej Jadwigi 21 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Królowej Jadwigi 21 znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole nr 8 im. Króla Maciusia I w odległości 116 m, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30 im. Królowej Jadwigi w odległości 148 m, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w odległości 167 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Królowej Jadwigi 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej "Dekamed" w odległości 239 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 359 m, Fresenius Nephrocare w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Królowej Jadwigi 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 63 m znajduje się Stokrotka, w odległości 102 m znajduje się Żabka, w odległości 173 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królowej Jadwigi 21 w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 207 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: