Wars i Sawa - Etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudopol Delta

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 220 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkania Zbrowskiego(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Radom, ul. Stanisława Zbrowskiego (2.8 km od centrum Radomia)
  Mieszkania Zbrowskiego
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 99
  Powierzchnia: 38 - 113 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mieszkania Zbrowskiego
 • Apartamenty Kolberga(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Radom, ul. Kolberga 7 (1.7 km od centrum Radomia)
  Ceny od: 5 189 brutto/m2
  Apartamenty Kolberga
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 39 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Archi-Rad Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Inwestycja Wars i Sawa składa się z zespołu 2 nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi.Pierwszy budynek został oddany do użytkowania w 2017 rok, posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. W części nadziemnej budynku znajdują się 3 lokale użytkowe oraz 20 mieszkań.Kolejny etap inwestycji budynek B posiada również pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. Jednak w części nadziemnej budynku znajdują się włącznie 32 mieszkania, a w kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż z 19 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Całość obsługuje cicha, szybkobieżna winda. Lokale mieszkalne posiadają przestronne balkony. Do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji mieszkalnej. Obsługa komunikacyjna od strony ulicy Warszawskiej niezależnym wjazdem i drogą wokół budynku A wraz z terenowymi miejscami parkingowymi, placem gospodarczym i placem zabaw zlokalizowanym przy budynku B.

Inwestycja Wars i Sawa - Etap II znajduje się w Radomiu, ul. Warszawska 20B (1.6 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez dewelopera Budopol Delta.

Inwestycja Wars i Sawa - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wars i Sawa - Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 81 do 91 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budopol Delta przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Wars i Sawa - Etap II

Teren inwestycji położony jest w północnej części Radomia przy ulicy Warszawskiej. Zalety lokalizacji to niewielka odległość od centrum miasta, a jednocześnie bliskość terenów zielonych oraz miejsc sportu i rekreacji (park im. Jacka Malczewskiego, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”). Układ komunikacyjny zapewnia dogodne połączenie z centrum Radomia, jak i z arteriami wylotowymi z miasta. W pobliżu terenu inwestycji znajdują się obiekty infrastruktury ułatwiającej mieszkańcom codzienne funkcjonowanie (szkoły, punkty usługowo-handlowe w tym nowa siedziba sądu i prokuratury, ośrodki zdrowia, kościół, przystanki komunikacji publicznej umożliwiającej szybki dojazd do innych części miasta).

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wars i Sawa - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Wars i Sawa - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska / 11 Listopada.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wars i Sawa - Etap II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM.STANISŁAWA STASZICA w odległości 330 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Radomiu w odległości 390 m, Niepubliczne Gimnazjum w Radomiu w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wars i Sawa - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Sklep spożywczy "Piotruś".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wars i Sawa - Etap II w odległości 270 m znajduje się Automobilklub radomski, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.02.2019

Data aktualizacji: 09.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie