Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Idea Leo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Listopadowa, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Radom, ul. Listopadowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 308 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Idea LeoOsiedle Idea Leo

7 zdjęć

Osiedle Idea Leo
Osiedle Idea Leo
Osiedle Idea Leo
Osiedle Idea Leo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (2): Zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc) : Zakup miejsca nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc) : Zakup miejsca nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Osiedle Idea Leo, będące częścią większej koncepcji urbanistycznej, to kompleks 3 budynków, w których zaprojektowaliśmy łącznie 170 mieszkań. Na co dzień docenisz przemyślane rozwiązania architektoniczne takie jak obecność wind z dostępem do parkingów podziemnych, komórek lokatorskich i wózkowni, a także przestrzeni do przechowywania rowerów. Ucieszy Cię również sąsiedztwo terenów zielonych, które będą do Twojej dyspozycji.

Na terenie 29ha w spokojnej okolicy Radomia, powstaje nowoczesne, wieloetapowe Osiedle Idea. Projekt rozpoczął się od wielorodzinnego budynku Idea, potem powstały domy bliźniacze Idea Ogrody. Następnie wybudowany został 3-piętrowy budynek Alfa, w sąsiedztwie którego powstały dwa budynki Omega a teraz kolejne trzy pod nazwą Leo.

Wyobraź sobie, że do sklepu zdążysz jeszcze kwadrans przed zamknięciem. Nastawiasz budzik pół godziny później, niż dotychczas, zaprowadzając dziecko do przedszkola na czas.

Niedzielny obiad zjadasz w pobliskiej restauracji, a kawę wypijasz z sąsiadami w zaprzyjaźnionej kawiarni. Tutaj wszystko jest za rogiem.

Inwestycja Osiedle Idea Leo znajduje się w Radomiu, ul. Listopadowa (2 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Osiedle Idea Leo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Idea Leo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc)

W inwestycji znajdują się 2 komórki lokatorskie Zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Idea Leo zlokalizowane jest w okolicy z łatwym dostępem do lokali usługowych i gastronomicznych, sklepów, przedszkoli i szkół.

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Idea Leo?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Idea Leo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Idea Leo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Listopadowa / al. Róż (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Idea Leo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Idea Leo znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w odległości 372 m, szkoła w odległości 457 m, Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Reymonta w odległości 475 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Idea Leo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mazowiecka Klinika Psychoterapii i Psychiatrii w odległości 439 m, Centrum Medyczne PZU Zdrowie Polmedic w odległości 639 m, Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca '76 w odległości 646 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Idea Leo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 288 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 411 m znajduje się Stokrotka, w odległości 475 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Idea Leo w odległości 389 m znajduje się boisko / kort, w odległości 398 m znajduje się boisko / kort, w odległości 623 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.06.2021
Data aktualizacji: 09.09.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023