Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Wysoka, powiat wrocławski

63 oferty w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Ołtaszyn
  4 kw. 2022
  Apartamenty Ołtaszyn to zespół dwupiętrowych budynków z 8 lokalami usługowymi na parterze. Projekt zakłada budowę 150 apartamentów, od 36 do ponad 90 m², od 2 do 5 pokoi. Wszystkie lokale na parterze będą posiadać tarasy i przestronne ogródki. W mieszkaniach zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony. Atutem willowej części inwestycji jest niewielka liczba lokali na każdym z pięter.Na Osiedlu przewidziano ogrody deszczowe i rośliny pnące, które otoczą budynki. Charakterystycznym elementem architektury będą mansardowe dachy. Całość uzupełnią ciekawie zaaranżowane wspólne miejsca do rekreacji dla mieszkańców oraz plac zabaw dla najmłodszych.

  Apartamenty Ołtaszyn

  ul. Kustronia , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.4 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Domy-Wysoka etap 3
  2 kw. 2023
  Domy Wysoka - nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej jest usytuowane w podwrocławskiej Wysokiej, 500 m od granicy miasta. W dwóch, zrealizowanych do tej pory etapach, oddaliśmy do użytku mieszkańców 60, otoczonych zielenią, segmentów o powierzchni 117 i 140 m².W trzecim etapie proponujemy domy zrealizowane według 2 projektów:- „Typ A" o powierzchni użytkowej 98,5 m² bez garażu- „Typ B" o powierzchni 123,2 m² z garażemW obu wersjach, przed domem znajduje się miejsce parkingowe.Ważną rolę dla mieszkańców odgrywają ogrody o powierzchni od 64 m² do aż 267 m². Duże przeszklenia z salonu, kuchni i jadalni pozwalają obcować z zielenią nawet w chłodniejsze dni. Poza nimi na parterze znajdzie się również łazienka i pomieszczenie gospodarcze.Wieś Wysoka położona jest tuż za południowymi granicami Wrocławia i sąsiaduje z wysoko cenionym osiedlem Ołtaszyn.Komunikację oprócz przejeżdżających przez Wysoką autobusów 112 i 612 zapewnia wygodny dojazd do południowych dzielnic, centrum Bielany oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.W niedalekiej przyszłości dodatkowym atutem komunikacyjnym osiedla będzie planowana w odległości niecałego kilometra Wschodnia Obwodnica Wrocławia.Przy ul. Chabrowej w Wysokiej znajduje się nowoczesny zespół Szkolno-Przedszkolny obsługujący mieszkańców miejscowości.

  Domy-Wysoka etap 3

  od 6 981 zł/m2
  ul. Parkowa 34-57 , Wysoka, wrocławski(0.4 km od Wrocławia)
  Budus-Developer Sp z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Forma Wysoka
  Oferta archiwalna
  Forma Wysoka to kameralne osiedle, które składa się z trzech budynków. Niska zabudowa, nowoczesna architektura oraz tereny zielone tworzą komfortową przestrzeń, która cieszy swoją funkcjonalnością i pięknem.Drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne i system monitoringu podnoszą poziom bezpieczeństwa. Pomieszczenia wspólne dla rowerów i wózków, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie uczynią osiedle wygodnym dla mieszkańców.Osiedle wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów, układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne. Na ofertę składają się mieszkania 1- 2- 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 27 do 97 m2. Wszystkie będą posiadały duże balkony lub tarasy.Mieszkanie na Osiedlu Forma Wysoka, to bezpieczny zakup. Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy, na który Klienci dokonują wszelkich wpłat tytułem zapłaty ceny.

  Forma Wysoka

  od 4 190 zł/m2
  Cztery Podkowy , Wysoka, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  PROFIT Development
 • Park Ołtaszyn III
  Oferta archiwalna
  Park Ołtaszyn to kameralna, bezkompromisowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana przez doświadczony zespół architektów z ARC2, składająca się z dwóch niezależnych budynków połączonych podziemną halą garażową.Odważna bryła, wyszukane detale architektoniczne, ambitne rozwiązania funkcjonalne oraz estetyczne nadają tej inwestycji niepowtarzalny charakter i styl. Tu nie ma dwóch takich samych mieszkań. Każde jest inne. Każde posiada swoje unikatowe cechy i klimat, które będą wspaniałym tłem dla nietuzinkowych aranżacji wnętrz, podkreślających indywidualizm przyszłych mieszkańców.Przestronne studio z panoramicznym oknem i balkonem, wygodne dwa pokoje z 50-metrowym tarasem, a może kapitalny, dwupoziomowy apartament ze "szklaną ścianą" czy komfortowe mieszkanie 4 pokojowe? W Park Ołtaszyn na pewno znajdziesz coś dla siebie lub twoich bliskich.

  Park Ołtaszyn III

  ul. Ułańska , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.3 km od centrum)
  Corp Development Sp. z o.o.
 • Vienna Wysoka Park 2
  Oferta archiwalna
  Vienna Wysoka Park 2 to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to ósma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.- Mieszkania w domach w zabudowie szeregowej z garażami.- Tylko dwa mieszkania w budynku.- Możliwość połączenia mieszkań w dom o powierzchni 156m2.- Mieszkania na parterze z ogrodem.- Mieszkania na piętrze z przestronnym tarasem.- Podwyższony standard.- Opcja „inteligentne mieszkanie”.

  Vienna Wysoka Park 2

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Projekt Wysoka
  Oferta archiwalna
  Powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych w miejscowości Wysoka przy ulicy Chabrowej. W ofercie znajduje się 55 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych w metrażach od 42 do 94 m² oraz cztery lokale usługowe.Dla Klientów ceniących oryginalne rozwiązania, przygotowaliśmy także przestronne mieszkania z antresolami. Do najwiekszych atutów inwestycji z pewnością należą: duże ogrody, kameralna zabudowa, dogodna lokalizacja, bliskość nowego zespołu szkolno-przedszkolnego, funkcjonalne mieszkania.

  Projekt Wysoka

  od 6 600 zł/m2
  ul. Chabrowa , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Sanbet Development
 • Zespół budynków jednorodzinnych
  Oferta archiwalna
  Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy zbiegu ulic Bratniej i Łagodnej w Wysokiej na granicy z miastem Wrocławiem, dojazd przez ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. W najbliższym sąsiedztwie Tor Wyœcigów Konnych na Partynicach, doskonała komunikacja z miastem Wrocław, Centrum Handlowym Bielany, autostradą A4. Budynki w technologii tradycyjnej murowanej. Wszyskie miedia: woda, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna, gaz. Termin realizacji stan surowy zamknięty jesień 2014, stan developreski wiosna 2015. Z uwagi na zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne, istnieje możliwoœć dowolnej aranżacji pomieszczeń według indywidualnego projektu.

  Zespół budynków jednorodzinnych

  ul. Bratnia , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Btlocum Developer
 • Wysoka - Partynice 4
  Oferta archiwalna
  Wysoka Partynice 4 to nowy budynek wchodzący w skład zespołu mieszkaniowego w malowniczej miejscowości Wysoka Partynice. W ofercie znajduje się 12 mieszkań o atrakcyjnych metrażach od 37 do 89 m². Dużym atutem inwestycji jest podwyższony standard wykonania: drzwi antywłamaniowe, granitowe wykończenia klatek schodowych oraz zapewnione miejsca postojowe. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany placem zabaw dla dzieci, alejkami spacerowymi oraz zielenią.Mocną stroną jest lokalizacja, która dzięki bliskości terenów rekreacyjnych oraz doskonałemu połączeniu komunikacyjnym z centrum daje możliwość odcięcia się od miejskiego gwaru przy jednoczesnym zachowaniu większości korzyści związanych z zamieszkiwaniem w aglomeracji.W ofercie dostępne są także ostatnie gotowe mieszkania oraz lokale usługowe z etapu 3.

  Wysoka - Partynice 4

  Wysoka, ul. Brzozowa , Krzyki, Wrocław(0.1 km od Wrocławia)
  Activ Investment Sp. z o.o.
 • Wysoka - Partynice 3
  Oferta archiwalna
  Wysoka Partynice 3 to kameralny i malowniczy zespół mieszkaniowy powstający w prestiżowej miejscowości Wysoka, przy ulicy Brzozowej. Kompleks mieszkaniowy tworzą trzypiętrowe budynki, w których dostępne są mieszkania o powierzchni od 20 do 60 m kw. oraz lokale usługowo-handlowe. Przy budynkach znajdują się place zabaw dla dzieci, a w przypadku mieszkań parterowych również ogródki. Dodatkowym atutem naszej inwestycji jest podwyższony standard mieszkań: drzwi antywłamaniowe, granitowe wykończenia klatek schodowych oraz zapewnione miejsca postojowe. Istnieje możliwość podziału powierzchni mieszkalnej oraz indywidualnej aranżacji wnętrz zgodnie z preferencjami naszych klientów.Osiedle Wysoka Partynice 3 położone jest blisko południowej granicy Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta słynącego z bogatego życia kulturalnego i rozrywkowego.Oferuje bardzo dogodny dojazd do centrum miasta.W pobliżu inwestycji znajduje się duża ilość zielonych terenów podmiejskich, gdzie można swobodnie wypoczywać na świeżym powietrzu i aktywnie spędzać czas.

  Wysoka - Partynice 3

  Wysoka, ul. Brzozowa , Kobierzyce, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Activ Investment Sp. z o.o.
 • Wysoka II domy
  Oferta archiwalna
  Kameralna zabudowa szeregowa.Architektura osiedla nawiązuje do zabudowy szeregowej. Niewątpliwie ma to wpływ na bezpieczeństwo, ciszę i spokój. Powstało 6 budynków z 76 mieszkaniami. Każde z balkonem lub tarasem oraz garażem.

  Wysoka II domy

  ul. Bajeczna , Wysoka, wrocławski(6.3 km od centrum)
  Dom-Invest Sp. z o.o.
 • Wysoka II
  Oferta archiwalna
  Kameralna zabudowa szeregowa.Architektura osiedla nawiązuje do zabudowy szeregowej. Niewątpliwie ma to wpływ na bezpieczeństwo, ciszę i spokój. Powstało 6 budynków z 76 mieszkaniami. Każde z balkonem lub tarasem oraz garażem.

  Wysoka II

  ul. Bajeczna , Wysoka, wrocławski(6.3 km od centrum)
  Dom-Invest Sp. z o.o.
 • Willa Parkowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Willa Parkowe Wzgórze to kameralny budynek powstający w prestiżowej miejscowości Wysoka (południowa granica Wrocławia), przy ulicy Lipowej 6 w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Czterokondygnacyjny, nowoczesny budynek, w części parterowej zawiera lokale handlowo-usługowe zaś na trzech kolejnych kondygnacjach oferowane są mieszkania o powierzchni od 45 m2 do 97 m2.W części piwnicznej budynku znajdują się garaże i komórki lokatorskie.W bezpośrednim otoczeniu planowane są miejsca postojowe. Istnieje możliwość podziału powierzchni mieszkalnej oraz indywidualnej aranżacji wnętrz.W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Tor Wyścigów Konnych, Zamek Topacz, Westernowe Miasteczko Jack’s City oraz obiekty sportowe co zapewni sporo atrakcji i rozrywki całej rodzinie.Lokalizacja budynku gwarantuje szybki i łatwy dojazd do centrum Wrocławia. Dodatkowym atutem jest bliskość najważniejszych węzłów komunikacyjnych oraz Centrum Handlowego Bielany.

  Willa Parkowe Wzgórze

  ul. Lipowa 6 , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Prodim Sp. z o.o.
 • Ville Murano 4 Etap
  Oferta archiwalna
  Malownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Południowego, daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury.Ville Murano to 110 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Na przestronnych posesjach o powierzchni od 237 do 782 mkw. ulokowano domy o szerokim wachlarzu metraży od 153 do 223 mkw., wyposażone w garaże i ogrody. Przestrzenie na dwóch lub trzech kondygnacjach zaprojektowano tak, aby zapewnić wyjątkowo funkcjonalne układy pomieszczeń. W trzykondygnacyjnych obiektach zagospodarowano użytkowe poddasze. Każdy dom posiada garaż o powierzchni ok. 25 mkw. zamykany sterowaną automatycznie bramą segmentową.Domy powstałe we wszystkich etapach projektu stanowią spójną kompozycję. Charakteryzuje je wyrafinowana stylistyka, wysoka jakość materiałów użytych do budowy oraz realizacja zapewniającą dbałość o każdy detal wykończenia. Harmonię projektu podkreślają wpisujące się w zielone otoczenie eleganckie elewacje utrzymane w ciepłych tonacjach. Wszystko to daje poczucie uporządkowania i spokoju.Osiedle to bezpieczna i wygodna przestrzeń dla całej rodziny. Wszystkie domy są ogrodzone, a wjazdy do garaży w pełni zautomatyzowane. Poczucie bezpieczeństwa zapewnią także antywłamaniowe drzwi oraz okna. W środkowej części osiedla znajdą się dwa lokale usługowe, które zaspokoją podstawowe potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla zapewniona jest pełna infrastruktura drogowa z oświetleniem oraz zatoczkami i miejscami postojowymi dla gości.Osiedle jest skomunikowane zarówno z centrum, jak i pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Bielany oraz najważniejszy węzeł komunikacyjny – skąd prowadzą trasy do Katowic, Krakowa, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Berlina. Ponadto południe Wrocławia to zielona enklawa spokoju. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Południowy, Park Kleciński oraz Tor Wyścigów Konnych. W okolicy dostępne są także placówki edukacyjne takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, biblioteka oraz obiekty rekreacyjne (basen, fitness, korty tenisowe), a także apteki, banki, poczta, przychodnie oraz szpital.

  Ville Murano 4 Etap

  ul. Nastrojowa , Wysoka, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  ATAL S.A.
 • Ville Murano
  Oferta archiwalna
  Spokojna wyspa na mapie WrocławiaMalownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Południowego daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury.CENA DOMU DEWELOPERSKIEGO : 3350 zł./mkw.CENA DZIAŁKI: 380 zł./mkw.

  Ville Murano

  ul. Nastrojowa , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  ATAL S.A.
 • Vienna Wysoka Park 2
  Oferta archiwalna
  Vienna Wysoka Park 2 to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to ósma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.- Mieszkania w domach w zabudowie szeregowej z garażami.- Tylko dwa mieszkania w budynku.- Możliwość połączenia mieszkań w dom o powierzchni 156m2.- Mieszkania na parterze z ogrodem.- Mieszkania na piętrze z przestronnym tarasem.- Podwyższony standard.- Opcja „inteligentne mieszkanie”.

  Vienna Wysoka Park 2

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Vienna Wysoka Park
  Oferta archiwalna
  Nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to szósta inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia.Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu osiedle usytuowane będzie na ogrodzonym terenie, a bramy do garaży otwierane elektronicznie. Każde mieszkanie wyposażone będzie w domofon oraz - opcjonalnie - w funkcje „inteligentnego mieszkania”.Starannie przemyślana aranżacja lokali zaprocentuje otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Za praktyczne i funkcjonalne uznaliśmy zbudowanie dwóch miejsc postojowych, z których jedno znajduje się w garażu.Podwyższony standard- okna z potrójną szybą- automatyczne rolety w oknach (za wyjątkiem okien dachowych)- możliwość podłączenia kominka- Internet z szybkiego przyłącza światłowodowego, kabel LAN w każdym pokoju- instalacja TV w każdym pokoju- instalacja alarmowa (bez elementów aktywnych)- ogrzewanie podłogowe w przedpokoju i łazience kazdego mieszkania oraz w kuchni mieszkania na parterze- stylowe detale architektonicze: elewacja, balustrady

  Vienna Wysoka Park

  ul. Motylkowa , Krzyki, Wrocław(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Vienna Ołtaszyn Classic
  Oferta archiwalna
  Vienna Ołtaszyn Classic to kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych domów w zabudowie szeregowej. Jest to siódma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia.W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu osiedle usytuowane będzie na zamkniętym terenie. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu proponujemy opcjonalne funkcje „inteligentnego domu”.W ramach podwyższonego standardu, każdy z domów wyposażony będzie w automatyczne rolety w oknach, a bramy wjazdowe na osiedle i do garaży będą otwierane elektronicznie. Ponadto w każdym domu przewidziano możliwość podłączenia kominka.Starannie przemyślana aranżacja domów oraz brak skosów na I piętrze, zaprocentują otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Za praktyczne i funkcjonalne uznaliśmy zbudowanie dwóch miejsc postojowych, z których jedno znajduje się w garażu.Każdy dom wyposażony będzie w domofon oraz - opcjonalnie - w funkcje „inteligentnego domu”.Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych, takich jak: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice i kompleks Zamku Topacz. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, niedawno wyremontowany osiedlowy stadion sportowy z kompletem urządzeń rekreacyjnych, a także malowniczy Park Kleciński, zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

  Vienna Ołtaszyn Classic

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Osiedle Bursztynowe Ołtaszyn
  Oferta archiwalna
  Osiedle siedle Bursztynowe to kameralna inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Ołtaszyn, przy ul. Bursztynowej. Tworzy ją 10 sześciorodzinnych budynków, łączących w sobie tradycyjną architekturę z nowoczesnością rozwiązań projektowych.Niewątpliwe zalety naszej inwestycji to: funkcjonalnie rozplanowane mieszkania, taras lub balkon przy każdym mieszkaniu, ogródki dla części mieszkań na parterze, ogrodzony i przystosowany do monitoringu teren, plac zabaw dla dzieci i miejsca do wypoczynku dla dorosłych, komórki, miejsca postojowe i boksy garażowe w części podziemnej.W ofercie znajdują się zarówno mieszkania jednopoziomowe (na parterze i I piętrze) jak i dwupoziomowe mieszkania z antresolami (na II piętrze). Każde mieszkanie z antresolą posiada przestronny taras z widokiem na okolicę.Wszystkie mieszkania ogrzewane są indywidualnie, dwufunkcyjnymi piecami gazowymi.Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców osiedle jest ogrodzone i przystosowane do monitoringu i ochrony. Dodatkowo, okna mieszkań parterowych wyposażone zostały w żaluzje zewnętrzne.

  Osiedle Bursztynowe Ołtaszyn

  ul. Bursztynowa , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.8 km od centrum)
  art.Locum S.A.
 • Ołtaszyn Park
  Oferta archiwalna
  W najbardziej prestiżowej dzielnicy miasta – Krzykach, pośród domów wolno stojących i niskiej, nowej zabudowy wielorodzinnej, przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w otoczeniu zieleni powstaje wyjątkowa inwestycja “Ołtaszyn Park”. Inwestycja “Ołtaszyn Park”, zaprojektowana przez renomowane biuro architektoniczne OZONE, to budynki w zabudowie bliźniaczej, w których znajdować się będą mieszkania o powierzchni od 90 mkw. do 114 mkw., a w każdym budynku znajdować się będą jedynie 2 lokale. “Ołtaszyn Park” to mieszkania w kameralnych, dwupiętrowych budynkach wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowymi zaletami są ogródki i tarasy oraz garaże przynależące do każdego mieszkania. Osiedle zamknięte i monitorowane zagwarantuje bezpieczeństwo a boisko zlokalizowane na terenie “Ołtaszyn Parku” pozwoli na aktywny wypoczynek. Dopełnieniem osiedla będą liczne tereny zielone zlokalizowane wewnątrz inwestycji.

  Ołtaszyn Park

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6 km od centrum)
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Malowniczy Zaułek etap II i III
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Malowniczy Zaułek to 4 niskie (trzykondygnacyjne) segmenty wukładzie szeregowym.Na każdy segment przypadają tylko 2 mieszkania.Na wysokim parterze znajduje się mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 61,03 m2 składające się z korytarza, łazienki, pokoju dziennego z aneksemkuchennym oraz trzech sypialni. Mieszkanie to posiada duży zielony taras(40m2) od strony południowej.Na piętrze i kondygnacji poddaszowej ulokowane zostało mieszkaniedwupoziomowe o powierzchni 111,14 m2 przy czym na piętrze znajduje siękorytarz, łazienka, garderoba, pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialniai klatka schodowa. Na poddaszu usytuowano natomiast łazienkę, dwie sypialniei korytarz.Mieszkanie dwupoziomowe posiada balkon (8,5m) od strony południowej,dostępny z pokoju dziennego i aneksu kuchennego oraz 20m taras urządzony nastropodachu pierwszego piętra, dostępny z korytarza.III etap: rozpoczęcie robót luty 2014; zakończenie wrzesień 2014.Do każdego mieszkania miejsce postojowe w cenie 20 000 złoty.

  Malowniczy Zaułek etap II i III

  Wysoka, Malownicza , Krzyki, Wrocław(0.1 km od Wrocławia)
  DR Developer sp. z o.o.
 • Malowniczy Zaułek
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Malowniczy Zaułek to 4 niskie (trzykondygnacyjne) segmenty wukładzie szeregowym.Na każdy segment przypadają tylko 2 mieszkania.Na wysokim parterze znajduje się mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 61,03 m2 składające się z korytarza, łazienki, pokoju dziennego z aneksemkuchennym oraz trzech sypialni. Mieszkanie to posiada duży zielony taras(40m2) od strony południowej.Cena mieszkania jednopoziomowego o metrażu 61,03m2 wraz z komórką lokatorskąto 365 000 zł brutto. Garaż na dwa miejsca postojowe dodatkowo płatny 20 000zł brutto.Na piętrze i kondygnacji poddaszowej ulokowane zostało mieszkaniedwupoziomowe o powierzchni 111,14 m2 przy czym na piętrze znajduje siękorytarz, łazienka, garderoba, pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialniai klatka schodowa. Na poddaszu usytuowano natomiast łazienkę, dwie sypialniei korytarz.Mieszkanie dwupoziomowe posiada balkon (8,5m) od strony południowej,dostępny z pokoju dziennego i aneksu kuchennego oraz 20m taras urządzony nastropodachu pierwszego piętra, dostępny z korytarza.Cena mieszkania dwupoziomowego o metrażu 111,14m2 wraz z komórką lokatorskąto 490 000zł brutto. Garaż na dwa miejsca postojowe dodatkowo płatny 20 000zł brutto.

  Malowniczy Zaułek

  Wysoka, Malownicza , Krzyki, Wrocław(6.2 km od centrum)
  DR Developer sp. z o.o.
 • Jaspisowe Apartamenty
  Oferta archiwalna
  OSTATNI APARTAMENTApartament położony jest na Ołtaszynie przy ulicy Jaspisowej- ślepej, przejezdnej tylko dla przyszłych mieszkańców, kończącej się na granicy ogródków działkowych. W planie zagospodarowania brak w pobliżu zabudowy wielorodzinnej i wysokiej; jedynie zabudowa wolno stojąca, bliźniaki oraz szeregówki. Wysokość pomieszczeń od 2,75 do nawet 3,5 m, a dzięki zastosowaniu dużych, przeszklonych powierzchni doskonale doświetlone. Pow. działki ok. 400 m2, standard deweloperski podwyższony, tj. w budynku wykonane są sufity podwieszane i gładzie, w łazienkach położone zostały wysokiej jakości kafelki. Ogrzewanie gazowe, ogrodzenie: siatka, gaz, prąd, woda, siła, kanalizacja miejska, garaż, poddasze użytkowe, instalacja kominkowa, instalacja telefoniczna, internet, Cena: 790.000 zł.

  Jaspisowe Apartamenty

  ul. Jaspisowa , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.9 km od centrum)
  Art-Deweloper Sp. z o.o.
 • Jasne Tarasy
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Jasne Tarasy zlokalizowana jest w miejscowości Wysoka, położonej tuż przy południowym krańcu miasta. Budynek znajduje się przy ul. Jasnej, na granicy administracyjnej Wrocławia i Wysokiej, obok Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. Budynek położony jest w malowniczej okolicy i otoczony dużymi połaciami zieleni. W jego najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy o niskiej i nowoczesnej zabudowie. Niewiele jest takich miejsc w okolicach Wrocławia, gdzie piękno naturalnej przyrody tak wspaniale komponuje się z architekturą mieszkaniową.W ramach inwestycji Wysoka powstanie trzykondygnacyjny budynek z 28 mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach – od 39 do 95 m2. W swojej ofercie mamy dla Państwa 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Na ostatnim piętrze przewidziano jedno mieszkanie, które daje większą od standardowej możliwość aranżacji wnętrza. W lokalu tym nabywca będzie mógł zaaranżować od 3 do 5 pokoi.Do największych atutów oferty należą przestrzenne i funkcjonale układy mieszkań, a także podwyższony standard wykonania, obejmujący m.in.: drzwi antywłamaniowe, drewniane i ceramiczne elementy elewacji, okna o wysokiej termoizolacyjności. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkon. Do lokali na parterze będą przynależały ogródki, a do mieszkań na pierwszym piętrze przestronne tarasy. Każde mieszkanie ma zapewnione zewnętrzne miejsce postojowe. Klienci mogą zwiększyć swój komfort zamieszkania kupując komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe zlokalizowane w garażu zamykanym bramą.Na terenie inwestycji przewidziano budowę małopowierzchniowego obiektu handlowego o łącznej powierzchni 520 m2. Jego usytuowanie w obszarze inwestycji Jasne Tarasy, da Państwu możliwość zaopatrywania się w bieżące produkty spożywcze oraz artykuły domowe w komfortowych warunkach, bez konieczności wyjazdu z terenu osiedla.W pobliżu inwestycji znajduje się duża ilość zielonych terenów podmiejskich, gdzie można swobodnie wypoczywać na świeżym powietrzu i aktywnie spędzać czas. W kilka minut można dojechać do nowoczesnego ośrodka Matchpoint znajdującego się w Ślęzy, w którym możemy korzystać z oferty gry w tenisa ziemnego i stołowego, squasha, badmintona oraz fitness, wellness i siłowni. Nieopodal znajduje się także ogólnodostępny klub tenisa ziemnego JS Tenis.

  Jasne Tarasy

  Ul. Jasna , Krzyki, Wrocław(6.4 km od centrum)
  COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Wiadomości na temat Wysokiej:

Informacje o Wysokiej

W Wysokiej dostępne są 63 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Wysokiej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 65 do 90 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (22 mieszkania).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).
 • 5-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Wysokiej dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 99 do 124 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Wysokiej kosztuje 620 228 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Wysokiej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: