Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Iwiny, powiat wrocławski

95 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Parkowe Aleje
  4 kw. 2023
  Zapraszamy Państwa na spacer po Parkowych Alejach, nowej inwestycji mieszkaniowej ARKOP Deweloper na wrocławskich Krzykach.Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego oraz Parku na Skraju, w niedalekim sąsiedztwie Parku Brochowskiego oraz Parku Wschodniego, sprzyja Wszystkim tym, którzy doceniają bliskość Natury. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.W pierwszym etapie Inwestycji, zostaną wybudowane cztery kameralne, trzypiętrowe budynki, z szeroką ofertą mieszkań 1, 2, 3 i 4 – pokojowych.Projekt każdego z lokali mieszkalnych został starannie dopracowany, zapewniając najlepszą funkcjonalność i optymalne wykorzystanie powierzchni czego efektem będzie komfort użytkowania. Ponadto każdy z lokali posiada przestronny balkon lub taras, a do większości mieszkań na parterze przylegają tarasy z zielonymi ogródkami.Na terenie osiedla przewidziano zarówno miejsca postojowe na parkingu naziemnym z prawem do wyłącznego korzystania jak i w podziemnych halach garażowych.Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, w tym dostęp do poziomu -1, na którym znajduje się hala garażowa, zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy, dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych.Eleganckie wykończenie klatek schodowych, ponadczasowa elewacja, przemyślanie zaprojektowane zagospodarowanie terenu oraz staranny dobór zieleni, nadają szyku Naszej inwestycji, podnosząc jej standard.Do dyspozycji mieszkańców, oddany zostanie plac zabaw, wyposażony zarówno w urządzenia przeznaczone dla tych najmłodszych jak i nieco starszych dzieci.W dwóch budynkach, na kondygnacji parterowej, przygotowana zostanie powierzchnia, dedykowana pod mało powierzchniową działalność handlową, biurową oraz usługową, w tym gastronomię, co sprawi, że najpilniejsze potrzeby mieszkańców będą mogły być zaspokojone w ramach naszego osiedla.Przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom Osiedla poczucie przestrzeni, tworząc harmonię pomiędzy strefami wypoczynku i miejscami przeznaczonymi do zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

  Osiedle Parkowe Aleje

  od 7 600 zł/m2
  ul. Syryjska , Brochów, Krzyki, Wrocław(7.3 km od centrum)
  ARKOP Deweloper
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Green City
  Oferta archiwalna
  Na działce przy ul. Boiskowej w sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego wybudowane zostanie osiedle z 297 mieszkaniami. Dla przyszłych domowników przygotowano mieszkania: 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 32 m kw. do 72 m kw. Lokale na parterze posiadać będą własne ogródki, te na wyższych kondygnacjach balkony.Na szczególną uwagę zasługują mieszkania 4-pokojowe, gdzie zaprojektowano dwa balkony. Jeden dostępny z salonu, drugi z sypialni/pokoju. Kierowcy nie będą mieli problemów z parkowaniem, zabezpieczono 392 miejsca postojowe. Przewidziano również osobne stanowiska dla rowerów.Do dyspozycji dzieci będzie plac zabaw. Całość zwieńczy zieleń, która w połączeniu z małą architekturą dopełni to miejsce.

  Green City

  ul. Boiskowa , Bieńkowice, Krzyki, Wrocław(7.4 km od centrum)
  West Star Development
 • Osiedle Maestro
  Oferta archiwalna
  Osiedle Maestro doskonale wpisuje się w charakter otoczenia. Kameralna zabudowa i przyjazne mieszkańcom rozwiązania czynią je dobrym miejscem do życia. III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek ze 125 mieszkaniami o różnorodnych układach i metrażach. Do każdego przynależy balkon lub taras. Swoje wymarzone lokum może tu znaleźć zarówno singiel, jak i rodzina z dziećmi. W pakiecie są cisza, spokój i miłe sąsiedztwo.1. Lokalizacja w spokojnej części miasta, w niewielkiej odległości od centrum.2. Funkcjonalne projekty mieszkań w metrażach od 26 do 78 m².3. Kameralne, nowe osiedle z niską zabudową.4. Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.5. Bliskość ważnych arterii drogowych (m.in. wschodnia obwodnica Wrocławia, al. Armii Krajowej).6. Garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe.

  Osiedle Maestro

  ul. Vivaldiego , Jagodno, Krzyki, Wrocław(0.1 km od Wrocławia)
  Develia
 • Osiedle Sonata
  Oferta archiwalna
  Osiedle Sonata to przestronne, nowe mieszkania na Krzykach. Urocza, kameralna zabudowa szeregowa, położona w spokojnej dzielnicy Krzyki - Jagodno przy ul. Straussa. Oferowane są 4 typy mieszkań, każde z niepowtarzalną zaletą, która je wyróżnia i przekonuje do zakupu.Położone na parterze trzypokojowe mieszkania z ogrodami o powierzchni, aż do 150 mkw., stanowią przystępną cenowo alternatywę dla posiadania własnego domu. Na I piętrze znajdują się trzypokojowe mieszkania z tarasami o powierzchni 16mkw., które są przystosowane do rozbudowy poddasza o dodatkowe 1-3 pokoje wraz z możliwościami i wzrastającymi potrzebami mieszkaniowymi ich właścicieli. Do tego garaże, miejsca postojowe, pełna infrastruktura i urok miejsca.Osiedle Sonata będzie składało się z 58 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania spełniające warunki programu Mieszkanie dla Młodych.

  Osiedle Sonata

  ul. Straussa , Jagodno, Krzyki, Wrocław(6.4 km od centrum)
  Incepti Development S.A.
 • Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej
  Oferta archiwalna
  Wrocław ul. Sygnałowa 26b. Dzielnica: Jagodno. Budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie z dniem 29.07.2016 r. Projekt: Grupa PlatformaOsiedle „Wille Jagodno” usytuowane jest na południu Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Inwestycja realizowana była w trzech etapach. Wszystkie etapy zostały zakończone.Mieszkania mają powierzchnię rozpoczynającą się od 62 m2. Do każdego mieszkania przewidziano zielony ogródek lub taras oraz garaż lub miejsce postojowe. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim i są to mieszkania bezczynszowe.

  Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej

  od 5 243 zł/m2
  ul. Sygnałowa 40 , Brochów, Krzyki, Wrocław(5.5 km od centrum)
  Locus Sp. z o.o.
 • Bieńkowice
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Bieńkowice położona jest w cenionej przez nabywców, południowej części Wrocławia. Położenie osiedla gwarantuje osobom ceniącym spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych idealne miejsce do wypoczynku po dniu pracy.Bieńkowice to kameralny kompleks 3 budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami oraz garażami podziemnymi na 127 miejsc postojowych. Na czterech kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne o zróżnicowanych powierzchniach, od 2-pokojowych mieszkań z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, o powierzchni 36 mkw, do 4 pokojowych sięgających metrażem do 78 mkw. Do mieszkań na I i II piętrze, oraz skrajnych mieszkaniach poddasza przynależą duże balkony z widokiem na zieloną okolicę. Na parterze przewidziano także ogrody zapewniające doskonałą przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu. Przy wejściach do budynków zaprojektowano miejsca postojowe na rowery, natomiast w centralnej części terenu ławki i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.Prostą i elegancką formę architektoniczną uzyskano poprzez zaprojektowanie zwartych brył z dachami spadzistymi z regularnym układem lukarn oraz otworów okiennych i drzwiowych wraz z balkonami. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych utrzymanych w subtelnej kolorystyce wpłynie na walory estetyczne oraz wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

  Bieńkowice

  ul. Boiskowe , Brochów, Krzyki, Wrocław(7.4 km od centrum)
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Nowe Jagodno
  Oferta archiwalna
  Na przedsięwzięcie deweloperskie „Nowe Jagodno” składać się będzie pięć budynków wielorodzinnych o pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej (garaż podziemny) oraz jeden budynek wielorodzinny o czterech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej.W przedmiotowej Nieruchomości łącznie zaprojektowano:- 275 mieszkań,- 3 lokale handlowe z przeznaczeniem na handel detaliczny małopowierzchniowy- 164 miejsca postojowe w garażach podziemnych- 152 komórki lokatorskie.Ponadto, na terenie Inwestycji zaplanowanych zostało 172 zewnętrznych miejsc postojowych oraz miejsca parkingowe dla rowerów.W centralnej części osiedla zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne, do których prowadzić będą wybrukowane chodniki.

  Nowe Jagodno

  od 6 900 zł/m2
  ul. Buforowa , Jagodno, Krzyki, Wrocław(6.5 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.
 • Iwiny, ulica Zielona
  Oferta archiwalna
  Dom poza miastem stanowi doskonałe miejsce do relaksu po ciężkim dniu pracy oraz odpoczynku od hałasu i codziennego zgiełku. Bliskość terenów zielonych oraz możliwość swobodnego obcowania z naturą pozwala prowadzić zdrowy styl życia.Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o własnym domu, ale jednocześnie cenią bliskość miasta. Funkcjonalny projekt przekłada się na komfort i pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Każdy dom posiada garaż w bryle budynku, użytkowe poddasze i ogródek. Wysokiej jakości materiały i rozwiązania przekładają się na niskie koszty eksploatacji.Cicha i spokojna miejscowość położona przy południowych granicach Wrocławia coraz bardziej nabierająca cech osiedla podmiejskiego. Iwiny charakteryzują się doskonałym połączeniem komunikacyjnym z centrum Wrocławia skąd dojeżdża aż 6 linii autobusów, są 2 dworce kolejowe oraz dobry dojazd do AOW. Bliskość Wschodniej Obwodnicy Wrocławia zapewnia wygodne poruszanie się samochodem.Mieszkańcy Iwin cieszą się ciszą i spokojem jedynie 300 metrów od administracyjnej granicy miasta. Okolica słynie również z ciekawych obiektów rekreacyjno – turystycznych. W pobliżu znajdują się liczne parki, restauracje i obiekty sportowe, a lokalna społeczność jest wyjątkowo aktywna.

  Iwiny, ulica Zielona

  od 3 636 zł/m2
  ul. Zielona , Iwiny, wrocławski(0.8 km od Wrocławia)
  GDM sp. z o.o. sp. k.
 • Przyjazny Park
  Oferta archiwalna
  Przyjazny Park to lokale jedno i dwu-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, czy też inwestycja pod wynajem, jak i trzy oraz cztero-pokojowe mieszkania rodzinne. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie oraz zamykane garaże indywidualne, do których dostęp mają tylko ich właściciele. Przed budynkiem zaprojektowane są także miejsca postojowe, tak aby zapewnić komfort parkowania samochodów dla wszystkich mieszkańców.

  Przyjazny Park

  od 5 340 zł/m2
  ul. Boiskowa , Brochów, Krzyki, Wrocław(7.3 km od centrum)
  Artha Dom
 • Nowe Iwiny na Polnej
  Oferta archiwalna
  Nowe Iwiny na Polnej to nowoczesny i ekologiczny projekt osiedla na przedmieściach Wrocławia. Domy dostępne są w opcji parterowej lub piętrowej z garażem.Domy parterowe na osiedlu zaczynają się od 439 000 zł, cena piętrowych zaczyna się od 529 000. Dodatkowo oferta objęta jest programem MDM, z której zyskać można dopłatę nawet do 20 tysięcy złotych!Inwestycja zachowuje wszelkie normy ekologiczne. Składa się z 34 domów od 100 do 118 mkw, również w zabudowie bliźniaczej, wszystkie z garażem lub 2 zewnętrznymi miejscami postojowymi. Optymalny podział pomieszczeń pozwolił na stworzenie strefy dziennej oraz sypialnianej (3 osobne sypialnie), co zapewnia niesamowitą wygodę. W każdym domu znajduje się również poddasze nieużytkowe, do przechowywania drobiazgów – tych mniejszych lub tych większych. Jest to doskonała propozycja dla większych rodzin.Mieszkańcy mają pełną dowolność w aranżacji przestrzeni. Z myślą o przyszłym, ergonomicznym użytkowaniu, Rafin uwzględnia wykończenie deweloperskie, instalacje CO, dodatkowy właz schodowy do powierzchni nieużytkowej, rolety manualne oraz wyprowadzenie wody na ogród.Piękno Iwin to przede wszystkim cisza i bliskość natury. Przestrzeń, którą można odczuć na osiedlu to gwarancja spokoju, a jednocześnie brak ograniczeń związanych z komunikacją i dostępnością usług.Swoim wyglądem i stylem osiedle przypomina amerykańskie przedmieścia, jednak dopasowane jest do wrocławskiego rynku nieruchomości. Imponująca elewacja utrzymana w kolorach bieli, antracytu oraz drewna stworzyła bardzo stylowy i nowoczesny wygląd – prosty, a zarazem elegancki. Ponadto do wykończenia wykorzystano jeden z najtrwalszych materiałów powierzchniowych – płyty HPL, które są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają impregnacji (docenione zostały także przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu).Przy projekcie osiedla Rafin Developer stawiał na integracje społeczną i tworzenie tkanki, w której mieszkańcy będą mogli się wspierać i spędzać ze sobą czas wolny. Wszystkie domy posiadają swoje ogródki, gdzie z powodzeniem mogą odbywać się letnie grille lub sobotnie spotkania przy lampce wina.

  Nowe Iwiny na Polnej

  od 4 451 zł/m2
  ul. Polna , Iwiny, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Osiedle Rodzinne I
  Oferta archiwalna
  Osiedle Rodzinne I to zespół budynków jednorodzinnych szeregowych, w obrębie którego zakończono już realizację I etapu (własność nieruchomości przeniesiona została na nabywców), w ramach etapów II i III trwają ostatnie, kosmetyczne prace budowlane, zakończenie etapu IV planowane jest na koniec roku 2012.Zaplanowane budynki jednorodzinne doskonale wpisują się w architekturę zabudowy sąsiadującej, typowej dla willowych rejonów podmiejskich.Dwukondygnacyjne budynki zaprojektowano w prostych, wysmakowanych formach, a okalające domy ogrody będą z czasem stanowiły motyw przewodni osiedla zespalając je silnie z naturą.Oferta skierowana jest do ludzi, dla których aspekt estetyczno-funkcjonalny, ale też finansowy ma niebagatelne znaczenie. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą, wybierz z lewego menu link Oferta domów szeregowych, a zaskoczą Cię niespotykanie niskie ceny!Ustronność i intymność życia w takim miejscu spotęgowana zostanie dzięki wewnętrznym  uliczkom, zapewniającym obsługę komunikacyjną wyłącznie mieszkańcom osiedla, nadając mu tym bardziej kameralny charakter.Osiedle zlokalizowane zostało na obrzeżach Wrocławia – w Iwinach, modnym rejonie dzielnic: Jagodna, Wojszyc i Ołtaszyna.Ta wyjątkowa lokalizacja łączy w sobie wszystkie atuty miejsca, w którym powinien znajdować się dom, a więc piękno otoczenia, ustronność, a jednocześnie łatwe i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum oraz drogami wylotowymi z miasta.

  Osiedle Rodzinne I

  ul. Iwiny , Iwiny, wrocławski(0.9 km od Wrocławia)
  Osiedla Rodzinne
 • Osiedle Preludium
  Oferta archiwalna
  Osiedle Preludium jest esencją uroczej, kameralnej zabudowy szeregowej. Położone jest w spokojnej wrocławskiej dzielnicy Krzyki-Jagodno przy ul. Beethovena. To idealna lokalizacja dla osób poszukujących ciszy i harmonii, przy jednoczesnym łatwym dostępie do atrakcji usytuowanych w centrum miasta, do którego rozbudowane połączenie drogowe pozwalają dotrzeć w ciągu 15 minut. Dotarcie do autostrady A4 to też nie więcej niż 10 minut jazdy. Już w niedalekiej przyszłości uruchomiony zostanie, według zapowiedzi Urzędu Miasta, szybki tramwaj bezpośrednio do Jagodna.Osiedle Preludium to klasyczna, nowoczesna, podmiejska lokalizacja, gdzie komfort dojazdu do Centrum miasta, rozbudowana infrastruktura i wygoda codziennego życia łączą się ze spokojem okolicy i możliwością pełnego relaksu.Do każdego mieszkania przynależne jest miejsce postojowe wyznaczone na drodze wewnętrznej w cenie 3000 zł.Mieszkanie 44 posiada poddasze o powierzchni 26,81 mkw. do własnego wykończenia i aranżacji, powierzchnia I piętra o powierzchni 67,31 mkw. w stanie deweloperskim. Mieszkania bezczynszowe.

  Osiedle Preludium

  ul. Vivaldiego , Jagodno, Krzyki, Wrocław(6.3 km od centrum)
  Incepti Development S.A.
 • Osiedle Pissardii
  Oferta archiwalna
  Naszą drugą inwestycją jest Osiedle Pissardii, budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej na wrocławskim Jagodnie, pomiędzy ulicami Dróżniczą i Malinowskiego (działka 30/3 oraz 31/2).Jest to bardzo dobra lokalizacja mająca bliskie położenie w odniesieniu do centrum Wrocławia a jednocześnie to cicha i spokojna okolica.W pierwszym etapie powstanie 10 domów dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej. Będzie to osiedle zamknięte bramą z pilotem. Dojazd do osiedla odbywać się będzie ulicą Dróżniczą i dalej nowo wybudowaną drogą z kostki brukowej.Projektowane mieszkania na parterze będą miały 58,38 m2 i składać się będą z:- pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,66 m2),- sypialni (15,05 m2),- pokoju (9,30 m2),- łazienki (4,33 m2),- korytarza (2,85 m2),- wiatrołapu (3,19 m2).Do mieszkań na parterze będzie przylegał ogródek o powierzchni około 60 m2. W każdym mieszkaniu przewidziano zawory ogrodowe zamontowane na ścianie zewnętrznej budynku w celu podlewania zieleni.Mieszkania na piętrze będą miały 65,17 m2 i składać się będą z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (25,21 m2), pokoju (10,19 m2), pokoju (8,84 m2), łazienki (5,95 m2), korytarza (6,66 m2), wiatrołapu (8,32 m2), balkonu 5,09 m2. Atutem mieszkań na piętrze będzie poddasze, oddawane przez nas jako nieużytkowe, o powierzchni 41,89 m2. Na poddaszu będzie możliwość podłączenia się do kanalizacji.Wszystkie mieszkania będą miały możliwość montażu kominka opalanego drewnem.W mieszkaniach zamontowane zostaną dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne na ciepłą wodę i ogrzewanie.Na wczesnym etapie budowy Istnieje możliwość wprowadzenia zmian do układu mieszkań jak na przykład: możliwość usytuowania osobnej kuchni, ścian działowych czy też indywidualnego rozkładu punktów elektrycznych.Liczba pokoi - od 3.

  Osiedle Pissardii

  ul. Dróżnicza/Malinowskiego , Brochów, Krzyki, Wrocław(5.6 km od centrum)
  Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle 12 Miesięcy
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne osiedle składające się z 12 jednorodzinnych domów zostało wybudowane przy wykorzystaniu wysokiej jakości, ekologicznych materiałów.Każdy dom posiada przestronny taras, własny ogród oraz garaż.Ciekawe rozwiązania architektoniczne budynków są efektem połączenia cech typowych dla lokali utrzymanych w surowej, postindustrialnej konwencji z wzorami zaczerpniętymi z tradycyjnej zabudowy. Drewno przenika się ze szkłem, elementy w ciepłych kolorach z chłodnymi, metalicznymi odcieniami dachów i elewacji.Szklane ściany domów od strony ogrodów, potęgują poczucie wolności i umożliwiają przenikanie do ich wnętrza maksymalnej ilości naturalnego światła.Deweloper oferuje trzy standardy budynków do wyboru, przy czym wersja do wykończenia – bez ścian działowych, daje największe możliwości samodzielnej aranżacji poszczególnych pomieszczeń.Pozostałe dwie opcje przeznaczone są dla osób, które np. z braku wolnego czasu, wolą pozostawić projektowanie i planowanie układu poszczególnych pomieszczeń specjalistom.Jak mówi Irmina Najwer z firmy Rafin: “Osiedle 12 miesięcy, położone na granicy miasta, jest propozycją dla tych, którzy chcą mieszkać w wyjątkowym miejscu, z dala od zgiełku dużego miasta, a jednak z możliwością dojazdu do jego centrum w zaledwie 15 minut”.Modernistyczne, ale nie surowe, tworzące zamkniętą przestrzeń, ale nie ograniczające uczucia wolności mieszkańców – domy w Iwinach oferują przestrzeń, którą można zaprojektować zgodnie z własnym pomysłem.Są one dobrą alternatywną dla wszystkich łaknących nowości, ceniących swobodę i możliwość samodzielnej kreacji wnętrza.

  Osiedle 12 Miesięcy

  Iwiny , Iwiny, wrocławski(0.9 km od Wrocławia)
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Osiedle 12 Miesięcy
  Oferta archiwalna
  Osiedle 12 miesięcy to nowoczesne osiedle 12 jednorodzinnych domów, zlokalizowanych w podwrocławskich Iwinach. Okoliczna zieleń, otwarta przestrzeń, a jednocześnie bliskość Wrocławia sprawiają, że to doskonały wybór dla osób poszukujących odpoczynku od zgiełku miasta i bliskości sprawnej komunikacji. Inwestycja składa się z 12 jednorodzinnych domów posiadających oryginalną, nowoczesną bryłę nawiązującą do postindustrialnych budynków i tradycyjnej zabudowy. Wszystkie budynki zostały wykonane z wykorzystaniem ekologicznych materiałów wysokiej jakości. Domy wyposażono w szklane elementy, które idealnie komponują się z drewnem oraz metalicznymi odcieniami dachów i elewacji. Dzięki wykorzystaniu takiej techniki, optycznie powiększono wewnętrzną przestrzeń i zaopatrzono wnętrza w dużą ilość światła dziennego. Dodatkowo, każdy dom wyposażony został w prywatny ogródek, garaż i przestronny taras.

  Osiedle 12 Miesięcy

  Iwiny , Iwiny, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Nowy Ołtaszyn
  Oferta archiwalna

  Nowy Ołtaszyn

  od 3 317 zł/m2
  ul. Buforowa 128 , Iwiny, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  Osiedla Rodzinne
 • Kameralne Osiedle Rodzinne II
  Oferta archiwalna
  Kameralne Osiedle Rodzinne II w swej kolejnej odsłonie prezentuje budynki mieszkaniowe urzekające niską, dwukondygnacyjną zabudową, doskonale wpisującą się w jednorodzinną architekturę sąsiadującą. W celu dostosowania oferty do odmiennych potrzeb Klientów zaprojektowano dwa rodzaje lokali.parterowy – z wyłącznym prawem do dysponowania ogrodem i garażem, 71,87mkw, 17,03mkw garażu oraz 85mkw ogroduna piętrze – zachowujące możliwość  wyłącznego korzystania z miejsca postojowego oraz poddasza, 71,87mkw, 41mkw poddasza, miejsce postojowe i balkon – 7,5mkw .Wyjątkowym atutem jest fakt, że w obrębie jednego segmentu znajdują się wyłącznie dwa mieszkania,  każde z niezależnym wejściem. Dwukondygnacyjne budynki zaprojektowano w prostych, wysmakowanych formach, a okalające domy ogrody będą z czasem stanowiły motyw przewodni osiedla zespalając je silnie z naturą. Oferta skierowana jest do ludzi, dla których aspekt estetyczno-funkcjonalny, ale też finansowy ma niebagatelne znaczenie. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą, a zaskoczą Cię niespotykanie niskie ceny!Ustronność i intymność życia w takim miejscu spotęgowana zostanie dzięki wewnętrznym  uliczkom, zapewniającym obsługę komunikacyjną wyłącznie mieszkańcom osiedla, nadając mu tym bardziej kameralny charakter.Osiedle zlokalizowane zostało na obrzeżach Wrocławia – w Iwinach, modnym rejonie dzielnic: Jagodna, Wojszyc i Ołtaszyna.Ta wyjątkowa lokalizacja łączy w sobie wszystkie atuty miejsca, w którym powinno znajdować się mieszkanie, a więc piękno otoczenia, ustronność, a jednocześnie łatwe i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum oraz drogami wylotowymi z miasta.

  Kameralne Osiedle Rodzinne II

  ul. Iwiny , Iwiny, wrocławski(0.9 km od Wrocławia)
  Osiedla Rodzinne

Informacje o Iwinach

W Iwinach dostępnych jest 95 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Iwinach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 76 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (44 mieszkania).
 • 3-pokojowe (24 mieszkania).
 • 4-pokojowe (12 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Iwinach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Iwinach kosztuje 260 666 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Iwinach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: