Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Wysoka, powiat wrocławski

26 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Domy-Wysoka etap 3
  2 kw. 2023
  Domy Wysoka - nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej jest usytuowane w podwrocławskiej Wysokiej, 500 m od granicy miasta. W dwóch, zrealizowanych do tej pory etapach, oddaliśmy do użytku mieszkańców 60, otoczonych zielenią, segmentów o powierzchni 117 i 140 m².W trzecim etapie proponujemy domy zrealizowane według 2 projektów:- „Typ A" o powierzchni użytkowej 98,5 m² bez garażu- „Typ B" o powierzchni 123,2 m² z garażemW obu wersjach, przed domem znajduje się miejsce parkingowe.Ważną rolę dla mieszkańców odgrywają ogrody o powierzchni od 64 m² do aż 267 m². Duże przeszklenia z salonu, kuchni i jadalni pozwalają obcować z zielenią nawet w chłodniejsze dni. Poza nimi na parterze znajdzie się również łazienka i pomieszczenie gospodarcze.Wieś Wysoka położona jest tuż za południowymi granicami Wrocławia i sąsiaduje z wysoko cenionym osiedlem Ołtaszyn.Komunikację oprócz przejeżdżających przez Wysoką autobusów 112 i 612 zapewnia wygodny dojazd do południowych dzielnic, centrum Bielany oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.W niedalekiej przyszłości dodatkowym atutem komunikacyjnym osiedla będzie planowana w odległości niecałego kilometra Wschodnia Obwodnica Wrocławia.Przy ul. Chabrowej w Wysokiej znajduje się nowoczesny zespół Szkolno-Przedszkolny obsługujący mieszkańców miejscowości.

  Domy-Wysoka etap 3

  od 6 981 zł/m2
  ul. Parkowa 34-57 , Wysoka, wrocławski(0.4 km od Wrocławia)
  Budus-Developer Sp z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zespół budynków jednorodzinnych
  Oferta archiwalna
  Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy zbiegu ulic Bratniej i Łagodnej w Wysokiej na granicy z miastem Wrocławiem, dojazd przez ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. W najbliższym sąsiedztwie Tor Wyœcigów Konnych na Partynicach, doskonała komunikacja z miastem Wrocław, Centrum Handlowym Bielany, autostradą A4. Budynki w technologii tradycyjnej murowanej. Wszyskie miedia: woda, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna, gaz. Termin realizacji stan surowy zamknięty jesień 2014, stan developreski wiosna 2015. Z uwagi na zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne, istnieje możliwoœć dowolnej aranżacji pomieszczeń według indywidualnego projektu.

  Zespół budynków jednorodzinnych

  ul. Bratnia , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Btlocum Developer
 • Wysoka II domy
  Oferta archiwalna
  Kameralna zabudowa szeregowa.Architektura osiedla nawiązuje do zabudowy szeregowej. Niewątpliwie ma to wpływ na bezpieczeństwo, ciszę i spokój. Powstało 6 budynków z 76 mieszkaniami. Każde z balkonem lub tarasem oraz garażem.

  Wysoka II domy

  ul. Bajeczna , Wysoka, wrocławski(6.3 km od centrum)
  Dom-Invest Sp. z o.o.
 • Ville Murano 4 Etap
  Oferta archiwalna
  Malownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Południowego, daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury.Ville Murano to 110 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Na przestronnych posesjach o powierzchni od 237 do 782 mkw. ulokowano domy o szerokim wachlarzu metraży od 153 do 223 mkw., wyposażone w garaże i ogrody. Przestrzenie na dwóch lub trzech kondygnacjach zaprojektowano tak, aby zapewnić wyjątkowo funkcjonalne układy pomieszczeń. W trzykondygnacyjnych obiektach zagospodarowano użytkowe poddasze. Każdy dom posiada garaż o powierzchni ok. 25 mkw. zamykany sterowaną automatycznie bramą segmentową.Domy powstałe we wszystkich etapach projektu stanowią spójną kompozycję. Charakteryzuje je wyrafinowana stylistyka, wysoka jakość materiałów użytych do budowy oraz realizacja zapewniającą dbałość o każdy detal wykończenia. Harmonię projektu podkreślają wpisujące się w zielone otoczenie eleganckie elewacje utrzymane w ciepłych tonacjach. Wszystko to daje poczucie uporządkowania i spokoju.Osiedle to bezpieczna i wygodna przestrzeń dla całej rodziny. Wszystkie domy są ogrodzone, a wjazdy do garaży w pełni zautomatyzowane. Poczucie bezpieczeństwa zapewnią także antywłamaniowe drzwi oraz okna. W środkowej części osiedla znajdą się dwa lokale usługowe, które zaspokoją podstawowe potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla zapewniona jest pełna infrastruktura drogowa z oświetleniem oraz zatoczkami i miejscami postojowymi dla gości.Osiedle jest skomunikowane zarówno z centrum, jak i pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Bielany oraz najważniejszy węzeł komunikacyjny – skąd prowadzą trasy do Katowic, Krakowa, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Berlina. Ponadto południe Wrocławia to zielona enklawa spokoju. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Południowy, Park Kleciński oraz Tor Wyścigów Konnych. W okolicy dostępne są także placówki edukacyjne takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, biblioteka oraz obiekty rekreacyjne (basen, fitness, korty tenisowe), a także apteki, banki, poczta, przychodnie oraz szpital.

  Ville Murano 4 Etap

  ul. Nastrojowa , Wysoka, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  ATAL S.A.
 • Ville Murano
  Oferta archiwalna
  Spokojna wyspa na mapie WrocławiaMalownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Południowego daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury.CENA DOMU DEWELOPERSKIEGO : 3350 zł./mkw.CENA DZIAŁKI: 380 zł./mkw.

  Ville Murano

  ul. Nastrojowa , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  ATAL S.A.
 • Vienna Wysoka Park 2
  Oferta archiwalna
  Vienna Wysoka Park 2 to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to ósma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.- Mieszkania w domach w zabudowie szeregowej z garażami.- Tylko dwa mieszkania w budynku.- Możliwość połączenia mieszkań w dom o powierzchni 156m2.- Mieszkania na parterze z ogrodem.- Mieszkania na piętrze z przestronnym tarasem.- Podwyższony standard.- Opcja „inteligentne mieszkanie”.

  Vienna Wysoka Park 2

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Vienna Ołtaszyn Classic
  Oferta archiwalna
  Vienna Ołtaszyn Classic to kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych domów w zabudowie szeregowej. Jest to siódma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia.W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu osiedle usytuowane będzie na zamkniętym terenie. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu proponujemy opcjonalne funkcje „inteligentnego domu”.W ramach podwyższonego standardu, każdy z domów wyposażony będzie w automatyczne rolety w oknach, a bramy wjazdowe na osiedle i do garaży będą otwierane elektronicznie. Ponadto w każdym domu przewidziano możliwość podłączenia kominka.Starannie przemyślana aranżacja domów oraz brak skosów na I piętrze, zaprocentują otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Za praktyczne i funkcjonalne uznaliśmy zbudowanie dwóch miejsc postojowych, z których jedno znajduje się w garażu.Każdy dom wyposażony będzie w domofon oraz - opcjonalnie - w funkcje „inteligentnego domu”.Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych, takich jak: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice i kompleks Zamku Topacz. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, niedawno wyremontowany osiedlowy stadion sportowy z kompletem urządzeń rekreacyjnych, a także malowniczy Park Kleciński, zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

  Vienna Ołtaszyn Classic

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Jaspisowe Apartamenty
  Oferta archiwalna
  OSTATNI APARTAMENTApartament położony jest na Ołtaszynie przy ulicy Jaspisowej- ślepej, przejezdnej tylko dla przyszłych mieszkańców, kończącej się na granicy ogródków działkowych. W planie zagospodarowania brak w pobliżu zabudowy wielorodzinnej i wysokiej; jedynie zabudowa wolno stojąca, bliźniaki oraz szeregówki. Wysokość pomieszczeń od 2,75 do nawet 3,5 m, a dzięki zastosowaniu dużych, przeszklonych powierzchni doskonale doświetlone. Pow. działki ok. 400 m2, standard deweloperski podwyższony, tj. w budynku wykonane są sufity podwieszane i gładzie, w łazienkach położone zostały wysokiej jakości kafelki. Ogrzewanie gazowe, ogrodzenie: siatka, gaz, prąd, woda, siła, kanalizacja miejska, garaż, poddasze użytkowe, instalacja kominkowa, instalacja telefoniczna, internet, Cena: 790.000 zł.

  Jaspisowe Apartamenty

  ul. Jaspisowa , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.9 km od centrum)
  Art-Deweloper Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Wysokiej:

Informacje o Wysokiej

W Wysokiej dostępne są 63 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Wysokiej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 65 do 90 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (22 mieszkania).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).
 • 5-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Wysokiej dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 99 do 124 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Wysokiej kosztuje 620 228 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Wysokiej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: