Osiedle Parkowe Aleje etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Syryjska, oferowane bezpośrednio przez

ARKOP Deweloper

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Syryjska

Ceny od: 10 000 zł/m2
Osiedle Parkowe Aleje etap IIOsiedle Parkowe Aleje etap II

16 zdjęć

Osiedle Parkowe Aleje etap II
Osiedle Parkowe Aleje etap II
Osiedle Parkowe Aleje etap II
Osiedle Parkowe Aleje etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

32 - 56/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Iwiny - 1334 m

Przystanek Autobusowy - 383 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 kawiarnia lub restauracja, 2 sklepy, 4 obiekty sportowe, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 83 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 56 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 000 do 11 200 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Parkowe Aleje 2 znajduje się pomiędzy ulicami : Aleją Róż, Boiskową oraz Syryjską we Wrocławiu – w dawnej dzielnicy Krzyki, na osiedlu Brochów. Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego oraz Parku na Skraju, w niedalekiej odległości od Parku Brochowskiego i Aquaparku Brochów, stworzy przyszłym mieszkańcom idealne warunki do zamieszkania, rekreacji oraz wypoczynku.

W nieco dalszej okolicy znajdują się spacerowe aleje Parku Wschodniego oraz trasy rowerowe na wałach nadodrzańskich. Lokalizacja sprzyja Wszystkim tym, którzy doceniają bliskość Natury. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Pierwszy etap inwestycji został już wybudowany. Są to cztery kameralne, trzypiętrowe budynki z szeroką ofertą mieszkań 1-, 2-, 3- i 4 – pokojowych. Każdy z lokali posiada balkon, a większość lokali na parterze - tarasy z zielonymi ogródkami. W dwóch budynkach na kondygnacji parterowej, przygotowana zostanie dedykowana powierzchnia pod małopowierzchniową działalność handlową i usługową, co sprawi, że najpilniejsze potrzeby mieszkańców będą mogły być zaspokojone na terenie obu etapów osiedla. Obecnie zostało w sprzedaży 11 ostatnich lokali usługowych o pow. od 40 do 100 mkw.

Drugi etap inwestycji, którego rozpoczęliśmy sprzedaż, będzie składał się z dwóch kameralnych, dwu piętrowych budynków. W pierwszym budynku przewidziano 33 mieszkania a w drugim 60, łącznie 93 lokale mieszkalne. W ofercie znajdą się mieszkania 1-, 2-i 3- pokojowe o powierzchniach od 32 do 56 mkw. Każdy z lokali mieszkalnych posiada balkon, a mieszkania na parterze zlokalizowane od wewnętrznej strony osiedla - tarasy z zielonymi ogródkami. Na poziomie kondygnacji podziemnej pod każdym z budynków, zaprojektowano wielostanowiskowe hale garażowe z łączną liczbą 86 niezależnych stanowisk. W części hal garażowym powstaną indywidualne pomieszczenia na jednoślady. W każdym z budynków na poziomie kondygnacji naziemnych przewidziano również zespoły indywidualnych komórek lokatorskich. Przy każdej klatce schodowej zaprojektowano dla wygody mieszkańców cichobieżne windy, przeznaczone także dla osób z niepełnosprawnością. Eleganckie wykończenie klatek schodowych, ponadczasowa elewacja, przemyślanie zaprojektowane zagospodarowanie terenu oraz staranny dobór zieleni, znacznie podnoszą standard osiedla. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie plac zabaw, wyposażony zarówno w urządzenia przeznaczone dla tych najmłodszych jak i nieco starszych dzieci.

Inwestycja Osiedle Parkowe Aleje etap II znajduje się na Brochowie, ul. Syryjska (7.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Parkowe Aleje etap II w sprzedaży są 83 nowe mieszkania o powierzchni od 32 do 56 metrów kwadratowych , w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Parkowe Aleje etap II?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Parkowe Aleje etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1334 metrów od inwestycji Osiedle Parkowe Aleje etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Parkowe Aleje etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 579 m znajduje się Hermes, w odległości 959 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe Aleje etap II w odległości 299 m znajduje się boisko / kort, w odległości 308 m znajduje się boisko / kort, w odległości 612 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.11.2023
Data aktualizacji: 27.03.2024
ARKOP Deweloper logo

ARKOP Deweloper

Adres biura sprzedaży:

ul. Jerzmanowska 18, 54-530 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: