Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Parkowe Aleje

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Syryjska, oferowane bezpośrednio przez

ARKOP Deweloper

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Syryjska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 277 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Parkowe AlejeOsiedle Parkowe Aleje

10 zdjęć

Osiedle Parkowe Aleje
Osiedle Parkowe Aleje
Osiedle Parkowe Aleje
Osiedle Parkowe Aleje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 283 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (116 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Parkowe Aleje logo

Zapraszamy Państwa na spacer po Parkowych Alejach, nowej inwestycji mieszkaniowej ARKOP Deweloper na wrocławskich Krzykach.

Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego oraz Parku na Skraju, w niedalekim sąsiedztwie Parku Brochowskiego oraz Parku Wschodniego, sprzyja Wszystkim tym, którzy doceniają bliskość Natury. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.

W pierwszym etapie Inwestycji, zostaną wybudowane cztery kameralne, trzypiętrowe budynki, z szeroką ofertą mieszkań 1, 2, 3 i 4 – pokojowych.

Projekt każdego z lokali mieszkalnych został starannie dopracowany, zapewniając najlepszą funkcjonalność i optymalne wykorzystanie powierzchni czego efektem będzie komfort użytkowania. Ponadto każdy z lokali posiada przestronny balkon lub taras, a do większości mieszkań na parterze przylegają tarasy z zielonymi ogródkami.

Na terenie osiedla przewidziano zarówno miejsca postojowe na parkingu naziemnym z prawem do wyłącznego korzystania jak i w podziemnych halach garażowych.

Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, w tym dostęp do poziomu -1, na którym znajduje się hala garażowa, zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy, dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Eleganckie wykończenie klatek schodowych, ponadczasowa elewacja, przemyślanie zaprojektowane zagospodarowanie terenu oraz staranny dobór zieleni, nadają szyku Naszej inwestycji, podnosząc jej standard.

Do dyspozycji mieszkańców, oddany zostanie plac zabaw, wyposażony zarówno w urządzenia przeznaczone dla tych najmłodszych jak i nieco starszych dzieci.

W dwóch budynkach, na kondygnacji parterowej, przygotowana zostanie powierzchnia, dedykowana pod mało powierzchniową działalność handlową, biurową oraz usługową, w tym gastronomię, co sprawi, że najpilniejsze potrzeby mieszkańców będą mogły być zaspokojone w ramach naszego osiedla.

Przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom Osiedla poczucie przestrzeni, tworząc harmonię pomiędzy strefami wypoczynku i miejscami przeznaczonymi do zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Parkowe Aleje znajduje się na Brochowie, ul. Syryjska (7.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja Osiedle Parkowe Aleje została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Parkowe Aleje nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (116 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Parkowe Aleje znajduje się przy ul. Boiskowej oraz Alei Róż we Wrocławiu – w dzielnicy Krzyki – Brochów, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego oraz Parku na Skraju.

Doskonała lokalizacja naszej inwestycji, stworzy przyszłym mieszkańcom idealne warunki do zamieszkania, rekreacji oraz wypoczynku. Tutaj szybko zapomnisz, że jesteś nadal w mieście, mając w bliskim zasięgu wszystkie jego walory.

Okoliczne tereny zielone charakteryzują się bujnym i różnorodnym drzewostanem, klimatycznymi alejkami do spacerów, zapewniają spokój oraz poczucie intymności, której tak bardzo pragniesz.

W nieco dalszej okolicy docenisz spacerowe Aleje odnowionego Parku Wschodniego oraz trasy rowerowe na Wałach Nadodrzańskich.

Bliskość kluczowych dróg, takich jak Wschodnia Obwodnica Wrocławia (odległość 1 km), dojazd do Autostrady A4 (zjazd SPO - Krajków - Strzelin), ułatwi mieszkańcom sprawną komunikację w obszarze miasta oraz wyjazdu poza jego granice.

Mieszkańcy naszego Osiedla będą mieli również do dyspozycji komunikację miejską autobusową (dostępne linie autobusowe: 114, 125, 245, 133, 110). Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości tylko 400 metrów. Dodatkowo ze stacji PKP Wrocław-Brochów, w ramach przejazdów kolejowych po Wrocławiu, możemy w szybki i łatwy sposób dostać się w różne rejony naszego miasta. Mieszkańcy Osiedla Parkowe Aleje mogą również pozostawić auto na Parkingu „Parkuj i Jedź” przy ul. Karwińskiej, a następnie dojechać tramwajem do Centrum w zaledwie ok. 10 min.

Jednostki użyteczności publicznej (odległość od Osiedla Bieńkowice Park):

1) Park Bieńkowice – 25 metrów

2) Park na Skraju – 150 metrów

3) Ścieżki spacerowo-rowerowych – 1 km

4) Nowopowstający Aquapark na Brochowie – 2 km

5) Kąpielisko „Błękitna Laguna” w Siechnicach – 8,5 km

6) Restauracja Brochów – 2,6 km

7) Stacji PKP Wrocław-Brochów – 2,5 km

8) Żłobek – 100 metrów

9) Przedszkole – 2 km

10) Szkoła podstawowa – 2 km

11) Gimnazjum – 1,7 km

12) Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu – 6 km

13) Liceum Ogólnokształcące – 7,4 km

14) „Edukacja” Wyższa Szkoła Zarządzania – 6 km

15) Uniwersytet Medyczny – 7,6 km

16) Przychodnia Gaj – 5,5 km

17) Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „AR-MED s.c.” – 1,6 km

18) Szpitala na Brochowie Im. Falkiewicza – 2,8 km

19) Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego – 7,6 km

20) Lokalny sklep – 500 metrów

21) Biedronka – 2 km

22) Lidl – 4 km

23) Centrum Handlowe Family Point – 6 km

24) Centrum handlowo usługowe Ferio Gaj – 6 km

25) Siłownia Fitness Academy Family Point – 6 km

26) Siłownia Fitness Academy Jupiter – 7 km

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Parkowe Aleje?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Parkowe Aleje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1328 metrów od inwestycji Osiedle Parkowe Aleje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Parkowe Aleje składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 647 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe Aleje w odległości 348 m znajduje się boisko / kort, w odległości 363 m znajduje się boisko / kort, w odległości 681 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.11.2021
Data aktualizacji: 07.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023