Kolejne kamienie milowe w projekcie Viva Jagodno

PR Advisors

Data publikacji: 24.08.2021,

Data aktualizacji: 24.08.2021

Średnia ocen 3/5 na podstawie 5 głosów
II etap inwestycji Viva Jagodno już w sprzedaży
RONSON Development wprowadza II etap inwestycji Viva Jagodno do sprzedaży. Jakie mieszkania znajdą się w ofercie? Sprawdź na RynekPierwotny.pl!

Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie dla I etapu, trwają odbiory we wrocławskiej inwestycji RONSON Development – Viva Jagodno. „W sprzedaży mamy już II etap osiedla”.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • gdzie znajduje się inwestycja Viva Jagodno
 • co ją wyróżnia
 • jakie mieszkania są dostępne w inwestycji

Pierwszy etap projektu Viva Jagodno jest już w pełni gotowy i sprzedany w blisko 100%, dlatego do sprzedaży wprowadziliśmy kolejną pulę mieszkań w II etapie, którego budowa jest zaawansowana, a nasi klienci znajdą tam mieszkania już od 42 m2 – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, Regionalny Dyrektor Sprzedaży RONSON Development. – W ofercie mamy mieszkania z tarasami, ogródkami i antresolami, które otwierają duże możliwości aranżacji przestrzeni. 

Viva Jagodno

Viva Jagodno jest inwestycją zaprojektowaną na bardzo dużą skalę. Na trzech etapach projektu powstanie ponad 400 mieszkań.

Kiedy tworzymy osiedla takie jak Viva Jagodno, dedykowane rodzinom, staramy się tak aranżować przestrzeń, aby przyszli mieszkańcy żyli komfortowo. Tworzymy mikro miasto w mieście, z rozbudowaną infrastrukturą. Na III etapie inwestycji zaprojektowaliśmy przestrzeń handlowo-usługową – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska.

Jak dodaje – W II i III etapie projektu powstaną także zielone dachy, które filtrują zanieczyszczenia z powietrza i produkują tlen, pomagają ograniczyć zjawisko tzw. „miejskiej wyspy ciepła”, zimą zapobiegają stratom ciepła, a latem chronią budynek przed nadmiernym nagrzewaniem

Viva Jagodno powstaje we wrocławskiej dzielnicy Jagodno. Inwestycję wyróżnia bogata kolorystyka części wspólnych. 

Viva Jagodno - etap II

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: