Planowane inwestycje - luty 2020

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 27.02.2020, Data aktualizacji: 27.02.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 25 głosów

Planowane inwestycje - luty 2020
Sprawdź jakie mieszkaniowe inwestycje deweloperskie powstaną w najbliższym czasie w Twojej okolicy.

Opolski deweloper Struxi sp. z o.o. w lutym br. otrzymał pozwolenie na wybudowanie w Chmielowicach kolejnych 5 budynków jednorodzinnych dwulokalowych z wewnętrzną instalacją gazową.

Spółka Struxi Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku a jej najbardziej znaną inwestycją jest Osiedle Róży Wiatrów, w ramach której inwestor realizuje wieloetapową budowę domów wolnostojących, apartamentów oraz domów w zabudowie bliźniaczej.

Inwestycja "Róża Wiatrów" w opolskich Chmielowicach dewelopera Struxi Sp. z o.o.

Źródło: https://chmielowice.struxi.pl/

 

Deweloper F&A Development 20 lutego 2020 roku otrzymał pozytywną decyzję dotyczącą budowy 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z wewnętrzną instalacją gazową.

Będą one realizowane w zabudowie szeregowej, w ramach pierwszego, drugiego i trzeciego etapu inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Adolfa Bnińskiego w Środzie Wielkopolskiej. W jej skład finalnie będą wchodziły 22 budynki. Cena za mkw. w inwestycji zaczyna się od 3900 zł/ mkw.

Inwestycja 4 etapowa dewelopera F&A DevelopmentŹródło: https://fa-development.pl/

 

Deweloper In House Development Sp. z o.o. pod koniec lutego otrzymał pozytywną decyzję na budowę czterech budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Domy powstaną w powiecie giżyckim, w miejscowości Wilkasy, niedaleko Jeziora Niegocin.

Deweloper do tej pory kontynuuje również rozbudowę wieloetapowych inwestycji jak Osiedle Gajewo przy ul. Poleskiej, Osiedle Aksamitna przy ul. Aksamitnej i Osiedle Akacjowa. Wszystkie inwestycje znajdują się  w Gajewie w woj. warmińsko-mazurskim.

 

 

 

Źródło: materiały deweloperów / Rejestr Wniosków, Decyzji i Zgłoszeń.

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: