Planowane inwestycje - luty 2020

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 27.02.2020, Data aktualizacji: 27.02.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 26 głosów

Planowane inwestycje - luty 2020
Sprawdź jakie mieszkaniowe inwestycje deweloperskie powstaną w najbliższym czasie w Twojej okolicy.

Opolski deweloper Struxi sp. z o.o. w lutym br. otrzymał pozwolenie na wybudowanie w Chmielowicach kolejnych 5 budynków jednorodzinnych dwulokalowych z wewnętrzną instalacją gazową.

Spółka Struxi Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku a jej najbardziej znaną inwestycją jest Osiedle Róży Wiatrów, w ramach której inwestor realizuje wieloetapową budowę domów wolnostojących, apartamentów oraz domów w zabudowie bliźniaczej.

Inwestycja "Róża Wiatrów" w opolskich Chmielowicach dewelopera Struxi Sp. z o.o.

Źródło: https://chmielowice.struxi.pl/

 

Deweloper F&A Development 20 lutego 2020 roku otrzymał pozytywną decyzję dotyczącą budowy 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z wewnętrzną instalacją gazową.

Będą one realizowane w zabudowie szeregowej, w ramach pierwszego, drugiego i trzeciego etapu inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Adolfa Bnińskiego w Środzie Wielkopolskiej. W jej skład finalnie będą wchodziły 22 budynki. Cena za mkw. w inwestycji zaczyna się od 3900 zł/ mkw.

Inwestycja 4 etapowa dewelopera F&A DevelopmentŹródło: https://fa-development.pl/

 

Deweloper In House Development Sp. z o.o. pod koniec lutego otrzymał pozytywną decyzję na budowę czterech budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Domy powstaną w powiecie giżyckim, w miejscowości Wilkasy, niedaleko Jeziora Niegocin.

Deweloper do tej pory kontynuuje również rozbudowę wieloetapowych inwestycji jak Osiedle Gajewo przy ul. Poleskiej, Osiedle Aksamitna przy ul. Aksamitnej i Osiedle Akacjowa. Wszystkie inwestycje znajdują się  w Gajewie w woj. warmińsko-mazurskim.

 

 

Źródło: materiały deweloperów / Rejestr Wniosków, Decyzji i Zgłoszeń.

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: