Giełda Mieszkań w Lublinie - dlaczego warto tam być?

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 28.03.2023, Data aktualizacji: 03.04.2023

2 minuty czytania

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu

Giełda Mieszkań w Lublinie
Już niebawem w Lublinie odbędzie się 37. Giełda Mieszkań. Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu? Sprawdź!

Mija 21 lat, od kiedy w Lublinie odbywa się impreza, na stałe wpisana w lubelski rynek mieszkaniowy. Co roku wiosną i jesienią w Galerii Gala wystawiają się najwięksi lubelscy deweloperzy ze swoją najnowszą ofertą. Kolejna edycja Giełdy Mieszkań odbędzie się 1 i 2 kwietnia 2023 r. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • kiedy i gdzie odbędzie się Giełda Mieszkań w Lublinie
 • dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu
 • czy teraz jest dobry moment na zakup mieszkania

Bogata oferta mieszkań

Każdy, kto skorzysta z oferty Giełdy Mieszkań znajdzie coś dla siebie - osoby szukające własnego „m”,  deweloperzy czy inwestorzy. W jednym miejscu znajdzie się znakomita większość lubelskich deweloperów oraz doradców finansowych. Z jednej strony da to możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą nieruchomości w Lublinie, z drugiej zaś skonfrontowania swojej wiedzy na temat obecnego rynku mieszkaniowego oraz wyobrażeń na jego temat w przyszłości. Na Giełdzie Mieszkań znajdziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: ,,Czy kryzys wprowadzi niższe ceny mieszkań? Czy będzie ich więcej? W co i gdzie warto zainwestować? itp.”

Rosnące koszty pracy oraz towarzysząca im inflacja pozwalają zapomnieć o obniżkach cen wymarzonego „M”. Spadająca liczba wniosków o kredyt oraz wymogi nowej ustawy deweloperskiej zwiększyły z kolei dostępność mieszkań o podniesionym standardzie, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach naszego miasta. Warto jednak pamiętać, że obecnie zmniejsza się liczba nowych inwestycji, co w krótkim czasie wpłynie na rynek.

Z tych powodów to właśnie dziś jest odpowiedni czas na zakup własnego mieszkania, ratowanie swoich oszczędności przed spadkiem wartości i szukanie bezpiecznej przystani. Pamiętajmy: taniej i łatwiej już było. Czas finalizować swoje plany inwestycyjne.

Nowe czasy niosą nowe wyzwania. Obecnie doświadczamy ogromnego wzrostu jakości powierzchni wspólnych. Projekty nowych osiedli zawierają coraz więcej terenów zielonych, małej architektury, placów zabaw, czy aranżacji klatek schodowych. Cały czas zwiększa się dostępność miejsc parkingowych, a także miejsc do ładowania samochodów elektrycznych - mówi Mariusz Marzec, prezes Galadom SA.

Nowe budynki mieszkaniowe są coraz częściej lokowane w starszych dzielnicach miasta, które mają dostęp do całego szeregu usług w bliskim sąsiedztwie takich jak żłobki, szkoły, baseny, punkty usługowe, czy też komunikacja zbiorowa. Przykładem tego typu działań jest nasza inwestycja przy ulicach Nałęczowskiej, gdzie mieszkańcy otrzymują wokół wszystko, czego potrzebują do życia w mieście - dodaje Mariusz Marzec.  

Warto zapoznać się z coraz bardziej atrakcyjną ofertą lubelskiego rynku mieszkaniowego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na XXXVII Galę Mieszkań do Galerii Gala - 1 kwietnia (sobota) w godz. 10.00-17.00 i 2 kwietnia (niedziela) w godz. 10.00 -16.00.

Giełda Mieszkań w Lublinie
1 i 2 kwietnia 2023
Galeria GALA
w godzinach 10:00-17:00 (sobota)
10:00-16:00 (niedziela).
Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: