Księżno

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Archicom S.A.

Wrocław, Krzyki, Księże Wielkie, ul. Opolska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Księżno

5 zdjęć

Księżno
Księżno
Księżno
Księżno

Najbliższe inwestycje

 • Sady Nad Zieloną
  od: 7 600 zł/m2
  Pod wynajem

  Archicom S.A.

 • Rybnicka 55
  od: 6 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Move-In

 • Oak Park
  Pod wynajem

  Inspire Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

- sąsiedztwo rozległych terenów zielonych

- boisko i plac zabaw dla dzieci

- osiedlowy klub fitness

- lokale usługowe na terenie inwestycji

- całodobowa ochrona

Inwestycja Księżno znajduje się na Księżu Wielkim, ul. Opolska (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Inwestycja Księżno została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Księżno pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 7 275 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
możliwość zmian aranżacyjnych, możliwość wykończenia pod klucz już od 25 tys. zł!
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Księżno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Księżno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagłębiowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Księżno znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Liceum Ogólnokształcące w odległości 190 m, Sokoły. Policyjne Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu w odległości 190 m, Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Technikum w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Księżno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Księżno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Supermarket T&J, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Księżno w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2016
Data aktualizacji: 13.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: