Słoneczne Mieszkania

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo DDL

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bieńkowice(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Boiskowe (7.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 590 brutto/m2
  Bieńkowice
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 47 - 79 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Księżno(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Księże Wielkie, ul. Opolska (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 984/m2
  Księżno
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 55 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Archicom S.A.
 • Trzy Kolory - etap II Turkus(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Radwanice, ul. Szkolna 36 (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Trzy Kolory - etap II Turkus
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 28 - 55 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  7D development

Opis Inwestycji

Słoneczne Mieszkania to kameralna inwestycja na willowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Radwanice.Jednym z atutów Inwestycji jest doskonała lokalizacja, łącząca wygodny szybki dojazd do centrum Wrocławia z kameralnymi warunkami osiedla willowego. Odległość do wrocławskiego Rynku to tylko 8km, a jednocześnie otoczenie terenów zielonych porośniętych starodrzewem.W realizowanym budynku znajdują się wyłącznie trzy mieszkania, każde na osobnej kondygnacji, co niewątpliwie zapewni mieszkańcom komfortowe warunki odpoczynku. Proponujemy swobodną aranżację ilości i wielkości poszczególnych pomieszczeń poprzez zaprojektowanie i wykonanie ścian działowych według indywidualnych uzgodnień.Inwestycja Słoneczne Mieszkania jest realizowana przy ulicy Słonecznej 12 w Radwanicach koło Wrocławia.Obecnie proponujemy Państwu sprzedaż 2 mieszkań o powierzchniach po 50 m2.

Inwestycja Słoneczne Mieszkania znajduje się w Radwanicach, ul. Słoneczna 12 (0.2 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo DDL.

Inwestycja Słoneczne Mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Mieszkania pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 50 metrów kwadratowych w cenie od 4 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo DDL przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Mieszkania

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Słoneczne Mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwanice - Skrajna.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Mieszkania w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.07.2019

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie