Słoneczne Mieszkania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słoneczna, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo DDL

wrocławski, Radwanice, ul. Słoneczna 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 271 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słoneczne Mieszkania

4 zdjęcia

Słoneczne Mieszkania
Słoneczne Mieszkania
Słoneczne Mieszkania
Słoneczne Mieszkania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Słoneczne Mieszkania to kameralna inwestycja na willowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Radwanice.

Jednym z atutów Inwestycji jest doskonała lokalizacja, łącząca wygodny szybki dojazd do centrum Wrocławia z kameralnymi warunkami osiedla willowego. Odległość do wrocławskiego Rynku to tylko 8km, a jednocześnie otoczenie terenów zielonych porośniętych starodrzewem.

W realizowanym budynku znajdują się wyłącznie trzy mieszkania, każde na osobnej kondygnacji, co niewątpliwie zapewni mieszkańcom komfortowe warunki odpoczynku. Proponujemy swobodną aranżację ilości i wielkości poszczególnych pomieszczeń poprzez zaprojektowanie i wykonanie ścian działowych według indywidualnych uzgodnień.

Inwestycja Słoneczne Mieszkania jest realizowana przy ulicy Słonecznej 12 w Radwanicach koło Wrocławia.

Obecnie proponujemy Państwu sprzedaż 2 mieszkań o powierzchniach po 50 m2.

Inwestycja Słoneczne Mieszkania znajduje się w Radwanicach, ul. Słoneczna 12 (0.2 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo DDL.

Inwestycja Słoneczne Mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Mieszkania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo DDL przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczne Mieszkania?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1368 metrów od inwestycji Słoneczne Mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Brochów.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 294 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Mieszkania w odległości 275 m znajduje się boisko / kort, w odległości 303 m znajduje się boisko / kort, w odległości 311 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.07.2019
Data aktualizacji: 01.10.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: