Myśliborska 1

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. B. Konstanty Strus

Ceny od: 7 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Myśliborska 1 dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G9
3
69,01 m²
1
F5
3
68,35 m²
1
B4
4
67,93 m²
4
D6
4
63,33 m²
2
D9
4
79,6 m²
3
D7
4
66,54 m²
3

Oferty specjalne

 • Promocja

  RABAT 15 000 ZŁ na wybrane mieszkania!

  Zapraszamy do biura sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Realizowane przez nas osiedle przy ul. Myśliborskiej to część nowoczesnego kompleksu budynków wielorodzinnych zlokalizowanych tuż przy brzegu Wisły w bliskiej części dzielnicy Białołęka. Kompleks złożony będzie z dziewięciu budynków o zróżnicowanych wysokościach – od czterech do siedmiu kondygnacji naziemnych, z garażami podziemnymi oraz lokalami usługowymi wzdłuż ulicy Myśliborskiej. Obszar w którym powstaje osiedle jest bardzo dobrze skomunikowany z lewobrzeżną Warszawą dzięki lokalizacji pomiędzy mostami: Grota-Roweckiego, a Północnym.Niewątpliwym atutem inwestycji jest położenie wśród zieleni. Uprawianiu sportu sprzyja powstająca właśnie jedna z najciekawszych tras rowerowych wzdłuż brzegu Wisły – dzięki remontowi kładki nad kanałem Żerańskim będzie można przejechać rowerem znaczną część praskiego brzegu Wisły. Nieopodal położony, malowniczy Kanał Żerański to dobre miejsce do uprawiania różnych sportów wodnych takich jak np. kajaki. Bardzo łatwy dojazd do znajdującego się po drugiej stronie Wisły Lasu Bielańskiego i Kampinosu sprzyjają rodzinnym wycieczkom i spacerom. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum, ponadto przy ul. Myśliborskiej powstaje nowoczesna publiczna szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi, która już we wrześniu tego roku przyjmie pierwszych uczniów.Białołęka jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, która jednocześnie zachowuje swój kameralny charakter dzięki bliskości rozległych obszarów zielonych.INFORMACJE – Etap I i IIPowierzchnie dostępnych mieszkań: od 34 m² do 88 m²Wysokość zabudowy: od III do V kondygnacji (winda)Liczba klatek: 1 (budynki A i C), 3 (budynek F), 4 (budynek B, D, E)Liczba lokali na kondygnacji: od 2 do 5Liczba lokali mieszkalnych łącznie: 331Balkon/loggia: bez dodatkowych opłatParking: podziemna hala garażowaPomieszczenia gospodarcze: dostępne od 2 m² do 7,43 m²Lokale usługowe na terenie inwestycji: w I i II etapie – brakStandard wykończenia: deweloperskiForma własności gruntu: własnośćTerminy realizacji:I etap (budynki A, B, C, D) - 30.11.2017 roku,II etap (budynki E, F, G, H) - 31.05.2018 roku.KOMUNIKACJAAutobus: Przystanek Laurowa – 280m (3 min)

Inwestycja Myśliborska 1 znajduje się na Żeraniu, ul. Myśliborska 1 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus.

Inwestycja Myśliborska 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 331 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Myśliborska 1 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 63 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 69 m2 (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 63 do 80 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P. B. Konstanty Strus przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 86 komórek lokatorskich na piętrach i na poziomie hali garażowej.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 331 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (86): na piętrach i na poziomie hali garażowej.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: I etap: 180, II etap: 172..
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 63 do 80 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Myśliborska 1

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Myśliborska 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Myśliborska 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dorodna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Myśliborska 1 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE JAGÓDKA w odległości 160 m, Punkt Przedszkolny Różowy Słoń w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Myśliborska 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Mlekovita.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Myśliborska 1 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.06.2016

Data aktualizacji: 26.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie