Osiedle Elsnera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Elsnera, oferowane bezpośrednio przez Krysiak Deweloper

Jelenia Góra, ul. Elsnera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Elsnera

4 zdjęcia

Osiedle Elsnera
Osiedle Elsnera
Osiedle Elsnera
Osiedle Elsnera

Opis Inwestycji

ELSNERA – jest nową inwestycją powołanej spółki celowej P&K Development. Budynek wielorodzinny będzie położony na terenie osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze. Mamy dla Państwa do zaoferowania w doskonałej lokalizacji kompleks mieszkaniowy, składający się z mieszkań 2, 3. Warto wspomnieć, iż inwestycja przy ul. Elsnera jako nieliczna na rynku posiada doskonałą lokalizację oraz wyróżniającą się architekturę , która nie pozostanie niezauważona na jeleniogórskim przedmieściu. NIESPOTYKANY DESIGN i DOGODNA LOKALIZACJA – tym charakteryzuje się nasza nowa inwestycja. Staranne zaprojektowanie każdego z 33 lokali , o metrażach od 38 do 58 metrów kwadratowych gwarantuje wszystkim mieszkańcom KOMFORT oraz WYGODĘ o jakiej zawsze marzyli. Elsnera Apartamenty budowane są z najnowszych dostępnych technologii spełniając wszystkie kryteria energooszczędności a dachy kryte są estetyczną nowoczesną płaską dachówką ceramiczną. Wszystkie materiały używane do budowy są skrupulatnie dobierane i dostarczane przez solidnych producentów. Fasady budynku ozdobione zostaną eleganckim i szykownym kamieniem naturalnym oraz ciepłym drewnem, całość nada inwestycji niepowtarzalny indywidualny klimat. W każdym z lokali znajduje się WYSOKI 2,65m, przestronny, słoneczny SALON Z OKAZAŁYMI OKNAMI, który jest bezpośrednim łącznikiem pomiędzy funkcjonalną kuchnią /jadalnią a kameralnym i idealnym do wypoczynku balkonem. Niewątpliwie każdy z członków rodziny odnajdzie swój azyl i doskonałe miejsce do odpoczynku w jednej z przestronnych sypialni, które posiadają bezpośredni dostęp do balkonów.

Inwestycja Osiedle Elsnera znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Elsnera (3.1 km od centrum Jeleniej Góry), została zrealizowana przez Krysiak Deweloper.

Inwestycja Osiedle Elsnera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Elsnera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Krysiak Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki na parterze, koszt 9500 zł brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Komórki na parterze, koszt 9500 zł brutto
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bardzo dobra lokalizacja w spokojnej części Zabobrza aczkolwiek w świetnie skomunikowanym miejscu, pozwala na szybkie dojście do dyskontów spożywczych, szkoły podstawowej czy wojewódzkiego centrum szpitalnego. Ponadto pozwala na komfortowy dojazd do centrum miasta i nie tylko, gdyż położone jest również w niedalekiej odległości od obwodnicy, którą można wyjechać z miasta w kierunku górskich miejscowości : Karpacz, Szklarska Poręba jak również w kierunku Wrocławia, Zgorzelca czy Legnicy.

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto o powierzchni ok. 109 km2 otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich i Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. W Jeleniej Górze mieszka ponad 83 tys. osób, a na zabudowę mieszkalną składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz Termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, 4 kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także 3 galerie handlowe i wiele pasaży.

Komunikacja

W Jeleniej Górze funkcjonuje sieć miejskiej komunikacji autobusowej, na którą składa się 16 linii miejskich oraz 11 – podmiejskich. W mieście znajdują się również 4 dworce PKP oraz lotnisko sportowe. Najważniejszą arterią jest ul. Wrocławska stanowiąca fragment krajowej drogi nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce). Przez miasto przebiegają także: droga krajowa nr 30 Jelenia Góra – Zgorzelec oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 365, nr 366 i nr 367.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Elsnera?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Elsnera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Elsnera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bacewicz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Elsnera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Elsnera znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne STOKROTKA w odległości 100 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 W JELENIEJ GÓRZE w odległości 260 m, Przedszkole Niepubliczne Akademia Happy Kids w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Elsnera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Elsnera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Ania, w odległości 70 m znajduje się Emma, w odległości 70 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Elsnera w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2020
Data aktualizacji: 30.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: