W Sercu Uzdrowiska

Zamieszkaj w sercu Uzdrowiska

Mieszkania na sprzedaż ul. Cieplicka, oferowane bezpośrednio przez REGESS Sp. z o.o.

Jelenia Góra, ul. Cieplicka 72a
W Sercu Uzdrowiska

8 zdjęć

W Sercu Uzdrowiska
W Sercu Uzdrowiska
W Sercu Uzdrowiska
W Sercu Uzdrowiska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji W Sercu Uzdrowiska dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
7
3
125,92 m²
2
1
5
133,19 m²
Parter

Opis Inwestycji

W Sercu Uzdrowiska logo

W sercu Uzdrowiska w Cieplicach Śląskich-Zdrój to ekskluzywna inwestycja dla osób ceniących dobry styl i nowoczesne rozwiązania. Obejmuje jedynie 8 apartamentów. Każdy z nich dzięki swojej powierzchni zapewni właścicielom potrzebną przestrzeń i niezwykły komfort.

Po stronie południowej i północnej w apartamentach na parterze i I piętrze znajdują się przeszklone ogrody zimowe, w których można zaaranżować idealne miejsce do wypoczynku.

W apartamentach na najwyższym piętrze są duże 40 m tarasy z pięknym widokiem na góry i okolicę, na których z dala od wzroku sąsiadów można zażywać kąpieli słonecznych. Są one ustawione w taki sposób, aby o każdej porze dnia docierały do nich promienie słoneczne.

Aktualnie w inwestycji W Sercu Uzdrowiska czeka na swoich właścicieli 6 mieszkań o powierzchni od 76 do 133 metrów kwadratowych, w tym:

> 2 - pokojowe o powierzchni 76 m2 z przestronnym 21 metrowym zadaszonym tarasem,

> 2 - poziomowe o powierzchni 125 m2 z 3 tarasami,

> 5 - pokojowe o powierzchni 133 m2, położone na parterze, z ogrodem zimowym, tarasem oraz przynależnym ogrodem.

Aranżacja i sposób wykończenia apartamentów nie są niczym ograniczone - stan deweloperski pozostawia wiele możliwości przyszłym właścicielom. W lokalach zapewnione są wszystkie media, położone jest komfortowe ogrzewanie podłogowe.

Z myślą o komforcie mieszkańców zainstalowano w budynku windę. Wracając do domu można wjechać samochodem bezpośrednio do garażu w przyziemiu, skąd windą można się dostać na parter, I lub II piętro.

Komfort, a ponadto spokój i prywatność zapewni także wysokie ogrodzenie wokół posesji z wjazdem przez bramę automatyczną.

Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa również monitoring.

Inwestycja W sercu Uzdrowiska wyróżnia się nie tylko wyglądem. Budynek jako jedyny w Polsce jest w całości ogrzewany energią odnawialną dzięki zastosowania gruntowej pompy ciepła o mocy 64 kW oraz kolektorom słonecznym. Za te rozwiązania inwestycja została wyróżniona przez "The Green Organisation".

Inwestycja W Sercu Uzdrowiska znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Cieplicka 72a (5.9 km od centrum Jeleniej Góry), została zrealizowana przez REGESS Sp. z o.o.

Inwestycja W Sercu Uzdrowiska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji W Sercu Uzdrowiska w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 126 do 133 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 126 m2 (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni 133 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców REGESS Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Dach

dachówka ceramiczna w odcieniu ciemnego grafitu

Elewacja

ściany cokołowe i ściany masywne - okładzinowane płytami elewacyjnymi, wełna mineralna gr. 15 cm w płytach układana ściśle pomiędzy stalową podkonstrukcją nośną. Ściany zewnętrzne - ocieplone styropianem klejonym i wyprawionym metodą lekką mokrą - cienkowarstwowy tynk akrylowy o gr.1,5 mm, na zagruntowanym podłożu metodą lekką-mokrą z powłoką malarską

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe - PCV w kolorze grafitowym (od zewnątrz) dopasowanym do koloru elewacji, wewnątrz w kolorze białym. Szklenie podwójną szybą zespoloną.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do budynku - aluminiowe z przegrodą termiczną, skrzydło wypełnione szybą zespoloną bezpieczną.

Posadzka

wylewka betonowa

Ściany

Ściany fundamentowe i ściany przyziemia: wszystkie ściany zewnętrzne i wewnętrzne piwnic - żelbetowe wylewane na mokro. Ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne pozostałych kondygnacji: ściany nośne garażu - żelbetowe, wylewane na mokro, gr. 20 - 24 cm ściany części nadziemnych - z bloczków silikatowych gr. 24cm, na zaprawie klejowej do wykonywania cienkich spoin ściany działowe - z bloczków silikatowych 12cm

Parapety zewnętrzne

Parapety z blachy powlekanej o kolorze dopasowanym do kolorystyki budynku.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat w pięknym kremowym kolorze.

Instalacje

Instalacje sanitarne Budynek będzie ogrzewany przy wykorzystaniu ciepła z ziemi - pompy ciepła o mocy 64,6kW zintegrowanej z ogrzewaniem podłogowym. Moc urządzenia została dobrana na postawie „Projektu robót geologicznych na wykonanie otworów technologicznych w celu wykorzystania ciepła Ziemi”. Jako wspomaganie ogrzewania ciepłej wody użytkowej zostaną zamontowane kolektory słoneczne. Instalacje elektryczne instalacja wideodomofonowa, instalacja telefoniczna i internetowa, standard deweloperski instalacji w mieszkaniach.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym.
Powierzchnie mieszkań:
od 126 do 133 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto o powierzchni ok. 109 km2 otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich i Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. W Jeleniej Górze mieszka ponad 83 tys. osób, a na zabudowę mieszkalną składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz Termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, 4 kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także 3 galerie handlowe i wiele pasaży.

Komunikacja

W Jeleniej Górze funkcjonuje sieć miejskiej komunikacji autobusowej, na którą składa się 16 linii miejskich oraz 11 – podmiejskich. W mieście znajdują się również 4 dworce PKP oraz lotnisko sportowe. Najważniejszą arterią jest ul. Wrocławska stanowiąca fragment krajowej drogi nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce). Przez miasto przebiegają także: droga krajowa nr 30 Jelenia Góra – Zgorzelec oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 365, nr 366 i nr 367.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji W Sercu Uzdrowiska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji W Sercu Uzdrowiska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji W Sercu Uzdrowiska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pod Wałami.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji W Sercu Uzdrowiska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji W Sercu Uzdrowiska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji W Sercu Uzdrowiska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 260 m znajduje się Netto, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji W Sercu Uzdrowiska w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2014
Data aktualizacji: 12.08.2021
W Sercu Uzdrowiska logo

Sandra Orłowska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Bankowa 36 58-500 Jelenia Góra

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: