Panorama Park

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPanorama Park sp. z o. o. sp. k.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Panorama Park są przeznaczone pod zakup inwestycyjny, mają gwarantowaną stopę zwrotu (6%) przez okres (120 miesięcy). Obsługą inwestycji zajmuje się wyspecjalizowana firma zarządzająca.

  • Gwarancja zysku

    6%

  • Gwarantowany okres najmu

    120 miesięcy

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Panorama Park dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A05
2
53,02 m²
Parter
A07
2
49,7 m²
Parter
A14
2
45,64 m²
1
B07
2
49,7 m²
Parter
A01
3
69,3 m²
Parter
A04
3
67,01 m²
Parter
B03
3
69,5 m²
Parter
B04
3
67,01 m²
Parter

Opis Inwestycji

Panorama Park to komfortowy apartamentowiec położony w urokliwej i spokojnej części najstarszego polskiego uzdrowiska Cieplice Zdrój. Widokowa działka, na której powstaje inwestycja, otoczona jest lasem i górami, jednocześnie eksponując panoramę Karkonoszy.Idealna lokalizacja nowo budowanego osiedla, które powstaje przy ul. Wróblewskiego jest gwarancją zarówno pięknych widoków oraz ciszy i spokoju, jak również szybkiego i komfortowego dojazdu do centrum.Dla wielu osób ważne może być doskonałe połączenie bliskiej odległości od centrum miasta, żłobka, przedszkola, szkoły, Term Cieplickich, marketów oraz innych niezbędnych w dzisiejszych czasach punktów użyteczności publicznej z terenami zielonymi, lasem, wzgórzami, parkami (Norweskim i Zdrojowym), czy znajdującymi się niemalże na wyciągniecie ręki (5 min. autem) Stawami Podgórzyńskimi.Nowoczesne rozwiązania zgodne z naturą oraz wielość atrakcji znajdujących się w otoczeniu przyczyniają się do niepowtarzalnej atrakcyjności projektu. Przy tworzeniu inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały wykończeniowe: szkło, kamień oraz drewno.Wśród mieszkańców Panorama Park z pewnością znajdą się osoby, które poza usytuowaniem inwestycji i wysokim standardem wykończenia docenią również zaplanowane udogodnienia, które czynią osiedle jedynym tego rodzaju przedsięwzięciem w regionie.Garaż podziemny, winda, monitoring, czy komórki lokatorskie, na dzień dzisiejszy są niemalże standardem, na który mogą liczyć również mieszkańcy nowo powstającego osiedla. Jednak właściciele mieszkań w Panorama Park mogą spodziewać się o wiele więcej, ponieważ będą mieli do swojej dyspozycji udogodnienia, które oszczędzą ich czas oraz zwiększą satysfakcję z mieszkania w tym wyjątkowym miejscu , będą to m.in.:ze smakiem zaprojektowana architektura ogrodowa;basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą z plażą i leżakami (ekspozycja południowa);plac zabaw dla dzieci;siłownia zewnętrzna i wewnętrzna, fitness;sauna fińska;warsztat rowerowy, który swoim patronatem objęła Maja WłoszczowskaTERMINOWOŚĆ - naszą domeną są: przemyślane planowanie, stały monitoring z analizą wyników oraz bieżące i efektywne zarządzanie, czego potwierdzeniem są zrealizowane zgodnie z planem wcześniejsze przedsięwzięcia deweloperskie głównych inwestorów;JAKOŚĆ - gwarantujemy najwyższą jakość stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych;BEZPIECZEŃSTWO - współpracujemy ze sprawdzoną na przestrzeni lat bazą dostawców, kontrahentów oraz podwykonawców;DOŚWIADCZENIE - posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz deweloperskiej zarówno na rynku nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych;KONTROLA - na bieżąco kontrolujemy przebieg prowadzonych prac;GWARANCJA - zależy nam na rzetelnym wykonaniu mieszkań stąd dbamy o najdrobniejsze detale;WYJĄTKOWOŚĆ - naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów, którzy docenią naszą propozycję.

Inwestycja Panorama Park znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Wróblewskiego 20 (5.8 km od centrum Jeleniej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Panorama Park sp. z o. o. sp. k..

Inwestycja Panorama Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Panorama Park pozostało na sprzedaż 8 apartamentów o powierzchniach od 46 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 53 m2 (4 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 70 m2 (4 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Panorama Park sp. z o. o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 53 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe antywłamaniowe klasa C, drzwi wewnętrzne typu Porta Grande lub równoważne.
Balkony
Kompozyt na ruszcie, podłoga, balustrady szklane, lampy led zewnętrzne.
Posadzka
Podłoga panele drewniane Barlinek lub równoważne, listwy przypodłogowe systemowe
Ściany
Ściany malowane.
Sufity
Sufity malowane
Instalacje
Gniazda TV, telefon, Wi-Fi, wideodomofon, dzwonek, instalacja klimatyzacji /bez urządzeń/
Wyposażenie łazienki
Ceramika ścienna i podłogowa Imola /Włochy/ lub równoważna, umywalki i miski ustępowe Villeroy&Boch, grzejnik łazienkowy drabinkowy Zender biały, wanna lub kabina prysznicowa, baterie łazienkowe Grohe lub równoważne.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, basen, klub fitness, sauna, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw, góry.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 8 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 46 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Gwarancja zysku:6%
Gwarancja okresu najmu:120 miesięcy

Lokalizacja inwestycji Panorama Park

Mieszkańcy Kotliny Jeleniogórskiej mają szczęście mieszkać w wyjątkowym miejscu zarówno pod względem krajobrazowym jak również historycznym. Widok na panoramę Karkonoszy to jedynie namiastka tego czego można doświadczyć wędrując po największym i najwyższym paśmie Sudetów. Warto wspomnieć, iż Karkonosze to również najwyższe pasmo całego Średniogórza Europejskiego (czyli pasma gór i wyżyn ciągnącego się od Francji i Belgii przez Niemcy, Czechy i Polskę po Karpaty). Mając na uwadze jak piękne są Karkonosze, trudno wymienić miejsca, które warto zobaczyć, gdyż każde jest inne i wyjątkowe. Na liście z pewnością powinny znaleźć się m.in. Śnieżka, Szrenica, Wielki i Mały Szyszak, Śnieżne Kotły oraz przynajmniej kilka wodospadów jak np. Kamieńczyka, Szklarki, Panczawy (w Czechach). Francja ma zamki w dolinie Loary, a Polska ... pałace w dolinie Bobru. Dolina Pałaców i Ogrodów ma szansę trafić na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a na dzień dzisiejszy 11 zespołów pałacowo-parkowych zostało, decyzją Prezydenta RP, wpisane na listę Pomników Historii, co stanowi najwyższą formę uznania dla zabytków. Na niewielkim obszarze (zaledwie 102 km²) można zachwycić się perełkami architektury i "dotknąć historii" w postaci m.in. gotyckich wież obronnych i zamków, renesansowych dworów, barokowych pałaców czy neogotyckich, neorenesansowych i klasycystycznych rezydencji. Nie sposób wymienić wszystkich obiektów, ale warto wspomnieć m.in. o Pałacu na Wodzie, Pałacu w Wojanowie, Pałacu w Brunowie, Pałacu Paulinum, Zamku w Karpnikach, Pałacu w Staniszowie. Jelenia Góra i jej okolice są kolebką wielu imprez rowerowych, w których mogą wziąć udział miłośnicy dwóch kółek w każdym wieku. Wśród wydarzeń, które odbywają się cyklicznie warto wspomnieć np. o Paradzie Rowerów, wyścigach w ramach Trophy Maja Race, Bike Maraton, czy Festiwalu Rowerowym - BIKE WEEK END. Otaczające Jelenią Górę malownicze trasy i szlaki rowerowe o różnym stopniu trudności są szansą na aktywne spędzenie czasu w plenerze. Wśród innych atrakcji, z których mogą korzystać na co dzień mieszkańcy Kotliny Jeleniogórskiej są m.in. źródła geotermalne (np. Termy Cieplickie), parki zabaw dla dzieci i młodzieży (Western City - miasto Prawdziwych Kowbojów w Ściegnach, Dinopark - ścieżki edukacyjne i inne atrakcje z dinozaurami w tle, Park Linowy Trollandia, Karkonoskie Tajemnice), a także Huta Szkła Julia, Park Miniatur i Zabytków Dolnego Śląska. Odbywające się od lat imprezy, jak Jeleniogórski Jarmark Staroci i Osobliwości, Bieg Piastów w Jakuszycach, Rajd Karkonoski, czy Festiwal Teatrów Ulicznych. Sąsiadując z dwoma krajami (Niemcy i Czechy) możemy jeszcze zwiększyć katalog miejsc, które warto zobaczyć, a nawet odwiedzać cyklicznie.

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto o powierzchni ok. 109 km2 otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich i Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. W Jeleniej Górze mieszka ponad 83 tys. osób, a na zabudowę mieszkalną składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz Termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, 4 kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także 3 galerie handlowe i wiele pasaży.

Komunikacja

W Jeleniej Górze funkcjonuje sieć miejskiej komunikacji autobusowej, na którą składa się 16 linii miejskich oraz 11 – podmiejskich. W mieście znajdują się również 4 dworce PKP oraz lotnisko sportowe. Najważniejszą arterią jest ul. Wrocławska stanowiąca fragment krajowej drogi nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce). Przez miasto przebiegają także: droga krajowa nr 30 Jelenia Góra – Zgorzelec oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 365, nr 366 i nr 367.

W odległości 1300 metrów od inwestycji Panorama Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Osiedle XX-Lecia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 1050m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE w odległości 1500m, Miejskie Przedszkole nr 14 w odległości 1850m.

Data publikacji: 03.06.2019

Data aktualizacji: 09.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie