Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Panorama Park

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Wróblewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Panorama Park sp. z o. o. sp. k.

Jelenia Góra, ul. Wróblewskiego 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6556 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Panorama ParkPanorama Park

20 zdjęć

Panorama Park
Panorama Park
Panorama Park
Panorama Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 53 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe antywłamaniowe klasa C, drzwi wewnętrzne typu Porta Grande lub równoważne.

Balkony

Kompozyt na ruszcie, podłoga, balustrady szklane, lampy led zewnętrzne.

Posadzka

Podłoga panele drewniane Barlinek lub równoważne, listwy przypodłogowe systemowe

Ściany

Ściany malowane.

Sufity

Sufity malowane

Instalacje

Gniazda TV, telefon, Wi-Fi, wideodomofon, dzwonek, instalacja klimatyzacji /bez urządzeń/

Wyposażenie łazienki

Ceramika ścienna i podłogowa Imola /Włochy/ lub równoważna, umywalki i miski ustępowe Villeroy&Boch, grzejnik łazienkowy drabinkowy Zender biały, wanna lub kabina prysznicowa, baterie łazienkowe Grohe lub równoważne.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Panorama Park to komfortowy apartamentowiec położony w urokliwej i spokojnej części najstarszego polskiego uzdrowiska Cieplice Zdrój. Widokowa działka, na której powstaje inwestycja, otoczona jest lasem i górami, jednocześnie eksponując panoramę Karkonoszy.

Idealna lokalizacja nowo budowanego osiedla, które powstaje przy ul. Wróblewskiego jest gwarancją zarówno pięknych widoków oraz ciszy i spokoju, jak również szybkiego i komfortowego dojazdu do centrum.

Dla wielu osób ważne może być doskonałe połączenie bliskiej odległości od centrum miasta, żłobka, przedszkola, szkoły, Term Cieplickich, marketów oraz innych niezbędnych w dzisiejszych czasach punktów użyteczności publicznej z terenami zielonymi, lasem, wzgórzami, parkami (Norweskim i Zdrojowym), czy znajdującymi się niemalże na wyciągniecie ręki (5 min. autem) Stawami Podgórzyńskimi.

Nowoczesne rozwiązania zgodne z naturą oraz wielość atrakcji znajdujących się w otoczeniu przyczyniają się do niepowtarzalnej atrakcyjności projektu. Przy tworzeniu inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały wykończeniowe: szkło, kamień oraz drewno.

Wśród mieszkańców Panorama Park z pewnością znajdą się osoby, które poza usytuowaniem inwestycji i wysokim standardem wykończenia docenią również zaplanowane udogodnienia, które czynią osiedle jedynym tego rodzaju przedsięwzięciem w regionie.

Garaż podziemny, winda, monitoring, czy komórki lokatorskie, na dzień dzisiejszy są niemalże standardem, na który mogą liczyć również mieszkańcy nowo powstającego osiedla. Jednak właściciele mieszkań w Panorama Park mogą spodziewać się o wiele więcej, ponieważ będą mieli do swojej dyspozycji udogodnienia, które oszczędzą ich czas oraz zwiększą satysfakcję z mieszkania w tym wyjątkowym miejscu , będą to m.in.:

ze smakiem zaprojektowana architektura ogrodowa;

basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą z plażą i leżakami (ekspozycja południowa);

plac zabaw dla dzieci;

siłownia zewnętrzna i wewnętrzna, fitness;

sauna fińska;

warsztat rowerowy, który swoim patronatem objęła Maja Włoszczowska

TERMINOWOŚĆ - naszą domeną są: przemyślane planowanie, stały monitoring z analizą wyników oraz bieżące i efektywne zarządzanie, czego potwierdzeniem są zrealizowane zgodnie z planem wcześniejsze przedsięwzięcia deweloperskie głównych inwestorów;

JAKOŚĆ - gwarantujemy najwyższą jakość stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych;

BEZPIECZEŃSTWO - współpracujemy ze sprawdzoną na przestrzeni lat bazą dostawców, kontrahentów oraz podwykonawców;

DOŚWIADCZENIE - posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz deweloperskiej zarówno na rynku nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych;

KONTROLA - na bieżąco kontrolujemy przebieg prowadzonych prac;

GWARANCJA - zależy nam na rzetelnym wykonaniu mieszkań stąd dbamy o najdrobniejsze detale;

WYJĄTKOWOŚĆ - naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów, którzy docenią naszą propozycję.

Inwestycja Panorama Park znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Wróblewskiego 20 (5.8 km od centrum Jeleniej Góry), została zrealizowana przez Panorama Park sp. z o. o. sp. k.

Inwestycja Panorama Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Panorama Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Panorama Park sp. z o. o. sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy Kotliny Jeleniogórskiej mają szczęście mieszkać w wyjątkowym miejscu zarówno pod względem krajobrazowym jak również historycznym.

Widok na panoramę Karkonoszy to jedynie namiastka tego czego można doświadczyć wędrując po największym i najwyższym paśmie Sudetów. Warto wspomnieć, iż Karkonosze to również najwyższe pasmo całego Średniogórza Europejskiego (czyli pasma gór i wyżyn ciągnącego się od Francji i Belgii przez Niemcy, Czechy i Polskę po Karpaty).

Mając na uwadze jak piękne są Karkonosze, trudno wymienić miejsca, które warto zobaczyć, gdyż każde jest inne i wyjątkowe. Na liście z pewnością powinny znaleźć się m.in. Śnieżka, Szrenica, Wielki i Mały Szyszak, Śnieżne Kotły oraz przynajmniej kilka wodospadów jak np. Kamieńczyka, Szklarki, Panczawy (w Czechach).

Francja ma zamki w dolinie Loary, a Polska ... pałace w dolinie Bobru. Dolina Pałaców i Ogrodów ma szansę trafić na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a na dzień dzisiejszy 11 zespołów pałacowo-parkowych zostało, decyzją Prezydenta RP, wpisane na listę Pomników Historii, co stanowi najwyższą formę uznania dla zabytków. Na niewielkim obszarze (zaledwie 102 km²) można zachwycić się perełkami architektury i "dotknąć historii" w postaci m.in. gotyckich wież obronnych i zamków, renesansowych dworów, barokowych pałaców czy neogotyckich, neorenesansowych i klasycystycznych rezydencji.

Nie sposób wymienić wszystkich obiektów, ale warto wspomnieć m.in. o Pałacu na Wodzie, Pałacu w Wojanowie, Pałacu w Brunowie, Pałacu Paulinum, Zamku w Karpnikach, Pałacu w Staniszowie.

Jelenia Góra i jej okolice są kolebką wielu imprez rowerowych, w których mogą wziąć udział miłośnicy dwóch kółek w każdym wieku. Wśród wydarzeń, które odbywają się cyklicznie warto wspomnieć np. o Paradzie Rowerów, wyścigach w ramach Trophy Maja Race, Bike Maraton, czy Festiwalu Rowerowym - BIKE WEEK END.

Otaczające Jelenią Górę malownicze trasy i szlaki rowerowe o różnym stopniu trudności są szansą na aktywne spędzenie czasu w plenerze.

Wśród innych atrakcji, z których mogą korzystać na co dzień mieszkańcy Kotliny Jeleniogórskiej są m.in. źródła geotermalne (np. Termy Cieplickie), parki zabaw dla dzieci i młodzieży (Western City - miasto Prawdziwych Kowbojów w Ściegnach, Dinopark - ścieżki edukacyjne i inne atrakcje z dinozaurami w tle, Park Linowy Trollandia, Karkonoskie Tajemnice), a także Huta Szkła Julia, Park Miniatur i Zabytków Dolnego Śląska.

Odbywające się od lat imprezy, jak Jeleniogórski Jarmark Staroci i Osobliwości, Bieg Piastów w Jakuszycach, Rajd Karkonoski, czy Festiwal Teatrów Ulicznych.

Sąsiadując z dwoma krajami (Niemcy i Czechy) możemy jeszcze zwiększyć katalog miejsc, które warto zobaczyć, a nawet odwiedzać cyklicznie.

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich, Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. Na zabudowę mieszkalną w Jeleniej Górze składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także galerie handlowe i wiele pasaży.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panorama Park?

W Jeleniej Górze funkcjonuje sieć miejskiej komunikacji autobusowej, na którą składa się kilkanaście linii miejskich oraz podmiejskich. W mieście znajdują się również dworce PKP oraz lotnisko sportowe. Najważniejszą arterią jest ul. Wrocławska stanowiąca fragment krajowej drogi nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce). Przez miasto przebiegają także: droga krajowa nr 30 Jelenia Góra – Zgorzelec oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 365, nr 366 i nr 367.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panorama Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2117 metrów od inwestycji Panorama Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jelenia Góra Cieplice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panorama Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Park znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 928 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Park w odległości 962 m znajduje się boisko / kort, w odległości 976 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.06.2019
Data aktualizacji: 09.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023