Osiedle Gdańska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gdańska, oferowane bezpośrednio przez Invest - Bud Sp. z o. o.

Jelenia Góra, ul. Gdańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Gdańska

3 zdjęcia

Osiedle Gdańska
Osiedle Gdańska
Osiedle Gdańska

Opis Inwestycji

Oferujemy atrakcyjne mieszkania w nowo budowanych budynkach w zabudowie bliźniaczej. Dom składa się z czterech mieszkań, każde z niezależnym wejściem, ogrodem oraz miejscem postojowym na dwa samochody. Mieszkania na parterze o powierzchni 67,50 m2 posiadają bezpośrednie wyjście do ogrodu i składają się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki. Mieszkania na piętrze o powierzchni 71 m2 są dwupoziomowe, posiadają duży balkon z widokiem na góry i składają się z salonu, kuchni, trzech sypialni, łazienki.

Atutem osiedla jest spokojna lokalizacja, z bliską komunikacją do drogi krajowej nr 3, atrakcyjny widok na panoramę Karkonoszy, pełne uzbrojenie i kameralne usytuowanie budynków na sporych działkach.

Na uwagę zasługuje również atrakcyjna architektura domów oraz nowoczesne technologie wykonania mieszkań.

Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Gdańska znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Gdańska (1.8 km od centrum Jeleniej Góry), została zrealizowana przez Invest - Bud Sp. z o. o.

Inwestycja Osiedle Gdańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gdańska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest - Bud Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto o powierzchni ok. 109 km2 otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich i Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. W Jeleniej Górze mieszka ponad 83 tys. osób, a na zabudowę mieszkalną składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz Termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, 4 kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także 3 galerie handlowe i wiele pasaży.

Komunikacja

W Jeleniej Górze funkcjonuje sieć miejskiej komunikacji autobusowej, na którą składa się 16 linii miejskich oraz 11 – podmiejskich. W mieście znajdują się również 4 dworce PKP oraz lotnisko sportowe. Najważniejszą arterią jest ul. Wrocławska stanowiąca fragment krajowej drogi nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce). Przez miasto przebiegają także: droga krajowa nr 30 Jelenia Góra – Zgorzelec oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 365, nr 366 i nr 367.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Gdańska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gdańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Gdańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kochanowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Gdańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdańska znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w odległości 110 m, Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr2 w odległości 110 m, Jeleniogórski Ośrodek Dokształcania Zawodowego w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gdańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka, w odległości 60 m znajduje się Wawer, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdańska w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.01.2014
Data aktualizacji: 21.05.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: