Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Gdańska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gdańska, oferowane bezpośrednio przez

Invest - Bud Sp. z o. o.

Jelenia Góra, ul. Gdańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6420 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle GdańskaOsiedle Gdańska

3 zdjęcia

Osiedle Gdańska
Osiedle Gdańska
Osiedle Gdańska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferujemy atrakcyjne mieszkania w nowo budowanych budynkach w zabudowie bliźniaczej. Dom składa się z czterech mieszkań, każde z niezależnym wejściem, ogrodem oraz miejscem postojowym na dwa samochody. Mieszkania na parterze o powierzchni 67,50 m2 posiadają bezpośrednie wyjście do ogrodu i składają się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki. Mieszkania na piętrze o powierzchni 71 m2 są dwupoziomowe, posiadają duży balkon z widokiem na góry i składają się z salonu, kuchni, trzech sypialni, łazienki.

Atutem osiedla jest spokojna lokalizacja, z bliską komunikacją do drogi krajowej nr 3, atrakcyjny widok na panoramę Karkonoszy, pełne uzbrojenie i kameralne usytuowanie budynków na sporych działkach.

Na uwagę zasługuje również atrakcyjna architektura domów oraz nowoczesne technologie wykonania mieszkań.

Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Gdańska znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Gdańska (1.8 km od centrum Jeleniej Góry), została zrealizowana przez Invest - Bud Sp. z o. o.

Inwestycja Osiedle Gdańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gdańska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest - Bud Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich, Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. Na zabudowę mieszkalną w Jeleniej Górze składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także galerie handlowe i wiele pasaży.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Gdańska?

W Jeleniej Górze funkcjonuje sieć miejskiej komunikacji autobusowej, na którą składa się kilkanaście linii miejskich oraz podmiejskich. W mieście znajdują się również dworce PKP oraz lotnisko sportowe. Najważniejszą arterią jest ul. Wrocławska stanowiąca fragment krajowej drogi nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce). Przez miasto przebiegają także: droga krajowa nr 30 Jelenia Góra – Zgorzelec oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 365, nr 366 i nr 367.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gdańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 534 metrów od inwestycji Osiedle Gdańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jelenia Góra.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Gdańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdańska znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Referat Gospodarki Odpadami Punkt Obsługi w odległości 154 m, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w odległości 224 m, uczelnia w odległości 272 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Gdańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praktyka Stomatologiczna Jacek Łoś w odległości 265 m, NZOZ Przychodnia Zabobrze w odległości 556 m, Jeleniogórskie Centrum Chorób Serca w odległości 584 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gdańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 27 m znajduje się Biedronka, w odległości 48 m znajduje się Sobkowiak, w odległości 56 m znajduje się Wawer.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdańska w odległości 159 m znajduje się boisko / kort, w odległości 377 m znajduje się boisko / kort, w odległości 444 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 21.05.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023